Снігу цьогоріч випало більше, ніж хто очікував. Нововолинськ був не готовий до викликів негоди: за часів Віктора Борисовича Сапожнікова техніку майже не закупляли.

Всі невдоволені роботою комунальних служб, але ж візьміть до уваги: цьогорічний бюджет міста значно менший, ніж у минулі роки.

Звісно, комунальники з їхньою застарілою технікою самі не могли впоратися з великим снігопадом. Потрібно залучати і приватну великогабаритну техніку, яка є у двох місцевих підприємців.

Тому ВУКГ укладає з ними угоди, зокрема, з «МП “Сантехмонтаж”  –  на 110 тис. грн., хоча ця фірма зажила лихої слави й до її власника – А.Коптюка є чимало питань.

Та всі питання згодом. Уже незабаром – потепління, і як почне танути весь сніг, то буде ще гірше. Тож потрібно миритися з чим є. Але контролювати роботу комунальників і приватників.

Техніка, яку винаймали, розчищувала дороги у селах Нововолинської громади.

У найближчі дні техніки має побільшати, й вона вже працюватиме в місті, навіть у віддалених його куточках.

Як сказав мені заступник міського голови Олександр Громик, вчора з Нововолинська на полігон твердих побутових відходів вивезли 15 машин сміття, до якого тривалий час не могли дістатися сміттєвози.

Перевірити цифри неважко – на полігоні працює відеонагляд.

Ну, а це автопарк ВУКГ.

Сумна картина.

Ремонтувати іржаву поламану техніку вийде дорого, дуже дорого.

Чому директор ВУКГ Жигалюк в іржі, а Коптюк у шоколаді? Чому друг колишнього мера має пристойну техніку, а комунальна служба – автолахи? ДумайТЕ.

А мені рано вставати і відгортати сніг лопатою на вулицях нашого міста.

Віталій Грабовський

Фото – з нововолинських спільнот

Прочитав сам? Поділись з іншими: