Оголошення на сайті Нововолинської центральної міської лікарні про те, що на роботу в реанімаційне відділення терміново потрібен медперсонал, збурило всю громаду.

Медсестрам і санітарам (санітаркам) обіцяють 4 посадових оклади. Візьмуть і студентів-медиків.  

Та черга з охочих навряд чи вишикувалась.

Люди не хочуть ризикувати своїм здоров’ям, не хочуть нести заразу в хату. Навіть за 4 зарплатні.

Тому низький уклін тим, хто, попри вбогий захист і донедавна мізерну платню, лишився працювати в реанімації.

А тепер – пряма мова нововолинців:

Андрій Ганзлик Що, навіть без хабара візьмуть на роботу?

Олександр Пігулка Раніше 2 штуки зелені давали, щоб влаштуватися медсестрою після училища.

Віталій Ясюк  Кому, Морозу???

Oleksandr Melnyk  Снігурці)

Віка Ярощук ефект бумеранга. А зараз діду Морозу, напевно, прийдеться платити, щоб хоч хто-небудь працював… А ніхто не хоче. Хоч у 4 рази піднімайте зарплату, хоч у 10. Людям життя дорожче…

Дуже велика подяка усьому медперсоналу!!!! Усім тим, хто в такий тяжкий час зараз працює і надає допомогу. Дівчата і хлопці, дай вам Боже здоров’я!!! І бережіться!!!!

Олена Чуча А самі винні. Ніхто з лікарняної адміністрації не поважав медперсонал, то нехай ідуть і працюють санітарками, а головна медсестра покаже, як правильно працювати і дезінфікувати руки.

Ольга Цюрик  Олено, згідна з тобою на всі 100% процентів, повагою там зовсім не пахло, особливо у кадрах.

І найбільше мене дратувало, коли нам говорили, що потрібно вставати з робочого місця, коли заходить головна медсестра чи головний, і немає різниці, що ти працюєш, а не так просто там сидиш, адже потрібно заповнити купу журналів.

А ці щорічні екзамени – навіщо вони потрібні, якщо раз на 5 років є курси. Я звільнилась і побачила, що є інше ставлення начальства до підлеглих. Хоча за роботою у лікарні трішки сумую.

Наталія Григор’єва Заворушились, коли не вистачає медсестер і санітарок, а колись завжди говорили:

 – Якщо не подобається, просто розраховуйтесь, на ваше місце є 10.

А де вони, ті бажаючі, пане Мороз?

Анестезіолог Алла Шелестовська, завідувач реанімації Андрій Гідзінський, керівник Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз

Галина Кошлата Потрібно було берегти і поважати, а не відноситись як до другого сорту, от і прийшла пора.

Marina Liasniuk Це сумно. Коли я шукала роботу… мені прийшлось перекваліфіковуватись з медика з багаторічним стажем роботи у перукарі… казали: нема місця. А зараз ласкаво просимо.

Коля Шевчук Хай головна м/с покаже приклад в реанімації.

Оксана Чалайдюк Згідна на всі 100%. Ну, Василівно, – вперед  Ви все вмієте і знаєте, згадайте всі заліки, Ви ж універсальна!

Щоб працювати в реанімації, потрібно пройти там стажування, і то не день-два,а зо два тижні! Як адміністрація собі це уявляє? Наберуть людей – і що далі? Якщо хтось таки піде…

Шкода тільки людей, які захворіють, але не зможуть отримати допомогу. А медсестри і санітарки  -не роботи, а живі люди, і якщо їх обмаль, то це просто завал.

Светлана Степановна Лебеденко На даний момент треба вирішувати ситуацію, критикувати вміють всі.

Коля Шевчук Це не критика, треба поміняти ставлення до медсестер і санітарок!!!!!!!!! Вони теж люди, і в них є сім’ї!!!!!!!!!!!!! Щоб сьогодні медсестра купляла рукавиці на зміну, бо не можуть дати на роботі!!!!!!!!!!!

Anna Drozdova Я часто питала в санітарок в інфекційному, чому вони миють підлогу без рукавичок. Виявилось, що їм їх просто не дають.

Наташа СеменюкНащо поскорочували медпрацівників гінекології і деяких інших відділень, треба було перевести у реанімацію. Люди лишились без роботи. І, звичайно, підняти зарплату.

Оксана Вельгус Де стільки ненависті один до одного, а якщо завтра ви попадете в лікарню, соромно за наших людей. Не пишіть дурниць, будьте гуманні, ми інші.

Julia Semenakh  Соромно за те повинно бути, що брали хабара, щоб у лікарню влаштуватися.100 доларів було 12 років тому, щоб простою прибиральницею влаштуватися, не говорячи скільки медсестрою… ОЦЕ ДІЙСНО СОРОМНО.

Владимир Пиковец А чому Мороз не піде не попрацює, освіту має, захисні костюми і маски привіз . Арбайтен.

Наташа Семенюк Дожилися, нема кому працювати , хто ж буде людей рятувати?

Лілія Гусєва А тим, що зараз працюють, не треба піднімати зарплати?

Валентина Зубань Ось і показник нововолинської лікарні, Мороза і Сапожнікова, та й усієї керівної банди. Дуже прикро, що в нашому містечку у всьому такий бардак.

Любов Ковальська Мороз із родиною хай би йшов. Як люди хотіли працювати, то грошей на взятку не мали, а зараз як епідемія, то набирає. А еліта та, що сиділа по кабінетах, де? Можуть медсестрами бути в такий важкий час, вони ж знаються в медицині.

Pavel Tsukermann Наглость высшего разряда – брать взятку с человека, чтоб тот устроился работать…. ну бред бредом, а все равно находились такие, которые платили… пусть теперь морозець сам идет в подаренном сапогом резиновом костюме санитаркой и отрабатывает свою госоплату…… аж тошно от той коррупции, что происходит в маленьком несчастном Новике.

Ira Lavrenyuk  Ось уже 2 ночі поспіль у нашу лікарню поступають люди, “швидкі” не встигають привозити пацієнтів, переважно з навколишніх сіл і цілими сім”ями. Всі відділення ущільнили до максимуму, дитячу хірургію закрили.

Медики через брак персоналу живуть прямо на території лікарні, решта на обсервації.

Якраз – результат першої хвилі повернення заробітчан 2-3 тижні тому. А цунамі попереду. Буде друга Іспанія. Чесно- мені страшно, можливо тому, що у мене загострене почуття самозбереження.

Наташа Матвиюк Вчера маму в реанимацию доставили, ужас, трое людей на смене, они зашиваются.

Володимир Жигоревич   Колись це мало статися. Десятиліттями не поважали медсестер та санітарочок, а тут благають ,,сраним калачем”, збільшивши його в 4 оклади. Боюся і подумати, що буде далі… Окрім реанімації, вже почалися проблеми на швидкій. Дехто розрахувався, двоє в Луцьку у важкому стані, дехто на обсервації.

Боляче, боляче, що досі керівники країни і місцеві не прийняли ВАГОМИХ змін в медицині.

Як розповідали колишні працівники реанімації, за кордоном при стажі 12,5 років роботи в реанімації ці працівники йдуть на пенсію, з гідною пенсією.

А у нас в усій Україні до епідемії платили 4 тис. ГРН на місяць. Така сама зарплата і в інших відділеннях наших українських лікарень.

Ні, шановні. Не в чотири оклади ви повинні підняти зарплати медпрацівникам, а в 20 разів. Ви, нешановані нардепи, президенти, міністри, повинні відмовитися від своїх захмарних зарплат та пенсій на користь медпрацівників, на користь інших простих громадян. Саме зараз слушний момент.

Руслан Клевый Озвучте зарплату керівників нашої лікарні, хто знає.

Юрий Калиновский Мороз хай покаже приклад… І там попрацює.

Ксюша Романюк  І Олімпіада Миколаївна разом з ним, а то вже землі під ногами не чує, поваги ні до хворих, ні до вагітних, ні до кого.

Славко Мирежко  Особлива каста нашого міста гарно піариться на фото. Керівник має бути в тяжкий час завжди біля підлеглих і надихати їх своїм 33-річним досвідом.

Anna Drozdova Так нехай керівництво лікарні вдягне ті багаторазові ганд…, тобто захисні костюми, та неякісні маски (а захисні щитки чи окуляри де?) та піде помиє підлоги, судна, туалети, дверні ручки і т. д. закупленим ним же антисептиком.

Як в аптеці не було санітарки, то мили і фармацевти, і завідуючі. Це стандартна практика взаємозамінності персоналу.

Це були коментарі з  фейсбук-спільнот “Нововолинськ.інфо” і “Я люблю Нововолинськ”. 

А все інше скажуть наші читачі.

Прочитав сам? Поділись з іншими: