Де ж вода за 6 мільйонів баксів?

51 2161

Водогін у Нововолинську реконструювали, труби замінили, тарифи вкотре (і цього разу дуже відчутно) підвищили.

Пояснювали споживачам так: от ми взяли кредит у Світовому банку –  6 мільйонів доларів. А тепер треба його потроху повертати. Цю складову заклали у тариф, терпіть мовчки.

Адже якість води тепер буде – зашибись!

  – Не порівняти з тією, що була, – запевняв начальник “Нововолинськводоканалу” Володимир Озімчук

Нововолинці слухняно терпіли все: розриті вулиці, місиво під ногами, по кілька тижнів улітку без води на час заміни водогону… і приголомшливі платіжки.  

Але всьому є межа!

Це водичка за 6 мільйонів доларів на вулиці Чехова

 

 

“Не порівняти з тією, що була!”

 

Фото – Василь Борис

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
51 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому

Місцева влада і Водоканал з Комунтеплоенерго розікрали гроші ,роботу виконали неякісно-і це факт! Чергове запитання до правоохоронців…Ви не вбачаєти злочину,який витікає з Ваших кранів? А якщо не бачите,то чому? Прикормили?

Людмила Зіменко
2 років тому

У селищі з мого крана дуже часто вода тече такаж сама. Так що не лише вулиця Чехова і місто Нововолинськ водоканалу ненадякуються. Цю воду наавіть технічною не назвеш, бо прати у такій воді не можна

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

Правоохоронці, котрі контролюють законність та гарантовані громадянам України їхні конституційні права та свободи, на території Нововолинська – прокуратура та поліція – сліпоглухонімі! Вони полягали спати і нічого не чують і не бачать. Лише, як вбачається, вибірково реагують на повідомлення про злочини, а відкриті ними ж кримінальні справи на керівництво місцевої влади, їхніх свояків, родичів та дружбанів, через деякий час, закривають. Я можу документально, на основі десятків, якщо не сотень відписок, довести це.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

В сюжеті про сміття “Радар”писав,що правоохоронці прореагували….Ось і прийшла дурна думка…Проблемне містечко…цікаво , хоч з десяток кандидатів на “мера” буде?

Підприємство "Нововолинськводоканал"
2 років тому

Шановний пане, Андрій Дмитрович Сапожнік, запрошуємо Вас відвідати підприємство “Нововолинськводоканал” для отримання відповіді на всі питання які Вас цікавлять щодо виконання робіт, щодо оплати за виконані роботи і т.д.
Перед тим як “обливати брудом”, треба володіти хоч найменшою інформацією або бути впевненим в своїх діях. З Вашого допису вбачається відсутність як одного так і іншого.

Вул. Небесної сотні,1
2 років тому

Підприємство, то ви прокоментуєте якось, що ж все-таки відбувається з водою, чи за фільтрами на наступний місяць мені до вас звертатись?!

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому

Бажання отримувати якісну послугу за власні гроші- це у вас називається “обливанням брудом” ? Ви так хочете зустрітись зі мною?…готові показати документацію на “прожект реконструкції”?І питання до жителів…а кому внутрішньобудинкові мережі міняли безкоштовно?

Марк
2 років тому

Купило одне з другим ,собі по новенькому авто. А людей можна і далі труїти

Демер
2 років тому

Вода, дійсно стала набагато грязнішою, ніж до т.зв. “ремонту”. Мабуть, ще за 10 млн євро треба ще поміняти все начальство?

Anatole
2 років тому

І така вода не тільки по вул.Чехова ! А після таких ремонтів і кошти знаходяться на нове авто
!

Підприємство "Нововолинськводоканал"
2 років тому

Підприємство “Нововолинськводоканал” як субкредитор використало частину коштів Позики у сумі 6,0 млн. доларів США на реалізацію Другого проекту розвитку міської інфраструктури (ПРМІ – 2). Кошти використані на “Реконструкцію каналізаційних насосних станцій у місті Нововолинську”. Замінено технологічне, електричне обладнання та системи вентиляції на каналізаційних насосних станціях №№1,2,3,4,5, та на реалізацію проекту “Реконструкція водопровідних ліній від Північного та Південного водозаборів до м. Нововолинська”. Проектом передбачено будівництво 4-x головних водопровідних ліній від Північного та Південного водозаборів до м. Нововолинська для забезпечення подачі води споживачам. Побудовано І,ІІ,ІІІ черги, завершуються роботи по будівництву IV черги. Всього по І-IV чергах побудовано трубопроводів Ø315 мм та Ø225 мм – 25,160 км згідно Проекту.
Заміни вуличних, внутрішньоквартальних і внутрішньобудинкових сталевих водопровідних мереж по місту, Проектом не передбачено. Через велику зношеність сталевих труб водопровідної мережі в місті, що складає 78 %, утворюються окисли заліза і як результат виніс їх у розподільчу мережу при виникненні аварії, тому проводиться як планова, так і позапланова промивка водопровідної мережі. До аварії на мережі належать: пошкодження стінок трубопроводів, порушення з’єднань труб, поломка запірної арматури, зворотних клапанів та іншої арматури і фасонних частин.
Обладнання і трубопроводи невічні і з ними трапляються аварії. Працівники нашого підприємства намагаються своєчасно ліквідовувати аварійні ситуації. Ще б платили так вчасно за воду, щоб можна було б придбати матеріали і комплектуючі до них. Адже заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення підприємству “Нововолинськводоканал” становить більше 7 млн.грн.
Просимо з розумінням відноситись то таких аварійних ситуацій, а ми в свою чергу врахуємо усі ваші пропозиції та скарги, для подальшої співпраці.

Славік
2 років тому

Шановне Підприємство “Нововолинськводоканал”, розкажіть краще, як ви “своєчасно” усували заповнення міського озера нечистотами у суботу, 11 квітня 🙂

Сергій
2 років тому

Ви,збавте піднімати тарифи на воду,і люди почнуть повертати ті борги!А то,відчуття,що з крана тече не вода,а пепсі,і то,не тільки кольором,а ще й ціною.Бо будете її скоро самі пити і платити за неї!!!

Користувач
2 років тому

Я просто перестану платитти за оте гівно з крана,і якщо прийдуть обрізати то лопатою по горбу. Гівно тече гівно платити.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Користувач

Не зв’язуйтесь з гівном…

Людмила Зіменко
2 років тому

То врахуйте, будьте такі ласкаві. Не зменшуйте тиск подачі води у трубах, бо на верхньому поверсі та ще і на вищій місцевості не працюють колонки при низькому тиску води і подавайте чисту не іржаву воду. Селище також відноситься до Нововолинськводоканалу і саме вам ми платимо гроші. Дякую за увагу і сподіваюсь на розуміння. Чекаю результатів і відчутного покращення

Небесної сотні, 1
2 років тому

Таке враження, ніби промивку ви робите 24/7… Мій чоловік вже спробував оправдати, якось вас, каже:”Та ж то фільтр на якихось 10 м³ води розрахований…, не багато він води через себе може пропустити…”, але коли він це говорив, то не знав, що за місяць ми використовуємо МАКСИМУМ 15м³, і в той же ж час 3-4 фільтра/міс. Я скидала відео, там же ж просто шматки іржі плавають. ЗАВЖДИ!!! Ну як так?!

Олег
2 років тому

Що ви там латаєте при зношеності що складає 78 %? Що вам дасть 7 млн.грн? Ще одну машину купити і подарувати?

Віка
2 років тому

у мене на Нововолинській **** така сама через день. ******

Давайте без матюків.
Модер

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Віка

А без матюків вже не можна,як і без Озімчука з Гаврилюком…ви не уявляєте,що нас чекає ,коли відійдуть ці керівники…замерзнемо і помремо без води…

Людмила Зіменко
2 років тому

От я зараз не зрозуміла. Андрій Дмитрович перегрівся від такого теплопостачання що НЕ В ТЕМУ аж у допис про погане водопостачання свої претензії до тепловиків пише?

ШАНОВНЕ ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО, ВІДІМКНІТЬ СПОЖИВАЧА АНДРІЯ ДМИТРОВИЧА САПОЖНІКА ВІД ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ НАЗОВСІМ, БО Ж ВІН САМ ПИСАВ КОЛИСЬ ЩО ВАМ ЗА ТЕПЛО НЕ ПЛАТИТЬ, АБО ПОДАЙТЕ СУДОВИЙ ПОЗОВ НА НЬОГО ПРО СТЯГНЕННЯ БОРГУ, ЗГІДНО З ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ. УСІ СУДОВІ ВИТРАТИ БУДЕ СПЛАЧУВАТИ БОРЖНИК. Інформація від адвоката

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Ви не тільки зараз щось не розумієте…але то нічого…зрозумієте,коли повідміняють субсидії. А ще раджу перечитати все уважно…не я перший про тепло написав. Так і хочеться кудись вас послати разом з шанованим вами теплом,але Радар просить не матюкатись…

Людмила Зіменко
2 років тому

Це ви нічого не зрозуміли, а звертання “шанов/не/ний/на” є обов’язковим для оформлення документів і такі стандарти у культурі ділового мовлення. Тепло вам навряд чи відключать, бо заборонено відключати, хіба що останнім часом щось змінилось…

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Як все зрозуміло…ви й справді лінгвіст…. Це в українській мові прийнято звертатись до підприємства-“шановне”?

Людмила Зіменко
2 років тому

Напевно ви праві і потрібно писати “дороге” – і лінгвіністично правильно і відповідає дійсності😉ОЙ ДОРОГЕ!!!😱

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

+, в українській мові є слово ” коштовне”…

Людмила Зіменко
2 років тому

І дороговартісне, дорогоцінне, високовартісне, великовартісне… Українська мова така багата, широкоплинна, мов ріка, і багатогранна, за що я її і люблю)))

Сергій
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Будь ласка,і мене відключіть від теплопостачання!Буду,дуже вдячний!!!

Олег
2 років тому

І що нам дає ваша реконструкція? Як була погана вода, такою поганою і залишиться, вона ні на йоту не покращиться. Бо якщо б ви замість тих підвідних ліній замінили вуличні, внутрішньоквартальні, то всі мали б чисту воду. А ту яку ви качаєте по нових трубах всерівно фільтруєте. Так що толку з тої реконструкції ВЕЛИКИЙ НУЛЬ. І за це ми ще маємо вам доплатити? Це просто жах як нас всіх надурили на 6мільйонів долларів. Гнилі труби як були так і залишились, тиску як не було так і нема, я в шоці від такого неподобства.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олег

Допоки люди – 99,9 % від загальної кількості дописувачів, будуть боятись і ховатись за придуманими ними ж, для себе, кличками – до тих пір місцева влада не буде реагувати на їхні коментарі. Влада дуже чітко це моніторить. Мені, не аноніму, що завжди пише під власним прізвищем дуже цікаво завжди було знати: кого чи чого, в Нововолинську, більшість людей боїться? Напишіть. Можна, як аноніми, можна у приват. Дуже прошу.

Славік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Все, виходжу з тіні – іх бін Славін Вячеслав Ігорович. Еге-гей, Сапожніков, Сторонський, Гаврилюк, Озімчук – реагуйте на мої коментарі! І то вже!!!

Олег
2 років тому
Відповісти  Славік

Я як зараз бачу, ми всі 20-30чол вийшли з тіні і зразу в міської влади коліна підігнулись, ноги затрусились і вони кинулись, аж бігом помагати місту, а не собі.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олег

Не бачу, впритул, вашого тріумфального виходу з “тіні”. Як боялись – так і боїтесь. Як були переляканими та анонімними – такими й залишились.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Славік

Перепрошую за минулий мій коментар, якщо це правда. Браво! Перший пішов. Хто наступний?

Славік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

І шо ж тут бравурного? Шо змінилося?

Вбачаєте, що я перестав “боятися”? Це якось настільки феєричне твердження, що аж не знаю, що й сказати. Тут у мене зустрічне питання – а бил лі мальчік?
Ви почали мене якось по іншому сприймати? Ой, сумніваюся.
Отці нашого казкового містечка різко перестали незаконно збагачуватися? Смішно.

Тоді до чого весь цей кіч з /не/анонімністю?

Олег
2 років тому
Відповісти  Славік

Тим паче що можна назватись хоч Клара Цеткін, хто тут перевірить? І владі на ваші імена до одного місця, якщо хочуть взнати, то вони взнають за декілька хвилин, це не важко.

гугл
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Немає такого в Нововолинську – Славіна Вячеслава Ігоровича.

Славік
2 років тому
Відповісти  гугл

Це ж хто там мене уже з дешевим понтом похоронив?))) Може фото паспорта надати? Без проблем! Буде першим з кінця в череді світлин від усіх поборників анонімності. Що, згода?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Славік

Ну, так все ж. То якщо ви “Славін В.І.” то й зіскакуйте зі “Славіка”. Знову злякались? Постперелячний синдром?

Славін В.І.
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Вдруге запитую:
Шо змінилося?
До чого весь цей кіч з /не/анонімністю?

Олег
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

В приваті (фейсбук месенджер) ви не відповідаєте!

РАДАР
2 років тому

Коментарі у фейсбук-групах “Новік” і “Радар” під цією новиною заслуговують на окрему статтю. Поки писатиму – додавайте там чи тут назви вулиць і номери тих будинків, де вода більше нагадує фанту, колу, чай, каву, сечу… 🙂 і що там ще.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

А у нас “Водоканал” один…Пропоную створити постійно діючу рубрику про “досягнення” “Тепла”і “Води”. І постійно тримати рубрику в “топі”, можливо так змусимо когось виконувати свої обов’язки належним чином. Та й непогано було б озвучити зарплати керівництва комунальних підприємств.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Тиск води у трубах зменшують, бо старі і гнилі труби рве від більшого тиску і постійні пириви труб потрібно лагодити. А при меншому тиску води поривів менше, а то і зовсім нема. Поки там споживачі самі здогадаються що і до чого пройде якийсь час, а водоканал собі спокійно і без ускладнень нароховує плату за водопостачання. Коли я сказала працівникам водоканалу, що тис води незадовільний і колонка не працює, бо вода із крана ледь-ледь тече, працівники водоканалу заявили, що потрібно промивати фільтри, шукати внизу по стояку причину поганого тиску, бо, може, десь забилось чи ще щось подібне, бо ж вода іде постійно брудна. А ще казали іти до Сапожнікова І ЦЕ ПІСЛЯ ТОГО ЯК ВОДОКАНАЛ ПОДАРУВАВ МІСЬКВИКОНКОМУ “РЕНО”! То я так розумію що РЕНО подарували для того, щоб скаржники ходили і скаржились, а їх мали за дурнів. І Водоканалу добре – труби не рве і копати-рити не треба і місьвиконком, дякуючи за подаровану йому машину, Водоканал зверху від скаржників прикриє. Рука руку миє і обидві чисті. Корупція чистої води.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Людмила Зіменко

В. Сапожніков вже давно нічого не вирішує, як вбачається. Там інші люди верховодять. Іти до нього – марна справа. Відбуває каденцію…

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

От і я про те – машину дарували міськвиконкому а не Сапожнікову, а вентиль прикручує і бруд качає Водоканал

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

П.Анатоль, скажу навіть більше… їхні прізвища відомі-це І.Палиця і Погуляйко(здається так)…Коли людина четверть віку на посаді-значить він влаштовує всіх начальників і партії…Саме це називається простим словом- “система”…КПСС і КГБ нікуди не ділось і справа їх живе….Це,щоб молодь розуміла,чому в нас не так,як в Польщі чи Европі…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому

І я б дуже хотів, щоби молодь врешті-решт зрозуміла, що тримають місцеву владу в Нововолинську в кулаці, саме колишні співробітники КГБ-КПСС – нащадки ЧК-ГПУ-МГБ-НКВД. В особі “червоних директорів”, найвищих представників місцевої влади міста, їхніх підспівувачів та підлабузників. Нікуди кривава комуна не поділась, вона переродилась, перефарбувалась, одяглася у вишиванки, на лацкани дорогих маринарок вчепила тризуби і процівітає, паразитуючи на простому люді. І діти їхні, будуть робити те ж саме, якщо ми їх не зупинимо.

Олег
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я думаю нашій молоді і на КГБ-КПСС і на ЧК-ГПУ-МГБ-НКВД начхати. Більша половина не знає що то таке. І що таке коммуна тим паче не знають. Так що нема чого молодь лякати невідомим.