“Дитсадок імені Сапожнікова”: руїна з наркопритоном

13 1490

Ці страхітливі фото надіслали РАДАРУ мешканці 5-го мікрорайону Нововолинська.  

Тут мав постати дитсадок, якого так бракує у величезному житловому масиві.  Натомість постав притон для наркоманів та безхатченків.

Міська влада й вусом не ворухнула, аби змінити ситуацію. Тому щодня тисячі людей із огидою споглядають отаке:

 

 

Цей недобиток місцеві називають “дитсадок імені Сапожнікова”. На честь беззмінного міського голови, який п’яту каденцію поспіль розповідає виборцям про свої значні досягнення.

Ось воно, вагоме покращення! На світлинах.

І таких об’єктів у Нововолинську не бракує.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
13 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Люда Приказюк: Але самі не можуть прибрати?

editor
5 років тому
Відповісти  editor

та там проблема не тільки у смітті. Руїну ж самі не знесуть, бо ніззя.

Катерина, мешканка 5 мікрорайону
5 років тому
Відповісти  editor

Проблема тут не тільки в смітті, а те що є будівля, вона валиться. Дану будівлю розбирають найняті незрозумілі хлопці, вони постійно “напідпитку”без касок, без спорядження. Будівля як ви бачите не обгороджена, про техніку безпеки та охорону праці тут взагалі не чули.
А нашому керівництву-трійці Сапожнікову-Рожелюку-Сторонському по цимбалах, давним давно можна було б зобовязати власника до приведення будівлі до потрібних норм, зобовязати обгородити приміщення, поставити охорону або сторожа,щоб уникнути проблем для городян. а ви говорите поприбирайте, вони напевно знов чекають щоб сталася трагедія може тоді свої дупи попіднімають з крісел.

Міська Рада
5 років тому
Відповісти  editor

але самі це хто, є міська влада на території якої довгобуд, є власник “розвалюхи” , він проживає в Луцьку,до кого ви звертаєтесь пані Людмила Приказюк. Якщо це звернення до людей з 5-ого мікрорайону то для чого люди платять податки в міський бюджет, не платити і самим прибирати, як мешканка двома руками “ЗА”.

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому
Відповісти  editor

Якщо хтось зголоситься із автом, то давайте проїдемося по руїнах епохи “сапогізму” і “рожелюківщини” у нашому Нововолинську. Я добре знаю де вони знаходяться. Почнемо із РБУ, звідки у нашому місті розпочинав свій трудовий шлях досі чинний мер. Потім – два ЗЗБВ, РМЗ, дві автобази, шахти, “Оснастка” і так далі. Закінчимо комунальними “подарованими?” якимось дзядам дитсадками, школою № 6 на буль. Шевченка і руїнами ДДУ по всьому місту. Закінчимо віллою, що орендує мер біля “корови”. Буде відмінний фоторепортаж. Назвемо “Руїни авторитарного Нововолинська”. Зголошуйтесь. Конфіденційність водію гарантую.

Вуаля
5 років тому

Будівельник Сапожніков вміє будувати і мешканців надувати.

мешканці
5 років тому

Дуже ” гарний” краєвид, позор керівництву нашого міста!!!!

editor
5 років тому

Олена Токарєва:
Ну руїни розумію це ще один “здобуток” нашого мера.. Але сміття…гадять самі люди. Де живуть там і гадять. Тому це показує який народ у нас. Прибрати сміття не важко, замість того щоб ходити і фотографувати. Організуватись…

editor
5 років тому
Відповісти  editor

ви звертали увагу, яка чистота довкола міськради? Там територію комунальники ледь не вилизують. Бо традиція в нашому ВУКГ така – лакузницька. Їх туди цілими бригадами скеровують. А поряд у дворах… а біля кінотеатру… а що вже казати про мером забутий 5-й мікрорайон.
А працівники міськради теж могли б регулярно виходити і прибирати, хіба ні?

Влодарчик Руслан
5 років тому
Відповісти  editor

Олено, ви не праві, чому прибирається та вилизується, коситься тільки центр, міська рада (там уже все прибрано та з дня на день почнуть траву косити)? На благоустрій міста виділяється в рік від 5-6 млн.грн., а це на прибирання, прибирання в зимовий період від снігу, ожеледиці (ви бачили, скільки піску в цьому році було на дорогах), обрізка дерев, газони. Парадокс, але на наше міське озеро там коштів немає, це ВУКГ в нагрузку…
Біля заводу “Оснастка” (хоча там власник Порошенко та частина на балансі Волиньавтодору) все одно за наші податки прибирало ВУКГ, бо зобов’язати власників слабо… легше простий люд – працівників нагнути… І таких кричущих моментів, Олено, багато, чи вам цього не знати…

Вікторія
5 років тому
Відповісти  editor

Ніколи не буде порядку, поки люди не навчається цінувати і поважати труд інших.Одні прибирають і “вилизують”-більшість”гадять”.Діти беруть приклад з дорослих,зі своїх”спритніших” друзів і-замкнуте коло.
Добре,що висвітлюють,фотографують,подають ідеї,вносять зміни на покращення.Важко це робити в теперішній час.

гість
5 років тому

А чому нашу міську владу ще досі не люстрірували?

editor
5 років тому
Відповісти  гість

а хто це має робити, як гадаєте?