У Володимирі-Волинському депутати від партії “Укроп” влаштували сьогодні прибирання відпочинкової зони на березі Риловиці.

День видався сонячним, робота кипіла, навіть малеча старанно допомагала!

А почалося все так. Голова фракції “УКРОП”, депутат Волинської обласної ради Вячеслав Рубльов провів 22 листопада особистий прийом громадян у Володимирі.

Активіст Андрій Гнатюк запропонував фонду Ігоря Палиці ” Тільки разом” облаштувати (за співфінансування з місцевого й обласного бюджету) відпочинкову зону – гідропарк.

Ці роботи фактично вже розпочато: з міського бюджету виділили 50 000 грн. на розробку технічної документації для очищення річища й укріплення берега Риловиці. Проект виготовлено й надіслано на експертизу.

Вячеслав Рубльов пообіцяв сприяти у втіленні в життя цього проекту – після очищення річища технікою та після завершення експертизи ПКД. Зокрема, можна залучити кошти фонду на будівництво (у співфінансуванні) спортивного та дитячого майданчиків, футбольного поля.

Місцевий осередок “Укроп”, який очолює депутат міськради Сергій Радкевич,  разом із активістами вирішив влаштувати у вихідні толоку для прибирання території річища Риловиці  та підготувати пропозиції щодо її благоустрою. 

Андрій Гнатюк зробив ескіз облаштування гідропарку.

 

 

Володимирчани активно долучилися до прибирання острова на річці та прибудинкової території.

На світлинах – депутати місцевої ради Сергій Сьомак, Олексій Олексюк, Сергій Радкевич, активіст Андрій Гнатюк та мешканці Володимира-Волинського:

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: