Депутат звинуватив Сторонського й Лакиш у корупції

13 4113

Сьогодні відбулася позачергова сесія Нововолинської міськради.

З ініціативи депутата Володимира Шаповала затвердили звернення до президента, голови парламенту і прем’єра щодо непосильних комунальних тарифів і необхідності мораторію на зростання ціни природного газу й електроенергії.

А депутат Микола Лукашук (фракція “За майбутнє”) звернувся до міського голови і секретаря міськради з заявою, в якій вимагає відсторонити від посади начальницю управління освіти Ольгу Лакиш.

Аргументи навів такі:

 – вона є родичкою колишнього секретаря міськради, колишнього першого заступника міського голови Сторонського

 – конкурс на цю посаду провели свого часу з грубими порушеннями.

Ольга Лакиш і Андрій Сторонський нині є депутатами міської ради, колегами Лукашука.

У його заяві йдеться про постійний конфлікт інтересів цих двох посадовців.

 

Це депутат Микола Лукашук 

А це Андрій Сторонський і Ольга Лакиш  

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Громадянин України
1 рік тому

молодець депутат

Інга
1 рік тому

Фактично конфлікт інтересів відсутній – немає прямого підпорядкування, що є обов”язковою ознакою конфлікту інтересів. Начальник управління освіти прямо підпорядкований міському голові, а не заступникам.
Хоча, зрозуміло, що перевага надавалася Лакиш О.

Андрі Комаров
1 рік тому

При чому тут пряме підпорядкування!!! Сторонський був головою конкурсної комісії, яка обирала переможців конкурсу, зокрема і на нач. управління освіти. Боже, наскільки зараз нам (працівникам виконкому) стало легше дихати!! Немає зверхнього ставлення, криків, принижень від тих попередніх «царьків». Молодець Борис Сергійович, що взув їх, ще Сторонського вижени з лікарн, нехай медики відчують те, що ми!!!!!

Інга
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

ну, то не я пишу закони. маємо те, що маємо.
моя подруга працювала під його керівництвом, то не жалілась, начальник як начальник.
а чому ви не могли дати адекватну відповідь на хамство? ви ж законом захищені і маєте право на гідне ставлення з боку керівництва, колег та громадян.

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому

Молодець. Микола Лукашук! Хоча б один! Приєднуюсь!

Людмила
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ Бідзюра

Це той Микола Лукашук,який хотів під електроопорами зробити дитячий майданчик,який не довчився на батюшку ,який мав змогу працювати у відділі культури,але не пропрацював і пів – року , який ховався від воєнкомату під час АТО ,,який проїздив у Польщу з контрабандними цигарками, не сплачуючи податки у казну рідної країни – тепер борець за справедливість??????? А де був Громик під час цих конкурсів ? ??-там ,де й зараз.

Микола
1 рік тому
Відповісти  Людмила

По-перше, майданчик буде і електроопори перенесуть.
По-друге, духовну семінарію закінчив, і прошу зауважити, у цьому закладі диплом купити неможливо.
По-третє, з Палацу культури мене попросили звільнитись одразу через місяць як взяли на роботу (попросили з подачі Сторонського і Сапожнікова) через моє обурення неякісним ремонтом дороги в районі “швидкої” (канадська технологія Коптюка). Є люди, які це підтвердять.
Ну й головне, так, був час, коли возив цигарки (але акцизні), а також возив TAX-FREE, сат, і в той же момент офіційно працював водієм в Нововолинському АТП 10708 і сплачував податки.
Не розумію, яким боком тут Громик. Але що, мені тепер не можна бути законослухняним громадянином?!

Микола
1 рік тому
Відповісти  Людмила

Пропустив важливу деталь.
Військкомат!!!
03.03.2014р. один із перших, хто був у військкоматі Нововолинська і пробув там більше двох місяців вахти. Це можуть підтвердити документи, воєнком і мої друзі, які були там зі мною.
Наостанок хочу сказати: той хто зараз це пише, підтримує Сторонського і Сапожнікова, їхні неправомірні дії, безкарність і знущання над нашим містом і його жителями.
Я зичу Вам радості і здоров’я…

Андрі Комаров
1 рік тому
Відповісти  Микола

Пане Микола, хоча і не знайомий з Вами особисто, та той факт, що Ви в команді Бориса Сергійовича — означає порядність і бажання змін на краще. Ті, хто обливають Вас брудом — це лузери минулих часів, які не можуть змиритись з РОЗГРОМНИМ програшом, ті, що прислуговували колишнім «царькам». Тож не зважайте на цю наклепницьку критику. Головне, щоб мешканці Нововолинської ОТГ були задоволені роботою нової команди!!!! Удачі!!!!

Людмила
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Шановний ,Миколаю ! Те ,що ви всі в команді ,,за майбах” навчилися ,,вибілювати” свої дії і перекручувати факти – виборці переконалися.
Ви готові перенести електроопори не для дітей,а для прилаштування продукції свого ,,хазяїна” Гузя.
Те,що ви в особистій розмові говорили,що не закінчили навчання, бо то ,,не моє” – також факт.
У серпні 2014 року ми втратили під Іловайськом спільного товариша Володимира ,а Сашко,який в тому пеклі вижив ,але попав у полон на пів року ,по сьогоднішній день боронить нашу країну,то хочу запитатися : що ви зробили для їхніх сімей в той час ,коли отримували надприбутки від поїздок у Польщу.
Знаю – НІЧОГО….
І біля стелли під час вшановування пам’яті вас немає у вишиванці.
ВИБАЧТЕ за грубість – НАБОЛІЛО.
Також :
щиро бажаю здоров’я, глузду , тропу, переосмислення цінностей !

Микола
1 рік тому
Відповісти  Андрі Комаров

Дякую за хороші слова. На даний момент команда Бориса Сергійовича прикладає чи малих зусиль аби викоринити те, що міцно засіло у кишенях старої влади. Це важка і клопітка робота і все в рамках чинного законодавства, але правда на нашому боці.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Микола

Правда на боці народу), а країна – це ми. Скільки то вже часу новий мер на посаді хто нагадає? Мабуть має бути вже хоч якийсь вагомий результат

Анатоль_ Бідзюра
1 рік тому
Відповісти  Микола

Браво, Миколо! Правда переможе!