Дружна толока у гідропарку. “Укропи” на висоті!

1 1164

У Володимирі-Волинському депутати від партії “Укроп” влаштували сьогодні прибирання відпочинкової зони на березі Риловиці.

День видався сонячним, робота кипіла, навіть малеча старанно допомагала!

А почалося все так. Голова фракції “УКРОП”, депутат Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов провів 22 листопада особистий прийом громадян у Володимирі.

Активіст Андрій Гнатюк запропонував фонду Ігоря Палиці ” Тільки разом” облаштувати (за співфінансування з місцевого й обласного бюджету) відпочинкову зону – гідропарк.

Ці роботи фактично вже розпочато: з міського бюджету виділили 50 000 грн. на розробку технічної документації для очищення річища й укріплення берега Риловиці. Проект виготовлено й надіслано на експертизу.

Вячеслав Рубльов пообіцяв сприяти у втіленні в життя цього проекту – після очищення річища технікою та після завершення експертизи ПКД. Зокрема, можна залучити кошти фонду на будівництво (у співфінансуванні) спортивного та дитячого майданчиків, футбольного поля.

Місцевий осередок “Укроп”, який очолює депутат міськради Сергій Радкевич,  разом із активістами вирішив влаштувати у вихідні толоку для прибирання території річища Риловиці  та підготувати пропозиції щодо її благоустрою. 

Андрій Гнатюк зробив ескіз облаштування гідропарку.

 

 

Володимирчани активно долучилися до прибирання острова на річці та прибудинкової території.

На світлинах – депутати місцевої ради Сергій Сьомак, Олексій Олексюк, Сергій Радкевич, активіст Андрій Гнатюк та мешканці Володимира-Волинського:

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
1 Коментар
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Княже місто коментує.
Андрій Кандиба: Це земельна ділянка Мороза чи комунвласності?
Sergiy Barshchevskiy: Ще поки комунальна)))
Владимир Рейтерович: Лайно розгребуть, тут же хазяїн знайдеться ))
Якщо серйозно, то хороша справа, правда кілька разів за моєї памяті там намагались щось зробити, але не вдавалось підтрмувати все у порядку, проте вода камінь точить…
Наталья Шандалко: Пропозиція- діячам про все повідомляти завчасно, тоді більше людей було б. Я би точно
Міша Нагорний: мрія з самого дитинства щоб там був парк. Влітку там рибу ловили , взимку там сама класна гірка заливалася… Гарне місце! Якби це все зробити гарним і культурним , було б супер ! Дійсно , про такі заходи потрібно активніше повідомляти , тоді разом зробимо новий парк!