Дороги нам чистить техніка Коптюка. Бо ВУКГ доробилось до ручки…

4 1714

Снігу цьогоріч випало більше, ніж хто очікував. Нововолинськ був не готовий до викликів негоди: за часів Віктора Борисовича Сапожнікова техніку майже не закупляли.

Всі невдоволені роботою комунальних служб, але ж візьміть до уваги: цьогорічний бюджет міста значно менший, ніж у минулі роки.

Звісно, комунальники з їхньою застарілою технікою самі не могли впоратися з великим снігопадом. Потрібно залучати і приватну великогабаритну техніку, яка є у двох місцевих підприємців.

Тому ВУКГ укладає з ними угоди, зокрема, з «МП “Сантехмонтаж”  –  на 110 тис. грн., хоча ця фірма зажила лихої слави й до її власника – А.Коптюка є чимало питань.

Та всі питання згодом. Уже незабаром – потепління, і як почне танути весь сніг, то буде ще гірше. Тож потрібно миритися з чим є. Але контролювати роботу комунальників і приватників.

Техніка, яку винаймали, розчищувала дороги у селах Нововолинської громади.

У найближчі дні техніки має побільшати, й вона вже працюватиме в місті, навіть у віддалених його куточках.

Як сказав мені заступник міського голови Олександр Громик, вчора з Нововолинська на полігон твердих побутових відходів вивезли 15 машин сміття, до якого тривалий час не могли дістатися сміттєвози.

Перевірити цифри неважко – на полігоні працює відеонагляд.

Ну, а це автопарк ВУКГ.

Сумна картина.

Ремонтувати іржаву поламану техніку вийде дорого, дуже дорого.

Чому директор ВУКГ Жигалюк в іржі, а Коптюк у шоколаді? Чому друг колишнього мера має пристойну техніку, а комунальна служба – автолахи? ДумайТЕ.

А мені рано вставати і відгортати сніг лопатою на вулицях нашого міста.

Віталій Грабовський

Фото – з нововолинських спільнот

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
5 місяців тому

Це тому, що начальника ВУКГ А.А. Жигалюка, тодішня місцева влада тримала в фінансовому чорному тілі. А.Коптюку ж, виділяла мільйонні суми на ямкові та капітальн ремонти шляхів, оновлення літньої естради, встановлення бордюрів тощо. Було за що купувати машини і механізми. Аж надто. Лацюга В. Сапожніков, як вбачається, дуже дбав про це. Вочевидь, не за так. Він дуже розбагатів за роки свого перебування… 26-річна епопея існування зони його імені та Декларація про прибутки – безумовне тому підтвердження. “Мовчання ягнят”, (читай – страх і байдужість переважної більшості членів територіальної громади міста Нововолинська) – були його великими грішми та матеріальними статками. Про більшість його майна, готівкових та не, коштів у різних місцях світу, не знаю навіть я. Знає, більше за інших, можливо, СБУ. Проте, мовчить. Жигалюк – сіра конячка, яка не впливала ні що, виконавець його волі і забаганок. Він мовчав, бо хотів не бути звільненим з роботи.

Уууу
5 місяців тому

Доводилось мені розмовляти із начальником ВУГК і бути на підприємстві. Хороший, толковий начальник і гарне підприємство, але це підприємство, яке було у підпорядкуванні міськради тією ж міськрадою було обділене коштами, недодавали туди грошей. От і маємо такі негаразди. Але гроші виділяли Коптюку, другу Сапожнікова і це точно. Тут корупції, розкрадання грошей, які тягнуться за колишнім керівництвом не на один судовий розгляд і термін, з конфіскацією

Андрі Комаров
5 місяців тому

Артем Жигалюк дуже хороший керівник, людяний, до підлеглих добре ставиться. А проблема не лише у техніці. Тим трактористам, що горнуть сніг, треба по тисяч п’ятнадцять платити. Не прокурору, судді чи нардепу, а трактористу!!!! На їх відданій праці і тримається комуналка. Дивуюсь, як вони за таку зарплату ще й працюють в такому режимі!!! А наші невдячні люди ще й обгажують тих роботяг!!!!! Та як вони плюнуть на те все і порозраховуються — ото біда буде. Можна накупляти самої крутої техніки, але якщо за її кермо не буде кому сісти — це серйозна проблема. А все до того йде. Такщо дати високі зарплати, але тоді і відповідно вимагати роботу.

Свідок
5 місяців тому

А чому в Коптюк в шоколаді?
Запитайте в Жигалюка куди подівся трактор з асфальтного заводу (який Коптюк орендує), в Коптюка?
Або запитайте в Борисової (Консоль – колишнє РБУ / РСУ) куди подівся автокран. В Новосада? Радар колись про це писав.

Всю техніку місцеві забудовники-бракороби вкрали або за безцінь купили в місцевих комунальних підприємств. Тому, маємо те що маємо.
Комунальники в іржі, а з бюджету платять тим хто раніше накрав.