Де ж ті 10 охочих на місце медика в Нововолинську?

48 6626

Оголошення на сайті Нововолинської центральної міської лікарні про те, що на роботу в реанімаційне відділення терміново потрібен медперсонал, збурило всю громаду.

Медсестрам і санітарам (санітаркам) обіцяють 4 посадових оклади. Візьмуть і студентів-медиків.  

Та черга з охочих навряд чи вишикувалась.

Люди не хочуть ризикувати своїм здоров’ям, не хочуть нести заразу в хату. Навіть за 4 зарплатні.

Тому низький уклін тим, хто, попри вбогий захист і донедавна мізерну платню, лишився працювати в реанімації.

А тепер – пряма мова нововолинців:

Андрій Ганзлик Що, навіть без хабара візьмуть на роботу?

Олександр Пігулка Раніше 2 штуки зелені давали, щоб влаштуватися медсестрою після училища.

Віталій Ясюк  Кому, Морозу???

Oleksandr Melnyk  Снігурці)

Віка Ярощук ефект бумеранга. А зараз діду Морозу, напевно, прийдеться платити, щоб хоч хто-небудь працював… А ніхто не хоче. Хоч у 4 рази піднімайте зарплату, хоч у 10. Людям життя дорожче…

Дуже велика подяка усьому медперсоналу!!!! Усім тим, хто в такий тяжкий час зараз працює і надає допомогу. Дівчата і хлопці, дай вам Боже здоров’я!!! І бережіться!!!!

Олена Чуча А самі винні. Ніхто з лікарняної адміністрації не поважав медперсонал, то нехай ідуть і працюють санітарками, а головна медсестра покаже, як правильно працювати і дезінфікувати руки.

Ольга Цюрик  Олено, згідна з тобою на всі 100% процентів, повагою там зовсім не пахло, особливо у кадрах.

І найбільше мене дратувало, коли нам говорили, що потрібно вставати з робочого місця, коли заходить головна медсестра чи головний, і немає різниці, що ти працюєш, а не так просто там сидиш, адже потрібно заповнити купу журналів.

А ці щорічні екзамени – навіщо вони потрібні, якщо раз на 5 років є курси. Я звільнилась і побачила, що є інше ставлення начальства до підлеглих. Хоча за роботою у лікарні трішки сумую.

Наталія Григор’єва Заворушились, коли не вистачає медсестер і санітарок, а колись завжди говорили:

 – Якщо не подобається, просто розраховуйтесь, на ваше місце є 10.

А де вони, ті бажаючі, пане Мороз?

Анестезіолог Алла Шелестовська, завідувач реанімації Андрій Гідзінський, керівник Нововолинської ЦМЛ Віктор Мороз

Галина Кошлата Потрібно було берегти і поважати, а не відноситись як до другого сорту, от і прийшла пора.

Marina Liasniuk Це сумно. Коли я шукала роботу… мені прийшлось перекваліфіковуватись з медика з багаторічним стажем роботи у перукарі… казали: нема місця. А зараз ласкаво просимо.

Коля Шевчук Хай головна м/с покаже приклад в реанімації.

Оксана Чалайдюк Згідна на всі 100%. Ну, Василівно, – вперед  Ви все вмієте і знаєте, згадайте всі заліки, Ви ж універсальна!

Щоб працювати в реанімації, потрібно пройти там стажування, і то не день-два,а зо два тижні! Як адміністрація собі це уявляє? Наберуть людей – і що далі? Якщо хтось таки піде…

Шкода тільки людей, які захворіють, але не зможуть отримати допомогу. А медсестри і санітарки  -не роботи, а живі люди, і якщо їх обмаль, то це просто завал.

Светлана Степановна Лебеденко На даний момент треба вирішувати ситуацію, критикувати вміють всі.

Коля Шевчук Це не критика, треба поміняти ставлення до медсестер і санітарок!!!!!!!!! Вони теж люди, і в них є сім’ї!!!!!!!!!!!!! Щоб сьогодні медсестра купляла рукавиці на зміну, бо не можуть дати на роботі!!!!!!!!!!!

Anna Drozdova Я часто питала в санітарок в інфекційному, чому вони миють підлогу без рукавичок. Виявилось, що їм їх просто не дають.

Наташа СеменюкНащо поскорочували медпрацівників гінекології і деяких інших відділень, треба було перевести у реанімацію. Люди лишились без роботи. І, звичайно, підняти зарплату.

Оксана Вельгус Де стільки ненависті один до одного, а якщо завтра ви попадете в лікарню, соромно за наших людей. Не пишіть дурниць, будьте гуманні, ми інші.

Julia Semenakh  Соромно за те повинно бути, що брали хабара, щоб у лікарню влаштуватися.100 доларів було 12 років тому, щоб простою прибиральницею влаштуватися, не говорячи скільки медсестрою… ОЦЕ ДІЙСНО СОРОМНО.

Владимир Пиковец А чому Мороз не піде не попрацює, освіту має, захисні костюми і маски привіз . Арбайтен.

Наташа Семенюк Дожилися, нема кому працювати , хто ж буде людей рятувати?

Лілія Гусєва А тим, що зараз працюють, не треба піднімати зарплати?

Валентина Зубань Ось і показник нововолинської лікарні, Мороза і Сапожнікова, та й усієї керівної банди. Дуже прикро, що в нашому містечку у всьому такий бардак.

Любов Ковальська Мороз із родиною хай би йшов. Як люди хотіли працювати, то грошей на взятку не мали, а зараз як епідемія, то набирає. А еліта та, що сиділа по кабінетах, де? Можуть медсестрами бути в такий важкий час, вони ж знаються в медицині.

Pavel Tsukermann Наглость высшего разряда – брать взятку с человека, чтоб тот устроился работать…. ну бред бредом, а все равно находились такие, которые платили… пусть теперь морозець сам идет в подаренном сапогом резиновом костюме санитаркой и отрабатывает свою госоплату…… аж тошно от той коррупции, что происходит в маленьком несчастном Новике.

Ira Lavrenyuk  Ось уже 2 ночі поспіль у нашу лікарню поступають люди, “швидкі” не встигають привозити пацієнтів, переважно з навколишніх сіл і цілими сім”ями. Всі відділення ущільнили до максимуму, дитячу хірургію закрили.

Медики через брак персоналу живуть прямо на території лікарні, решта на обсервації.

Якраз – результат першої хвилі повернення заробітчан 2-3 тижні тому. А цунамі попереду. Буде друга Іспанія. Чесно- мені страшно, можливо тому, що у мене загострене почуття самозбереження.

Наташа Матвиюк Вчера маму в реанимацию доставили, ужас, трое людей на смене, они зашиваются.

Володимир Жигоревич   Колись це мало статися. Десятиліттями не поважали медсестер та санітарочок, а тут благають ,,сраним калачем”, збільшивши його в 4 оклади. Боюся і подумати, що буде далі… Окрім реанімації, вже почалися проблеми на швидкій. Дехто розрахувався, двоє в Луцьку у важкому стані, дехто на обсервації.

Боляче, боляче, що досі керівники країни і місцеві не прийняли ВАГОМИХ змін в медицині.

Як розповідали колишні працівники реанімації, за кордоном при стажі 12,5 років роботи в реанімації ці працівники йдуть на пенсію, з гідною пенсією.

А у нас в усій Україні до епідемії платили 4 тис. ГРН на місяць. Така сама зарплата і в інших відділеннях наших українських лікарень.

Ні, шановні. Не в чотири оклади ви повинні підняти зарплати медпрацівникам, а в 20 разів. Ви, нешановані нардепи, президенти, міністри, повинні відмовитися від своїх захмарних зарплат та пенсій на користь медпрацівників, на користь інших простих громадян. Саме зараз слушний момент.

Руслан Клевый Озвучте зарплату керівників нашої лікарні, хто знає.

Юрий Калиновский Мороз хай покаже приклад… І там попрацює.

Ксюша Романюк  І Олімпіада Миколаївна разом з ним, а то вже землі під ногами не чує, поваги ні до хворих, ні до вагітних, ні до кого.

Славко Мирежко  Особлива каста нашого міста гарно піариться на фото. Керівник має бути в тяжкий час завжди біля підлеглих і надихати їх своїм 33-річним досвідом.

Anna Drozdova Так нехай керівництво лікарні вдягне ті багаторазові ганд…, тобто захисні костюми, та неякісні маски (а захисні щитки чи окуляри де?) та піде помиє підлоги, судна, туалети, дверні ручки і т. д. закупленим ним же антисептиком.

Як в аптеці не було санітарки, то мили і фармацевти, і завідуючі. Це стандартна практика взаємозамінності персоналу.

Це були коментарі з  фейсбук-спільнот “Нововолинськ.інфо” і “Я люблю Нововолинськ”. 

А все інше скажуть наші читачі.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
48 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олег
2 років тому

Скоро буде колапс нашій медицині, а зараз ще багато попреться в храми шукати де б заразитись, буде зовсім весело. І кого вони хочуть найняти зараз, можна подумати людина з вулиці яка не працювала в реанімації, щось може там вміти? Та і хто піде туди де навіть масок нормальних нема, 100% заразитись?

Мороз Віктор Васильович
2 років тому
Відповісти  Олег

А хто має поважати мед персонал??? Ви маєте поважати, мешканці міста і України. Ви хами і безкультурні люди. Ви п’яниці, які по ночах приходите, щоб вам забили голову. Ви батьки дітей, які ходять по ночах і шукають пригод. Ви шахтарі безграмотні, які тільки регресу хочуть, а робити ні фіга не хочете. Ви всі маєте поважати, а не тільки Мороз має поважати всіх. Знаєте чому медсестрам екзамени проводять? Бо вони безграмотні приходять на роботу. В училищі вони тільки за хлопцями бігали, а як розвести антибіотик чи дотримуватись медичної таємниці не навчились. Тому моліться. Бо контрабандисти вас не вилікують.

Не вірю
2 років тому

Та не Мороз ви й не Віктор Васильович, бо не буде наш шановний пан Мороз отак обзивати мешканців міста й України. 🙂

Акунаматата
2 років тому

Тоді виникає логічне питання: а навіщо взагалі Мороз? Яку важливу функцію він виконує? чому він обходиться місту як 10 медсестер чи 8 лікарів? Може він лікує у 8 разів більше пацієнтів? Може вміє робити 10 ін”єкцій одночасно? Може він когось вилікував? Може виніс чиєсь судно? Може мудрими настановами виховав покоління лікарів спеціалістів? Ні, це не про нашого мороза… Наш мороз це хамовитий хабарник з липовим, на мою думку, званням заслуженого лікаря який вижив з лікарні багато перспективних спціалістів через те що в них була думка відмінна від морозівської.

Олег
2 років тому

Мены просто цікаво як здобував професію наш головлікар Мороз. Бо знань точно що нема зважаючи на стан лікарні. Провести б незалежний тест нашого лікаря. Швидко би стало все на місце. Бо куплені дипломи і звання далеко не заведуть.

volodivir
2 років тому

Кажете, медсестри безграмотні? А для чого ви безграмотних брали на роботу? Бо вони $ платили. А спеціалістів з червоними дипломами відправляли під скорочення. Яких хотіли – таких і маєте, професіонал ви наш. Шахтарі регрес хочуть? А вони його не заслужили? Можливо, не всі. Хто проробив 40 років під землею – не має, а ось працівникам, які на поверхні 90% робочого часу тусувались -за хабар всі блага. З карточок виписки пропадали, знімки пневмоконіозні дарма шукати, не знайдеш. Багато чого “під вашим професійним керівництвом” творилося. А хто дав право влаштовувати додатковий іспит при отриманні категорії середнім медперсоналом? Ви не довіряєте обласним фахівцям? Ви вважаєте, що там дурні працюють? Чи то такий додатковий “заробіток”? Поки ви збирали, як ви висловились безграмотних, то у Ковелі трансплантацією стали займатись, а в Нововолинську медицина лишилась на рівні 90-х. Багато ще можна написати, тому моліться ви, бо “показуха” тепер не пройде. Ловіть бумеранг.

Ігор
2 років тому

Реальне відношення “мороза” до жителів міста!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Ну, ось. Отримали? Оце і є лакмусовим папірцем правдивого світогляду висок-к-кої адміністрації ЦМЛ. Доносились хабарів та подарунків? Маєте!

Володимир
2 років тому

Почитай Мороз і якщо в тебе є щось гідне ,напиши заяву про звільнення . ганьба тобі

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Володимир

Не підуть вони самі. Не діждемось. Дуже вросли вони дупами в керівні крісла і пустили в них (в крісла) міцні корені при нашій з вами бездіяльності, відсутності громадського контролю і конструктивної критики. Правоохоронні органи – у них в руках, суд та інше, як вбачається, цілком і повністю. Перевірено.

Олег
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Але тут є одне но. Хвороба прийшла і їй начхати на кількість грошей чи звязків.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Володимир

Ні ні так не можна, в тюрму, ато попривикали написав заяву і білий пухнастий з награбованим і на взятках проживати …

Lor
2 років тому

У 2005 році племінниця хотіла на практику. Не взяв. Потім сказали, що треба було зразу дати 500 грн. Пройшла у Львові.

Медсестра в декреті
2 років тому

Якби в реанімації було б нормальне відношення до мед сестер,то б залюбки пішла до них попрацювати в такий важкий для нас період,але було настільки багато негативного досвіду з їхніми лікарями що бажання просто відпадає.

Наболівше
2 років тому

3 роки тому хотіла влаштуватися по професії, і місце було, то мені сказали не мічтай бо забагато хочеш… Пішла в інше відділення працювати подивилася на той дурдом і розрахувалася… Забезпечення немає, дадуть по 5 пар рукавиць на місяць і працюй як хочеш… І приходить тітка головна і починає дурні питання задавати чого ми не робимо по правилах… А екзамени ті, то дурдом повний, як можна вимагати дотримання норм з наказів коли немає забезпечення ніякого… Там всю без виключень адміністрацію гнати потрібно! А зарплати як не дораховують, особливо нічні зміни…

Андрій
2 років тому

Ось і прийшов час розплати за грішне життя народе на коліна всі і воплити до Господа якщо він ще захоче вислухати таких грішників як ми

Ігор
2 років тому

Ось хто ми всі для “мороза”!!!.
хами неграмотні.

Справедливий
2 років тому

Як весело робиться з дня у день)))
Містяни перестали мовчати, вони нарешті почали розуміти до чого призвела їхня байдужість та наївність що дам 100 грн і омине…
Надіюсь це навчить громадян не вигодовувати своїми ж руками ось таких аморальних та лицемірних хапуг!
А наш дід Мороз, тепер повинен показати власним прикладом та наполегливою працею, що не дарма він є заслуженим, бо щось тут смердить купленими і званнями, і навіть знаннями.
Ех і цікаві дні нас очікують

Юрій
2 років тому

Сторонського медбратом в реанімаційне відділення

Anatoliy
2 років тому

Мороза за організацію карантинних заходів в лікарні потрібно під суд віддати – це однозначно ! Медперсоналу , особливо медсестрам і санітаркам не позаздриш , тримайтесь ! Але я б на їхньому місці або звільнився , або вимагав відповідної зарплатні і не тільки на період карантину!

Андрій
2 років тому

І в ті дні люди шукатимуть смерті, але не знайдуть її. І забажають померти, та смерть втече від них. Обявлення 9/6.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Андрій

Андрій, якщо в карантин не можете відвідувати зібрань, то це ж не привід у кожній темі проповідувати та залякувати людей.
До речі, якщо Ви не додивились, то тема абсолютно не про Біблію, а про більш нагальні та реальні проблеми людей.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Якби люди читали біблію то все було б по іншому. А зібрання я відвідую регулярно і лише на бога надіюся.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Андрій

До Андрія. Слова “Бог” і “Біблія” пишуться з великої букви. Христос воскрес!!

Андрій
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Воістину воскрес. Хіба це так важливо з якої букви. Важливо те що жодний волосок не впаде з нашої голови без волі божої, а ми думаємо що ми щось можемо зробити без божої допомоги. Каймося поки ще є час.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Андрій

До Андрія. Дуже важливо. Справа ваша – як вам завгодно буде. Я думаю, як і ви. Тільки не треба лякати. Біблія безліч разів закликає: Не бійтеся! Каюся кожний день.

Олег
2 років тому
Відповісти  Андрій

“що жодний волосок не впаде з нашої голови без волі божої” Ви хочете сказати що всі біди походять від Бога? Погано ж ви читаєте Біблію коли таке говорите. # Якова 1:13
¹³ Випробовуваний, хай не каже ніхто: Я від Бога спокушуваний. Бо Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує.Якова 1:13
“а ми думаємо що ми щось можемо зробити без божої допомоги” ясно, що можемо, без Божої допомоги робити. Все зло, без Божої допомоги робимо, грішимо без Божої допомоги, чи ви думаєте, що Бог нам в цьому допомагає.
# Екклезіяст 8:6-9
⁶ Бо для кожної речі час і право своє, бо лихо людини численне на ній,
⁷ бо не знає, що буде, і як саме буде, хто їй розповість? ⁸ Немає людини, яка панувала б над вітром, щоб стримати вітер, і влади нема над днем смерти, і на війні нема звільнення, і пана свого не врятує безбожність. ⁹ Усе це я бачив, і серце своє прикладав я до кожного чину, що відбувався під сонцем. І0 коли запанувала людина над людиною на лихо для неї.
Екклезіяст 8:6-9
© Библия Онлайн, 2003-2020.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Олег

Бог є любов а біди ми самі робимо через невиконання заповідей.

Олег
2 років тому
Відповісти  Андрій

Одним читанням Біблії нічого б не було, бо Біблію і атеїсти читають і вивчають. А правильно казати, як би люди ВИКОНУВАЛИ все те, що написано в Біблії, то світ був би інакшим.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Олег

Второзаконня 30:15 “ось я представив сьогодні перед твоїм обличчям життя і смерть, добро і зло. Якщо ти слухатимешся заповідей Господа, твого Бога, які я тобі сьогодні заповідаю – любити Господа, Свого Бога, ходити його дорогами і дотримуватися його постанов, його заповідей та його присудів – то ви житимете і будете численними, і Господь, твій Бог, поблагословить тебе на всій землі.
А якщо твоє серце відступить, і ти не слухатимешся і заблукавши поклонятимешся іншим богам і служитимеш їм, то сповіщає тобі сьогодні, що ви неодмінно загинете і не будете довголітніми на землі. Кличу вам за свідків сьогодні небо і землю; я представив перед вашим обличчям життя і смерть, благословення і прокляття. То обери життя щоб ти жив і твої нащадки”.
Вибір за нами що вибрали те і маємо. Нехай благословить вас всіх ГОСПОДЬ!

Олег
2 років тому
Відповісти  Андрій

А що ж не відповіли на ваші твердження “що жодний волосок не впаде з нашої голови без волі божої” що Бог винен в всіх бідах людства, а не сама людина!!!!! Ви ще ДОЛЮ приліпіть до цього.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Андрій

Так, але таких днів було вже багато і було таке багато разів і не з одним нашим народом і не тільки з цією епідемією. Всім триматися, шануватися, хворим усім одужання, а медперсоналу лікарні безпечного і легкого чергування.

Володимир
2 років тому
Відповісти  Андрій

Во як торкнуло, якраз через таких фанатиків -“шукачів смерті” і розвиваються різні хвороби та епідемії

Інна
2 років тому
Відповісти  Володимир

А я думала, що через немиті руки.

Вікторія
2 років тому
Відповісти  Інна

А ще через немиті ложечки для причастя.

Уууу
2 років тому
Відповісти  Вікторія

Це саме та показова ситуація, яка вказує на нагальну необхідність змінити саму процедуру прийняття причастя і роздавання колива у церкві за покійником. Нехай панотці змінять ці правила обов’язково, бо буде біда. Цей вірус особливий і так просто не відступить

Володимир
2 років тому
Відповісти  Вікторія

В протестантів своя фішка там з одного кубка на причастії всі пють вино , фактично при кожній церкві є реабіталіційні центри , наркомани , алкоголіки .бувші зеки з купою хвороб , ніхто там медогляд не вимагає, і всі віруючі А іх в церкві може бути Наприклад на ломоносова біля 1000 людей , і всі пють з одного кубка – це якийсь капець .

Уууу
2 років тому
Відповісти  Володимир

А що коли вони порозносять ту всяку заразу за межі своєї общини? Це страшне! Ау, правоохоронці!

Андрій
2 років тому
Відповісти  Уууу

Все одно помремо всі та не в один час кайтеся щоб спастися