Інну Валентинівну Сторонську, головного спеціаліста відділу ведення реєстру виборців виконкому Нововолинської міськради, звільнили за скороченням штату 16 березня.

Вона вирішила поновитись через суд, і їй це вдалося.

14 липня Волинський окружний адміністративний суд задоволив майже всі її позовні вимоги.

А вимагала вона визнати протиправним і скасувати розпорядження нововолинського міського голови Б.Карпуса №67-ро від 15.03.2021 р., поновити її на посаді, відшкодувати їй втрачений заробіток, судові витрати,  а також моральну шкоду, яку оцінила в 10 тис. грн. 

Посилалась на те, що внаслідок скорочення зазнала сильного стресу, захворіла. За свідка у суді була лікарка Ольга Мостова з Нововолинська.

Заступник голови Володимир-Волинської райдерждміністрації А.Сторонський теж свідчив, як болісно сприйняла його дружина втрату роботи.

 

Свідки крокують у суд

 

Позивачка – позаду

 

Суддя Наталя Плахтій зважила на доводи адвокатів Сафулька і  Полетила, які представляли інтереси пані Сторонської, та й ухвалила рішення на її користь.

Щоправда, моральну шкоду оцінила у 3 тисячі гривень, а не в 10 тисяч. 

 

Отже, чиновниця відсудила у виконкому майже 110 тисяч гривень. 

 

 

Інна Сторонська знову ходить на улюблену непильну роботу, де її заробіток на ДЕНЬ становить 1185 грн.

За два дні вона отримує стільки ж, як більшість пенсіонерів – за місяць, але то таке. 

У суді Інна Валентинівна доводила, що під скорочення мала потрапити не лише вона, а й її колега Ольга Чушкіна, більш відома в місті як дочка Рожелюка (колишнього секретаря міської ради, колишнього заступника міського голови, як і Сторонський).

Однак у Чушкіної більший стаж роботи й у відділі ведення реєстру виборців, і загалом у самоврядних органах. Мала вона й інші переваги для залишення у штаті, пояснив РАДАРУ начальник юридичного відділу виконкому Богдан Шевчук.

 

 

 – Рішення окружного адмінсуду, – додав він, – ми оскаржимо. Чекаємо на повний текст (поки що в реєстрі судових рішень оприлюднено лише вступну й резолютивну частину). 

Ну, а як із кримінальним провадженням за заявою депутата міськради Миколи Лукашука? Він стверджував, що пані Сторонська була відсутня на роботі кілька днів (перебувала за кордоном у власних справах), але платню одержувала. 

Як вам сказати. Розслідування триває… або ні. 

Справи нововолинська поліція вміє закривати справно!

 

Наталя Камишникова

Фотозвіт – Віталій Грабовський

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: