Дружині Сторонського сплатять 110 тисяч?

17 3583

Інну Валентинівну Сторонську, головного спеціаліста відділу ведення реєстру виборців виконкому Нововолинської міськради, звільнили за скороченням штату 16 березня.

Вона вирішила поновитись через суд, і їй це вдалося.

14 липня Волинський окружний адміністративний суд задоволив майже всі її позовні вимоги.

А вимагала вона визнати протиправним і скасувати розпорядження нововолинського міського голови Б.Карпуса №67-ро від 15.03.2021 р., поновити її на посаді, відшкодувати їй втрачений заробіток, судові витрати,  а також моральну шкоду, яку оцінила в 10 тис. грн. 

Посилалась на те, що внаслідок скорочення зазнала сильного стресу, захворіла. За свідка у суді була лікарка Ольга Мостова з Нововолинська.

Заступник голови Володимир-Волинської райдерждміністрації А.Сторонський теж свідчив, як болісно сприйняла його дружина втрату роботи.

 

Свідки крокують у суд

 

Позивачка – позаду

 

Суддя Наталя Плахтій зважила на доводи адвокатів Сафулька і  Полетила, які представляли інтереси пані Сторонської, та й ухвалила рішення на її користь.

Щоправда, моральну шкоду оцінила у 3 тисячі гривень, а не в 10 тисяч. 

 

Отже, чиновниця відсудила у виконкому майже 110 тисяч гривень. 

 

 

Інна Сторонська знову ходить на улюблену непильну роботу, де її заробіток на ДЕНЬ становить 1185 грн.

За два дні вона отримує стільки ж, як більшість пенсіонерів – за місяць, але то таке. 

У суді Інна Валентинівна доводила, що під скорочення мала потрапити не лише вона, а й її колега Ольга Чушкіна, більш відома в місті як дочка Рожелюка (колишнього секретаря міської ради, колишнього заступника міського голови, як і Сторонський).

Однак у Чушкіної більший стаж роботи й у відділі ведення реєстру виборців, і загалом у самоврядних органах. Мала вона й інші переваги для залишення у штаті, пояснив РАДАРУ начальник юридичного відділу виконкому Богдан Шевчук.

 

 

 – Рішення окружного адмінсуду, – додав він, – ми оскаржимо. Чекаємо на повний текст (поки що в реєстрі судових рішень оприлюднено лише вступну й резолютивну частину). 

Ну, а як із кримінальним провадженням за заявою депутата міськради Миколи Лукашука? Він стверджував, що пані Сторонська була відсутня на роботі кілька днів (перебувала за кордоном у власних справах), але платню одержувала. 

Як вам сказати. Розслідування триває… або ні. 

Справи нововолинська поліція вміє закривати справно!

 

Наталя Камишникова

Фотозвіт – Віталій Грабовський

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

1.3 8 голосів
Рейтинг статті
17 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
микола
1 рік тому

скріншот ким важає Чушкіна вона ж Рожелюк мешканців міста хоча вони її утримують ,зарплатня у неї десь 17 000 гривень,батько добре навчив,ще її чоловік Войтович також полюбляє паплюжити людей

Screenshot_211.png
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  микола

Ви бачите, з ким ми маємо справу. Яке коріння – таке й насіння.

микола
1 рік тому
Відповісти  микола

все починаэться з батьків так і є,яблуко від Рожелюка далеко не впало

Справедливість
1 рік тому

Хочеться матюкатися! Ну хай купить собі ліків на всі 110 тисяч, якщо так захворіла крепко.

Мотря
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

Так отож! Нехай їй буде на ті ліки, але ж це гроші платників податків. І судді і прокурори і адвокат, хоча адвокати отримали платню від “постраждалої”, і сама “постраждала” отримують платню із грошей платників податків. А потім деякі із цих “справедливих” законників отримують не пенсію, а пожиттєве державне забезпечення (десь 77 тисяч гривень на місяць), яке їм ще і нещодавно збільшили. То ж ліків нехай собі накуплять усі, хто до цього бардаку причетний і нехай Бог воздасть їм по заслугам і вже скоро. Амінь

янка
1 рік тому
Відповісти  Мотря

Бог все бачить, і всім дасть по заслугам – Сторонському з жінкою, і суддям, і всім іншим, ну і вам теж, в тому числі за прокльони. Не підтримую нікого, згаданого в статті, але і хвороб бажати – останнє діло. Життя саме все розставить на свої місця, не беріть гріх на душу.

Мотря
1 рік тому
Відповісти  янка

Які прокльони? Де ви прокльони побачили? Жінка Сторонського сама стверджує, що їй здоров’я попсували, та і у суддів і прокурорів також робота нервова, принаймні вони самі так іноді кажуть. Це ж так важко морально, а, навіть, фізично вирішувати людські долі і виносити вироки, карати винних, як от покарали у випадку із постраждалою пані Сторонською. Так що їм усім грошей дуже треба на лікування це факт. А ви про прокльони з якогось переполоху пишете

Несправедливість
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

А чому б не стягнути ці кошти з особи яка допустила незаконне звільнення – з мера? У нього теж зарплата нічого так.

Справедливість
1 рік тому
Відповісти  Несправедливість

А Ви впевнені, що несправедливо? Чи Ви наївно вірите в справедливість наших судів, особливо, по відношенню до посадовців?

Несправедливість
1 рік тому
Відповісти  Справедливість

Читайте уважніше, мова йде про незаконність звільнення, а не про справедливість.

Мотря
1 рік тому
Відповісти  Несправедливість

А ви думаєте, що суд справді встановить законність і незаконність звільнення посадовці Сторонської дружини великого місцевого цабе Сторонського і вірите у безкомпромісність, чи незаангажованість судової системи у цьому випадку? Трохи смішно, але і прикро

микола
1 рік тому
Відповісти  Мотря

чув як колись туя говорив по телефону то там ще Чушкіна віддихає

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  микола

Нічого дивного. У нього талант до мистецького (якщо так можна сказати) мату у службових приміщеннях, на робочому місці – своїми вухами чув. :)))

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Несправедливість

Потрібно довести, що звільнення було незаконним. Ще, попереду, буде апеляційний суд. Таким чином, стверджувати про незаконність (як і законність), зарано.

Галя
1 рік тому
Відповісти  Несправедливість

Думаю це не останній позов. Нова влада осліплена повноваженями особливо не переймалась законністю звілнення неугодних, в більшості своїй непоганих спеціалістів своєї справи. Ось тепер мають, з Жеками та сама історія, прийшла нова аксьонова – люди позвільнялись. Тепер невідомо чи знайдуть на таку зарплатню смішну.

микола
1 рік тому
Відповісти  Галя

з вукг там інша історія,сбу займається нецільовим використанням бюджетних коштів

Олександр
1 рік тому
Відповісти  Несправедливість

Стягувати потрібно з винного….а без голови тут точно не обійшлось…