Дитячий майданчик у 15-му мікрорайоні: три роки без ремонту…

6 1137

Молода мама Люда, яка мешкає з родиною у 15-му мікрорайоні Нововолинська, зробила для РАДАРА цілий фоторепортаж. На дуже актуальну тему! 

– Ось фото майданчика – точніше, того, що залишилось від нього, – розповідає Людмила. –  Відкриття було пафосне, а далі став нікому не потрібен. Головне – продемонструвати “діяльність” місцевої влади один раз, а далі як вдасться.

Пружинні гойдалки ми самі на початку ремонтували, а от потім уже не можна було полагодити самотужки – потребують капітального ремонту. А ремонту ніхто не робив від часу відкриття (3 роки), так воно і знищилось усе.

Просили головного інженера ЖЕК №3, щоб відремонтували, але всім байдуже, відповідь одна: нема людей.

 

Залишки пружинних гойдалок

 

Печалька…

 

Усе це на балансі ЖЕК №3

 

А на фото вгорі – пісочниця, про яку лише мріють діти з багатоповерхівок у 15-му мікрорайоні. Ви не повірите, але  розпіареному майданчику від “Кроноспана” нормальної пісочниці нема!

Зекономили, чи що? Пісок тупо лежить під ногами…

– Малечі у нашому житловому масиві багато, розваг обмаль. Таких би майданчиків поставити кілька. А то товчуться малі, як оселедці... – підсумовує мама Люда.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
6 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
6 років тому

РАДАР побіг перевіряти “Екопротеїн”. Заразом перевірить і повітря над дитмайданчиками у 15-му. 🙂

Влодарчик Руслан
6 років тому

Як зараз ці слова памятаю коли ми в 2008 році разом з Борисом Карпусем встановили та відкривали майданчик Сoca-Сola на 5-му мікрорайоні…сапожніков сказав “Встановитимайданчик це пів діла…А ОТ ЗБЕРЕГТИ ЙОГО ЦЕ ГОЛОВНЕ”….щоб дітки могли бавитись…і їхні дітки…теж. Правду казав …ГОЛОВНЕ ВБЕРЕГТИ!!!!

МЕШКАНЕЦЬ 15мн
6 років тому

Кількість переглядів аж зашкалює??!
так воно важливо, люди схаменіться, ЯКЩО ЦЕ ВАС НЕ ЦІКАВИТЬ ТО САПОГА ТИМ ПАЧЕ!

мешканець 5 мікрорайону
6 років тому
Відповісти  МЕШКАНЕЦЬ 15мн

Підтримую. Інколи “свідомість і активність” деяких молодих батьків просто дивує. Таке враження що для них байдуже на те як і чим бавляться їхні діти. Батьки не хочуть докладати жодних зусиль щоб підтримати або покращити умови дозвілля для дітей (як є так і добре). Що говорити про владу.

editor
6 років тому

Комент із мереж
Катерина: Допустимо, зремонтують майданчик (а качечку оцю ремонтували вже як вона тільки почала ламатись і коли розламалась вже). А потім прийдуть на нові качельки п’яні утирки і зламають знову, бо ж просто на лавочці побухати скучно, треба на качельках покуражитись. Це ж смішно, це ж весело…

Re@\"
6 років тому

Як бистро вси переключился. Я про дивчинку (Катя Литкина).знайшли хто це знаю так? А то вийшли до горкому покричали и все? а той хлопчина через мисяць вийде из сизо чи де вин там.