Дитині приспічило, а всі туалети у “старому горкомі” – на ключ…

18 2519

Делікатне, але наболіле питання:

де в Нововолинську справити природні потреби, якщо до парку з безкоштовним туалетом не добігти?..

У найближче кафе, скажете ви.

Не факт, що воно відчинене… і що вас туди пустять суто для справляння потреб.

Зрештою, в коментарях ви можете розповісти, в яких закладах ставляться до цієї проблеми перехожих із розумінням.

А зараз – пряма мова Ольги:

 – Прийшла з дітьми у пенсійний фонд, сиділи у черзі. Припекло. А прибиральниця каже: ніззя, туалети закриті, щоб люди не ходили.   

Як так?! Хіба вбиральні в соціальних установах тільки для працівників, а відвідувачам – зась? 

Пішли у Палац культури, а там ремонт.

Бігати з дітьми по барах і кафе проситися не випадає. І пенсіонери з паличками не побіжать. Та й чергу пропустимо.

Скажіть, що це за порядки такі: у соціальній установі на бульварі Шевченка, 7 усі туалети на поверхах зачинені від людей? 

Фотки ілюстративні

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
18 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Мандрiвничка
3 років тому

У Магазини, на зупинках ,не пускають.
неприемно ,коли вип’,eш таблетки вiд тиску,йдеш у лiкарню ..
, а потiм не знаеш ,що робити.У школу не можна, платний туалет е у ДСШ,ось так ,приблизно йдеш до полiклiнiки….
Чоловiкам легше ,хоч й соромно , а жiнкам,особливо лiтнiм?
Хто iздить у Польшу ,пам’ятае черги у Теско ,Кауфлянд..

.

Оля
3 років тому

В мене таке враження,що в нас все зроблено не для людей,а від людей.На ринку теж зачинений туалет.Той куди пускають,черга,як до Мавзолею.Все через одне місце,яке при поклику природи немає куди і сховати

Справедливість
3 років тому

Потрібно просто справити нужду під зачинені двері,і тільки так можна тих діячів навчити людяності

Олександр
3 років тому
Відповісти  Справедливість

Правильно! Тільки таким методом можна заставити їх поважати людей! За кордоном можна зайти в любий бар і скористуватись туалетом… безкоштовно. Колись казали:хай краще лопнет совість, ніж сечовий міхур… Але це було давно, діло не в совісті, а у власній гідності. Не потрібно дозволяти, щоб до тебе відносились як до бидла.

Антоніна
3 років тому

Так. Відчинених туалетів з надписом “Туалет” чи кімнат матері і дитини для грудного годування і зміни підгузків у Новіку годі й шукати. Але я не всюди буваю. Де є таке щастя підкажіть.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому

Я розумію, що справа ця неприємна, із душком. Але вона є і буде – допоки жиємо. Тільки покійники вже не сер***ть і не сц***ть. І це ганьба для міста у якому бракує спеціальних місць, щоб сходити до вітру при потребі. І двічі ганьба (!) коли вони є, а держиморди людей туди не пускають.
Якщо ви не старі, і не дитина і можете ще терпіти, то йдіть у VIP-тулет ІІ-поверху Нововолинської міськради. А якщо двері у ньому замкнені на ключ, то накладіть чи надзюрте під дверима міського голови\голови міськвиконкому\міського голови або його першого заступника\секретаря\депутата міськради. Які за все, згідно “ЗУ Про місцеве самоврядування”, у Нововолинську, відповідають. Як вже одного разу, хтось це зробив дуже вдало і успішно. І не матимете гріха.

Костя Омелянець
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ага, а матимете адмінпротокол.
За дурних влетить. не вартий того ні сапог ні його ко.

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Хіба адмінпротокол та наступний штраф після цього не варті задоволення від полегшення шлунка чи сечового міхура та ще й у “святому” такому місці? А. Сторонський дозволяє собі публічно гидко матюкатися там, то й покажіть, що й ви за це! :)))

Олександр
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

П. Анатоль, а чи пам’ятаєте Ви, де за радянських часів був туалет в Нововолинську? Розповім для молоді – їх було багато-під кожним кущем і парканом, наприклад під гаражами за старим танцмайданчиком(це на місці базарчику біля стадіону), або в будові центрального входу в парк біля стадіону, який був на місці будинку(ощадбанк). Там було стільки гівна, що було простіше знести, ніж наводити порядок. А ще був інший “туалет”, з протилежного боку за павільйонами “морозиво”. Але шедевром був туалет в серці Нововолинська-за дошкою пошани, що була на місці теперішнього парку перед 4-ю школою! Уявляєте, який сморід стояв влітку в центрі проспекта Леніна? Але комфорт… А ще був Драмтеатр з його непролазними хащами… А потім-згарище….
То, виходить, нововолинським “бізнесменам”, чиновникам, владі було на чому вчитись? Чи то з генами передалось…

Анатоль_ БІДЗЮРА
3 років тому
Відповісти  Олександр

Пам’ятаю багато що… І більшість із того, що запам’ятав, збереглося у його первозданному вигляді в Нововолинську й донині. Завдяки комунодинозаврам, що у місцевій нашій владі. Скільки можна про це товкти?

Особа 2
3 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви вважаєте цей “вчинок” чимось нормальним? Зробити каку, щоб інша людина прибирала? Чи скажете, що це її робота гівно прибирати.

Вікторія
3 років тому
Відповісти  Особа 2

А ви вважаєте, що замикати двері туалету є нормальним вчинком іншої людини? Це ж саме ця інша людина, яка прибирає і замкнула туалет. А гімно, воно не питає дозволу вийти і не попереджує заздалегідь…
Туалети необхідні усім, а не тільки “віп-задницям” міськради. Інша людина має це усвідомити.

гість
3 років тому

Хочу поділитися лайфхаком де та як знайти вбиральню. Отже де завжди пустять в туалет та будуть привітні це Бібліотека для дорослих в центрі. Також в центральному Приватбанку туалет безкоштовний для клієнтів. Правда там паперу ніколи немає! Хоча можна брошурами скористатися. Раніше ще можна було скористатися безкоштовно туалетом в центрі зайнятості. Проте там зараз дуже велика біда. Незабаром 2 поверх рухне і підпори лише час відтягують. Там біда велика тому туалет там закритий і пів 2 поверху. Дитяча бібліотека біля Собору усіх бажаючих впустить в туалет лише з собою салфетку треба мати! І шоколадку для бібліотекарші. В лікарні можна скористатися туалетом абсолютно безкоштовно проте на свій страх та ризик щось неприємне підчепити є шанси. Сама найгірша ситуація з туалетом це звісно ринок. Добре що поруч за трасою є рейки. Там можна за рейками спокійно очиститися від негативу! 🙂
Місто чудес!

Дмитро
3 років тому

Справді, ви серйозно? З 11-ї години працюють, мабуть, усі кафе в місті. Тим більше, в центрі. Проблема у тому, що в державному закладі “так заведено” – не пускати сторонніх. А тепер уявіть собі ситуацію, коли стаття була написана про те, що у якомусь кафе не дозволили б скористуватися вбиральнею.

РАДАР
3 років тому
Відповісти  Дмитро

Мама з дітьми чи старша, а може, неповносправна людина сидить у черзі в пенсійний фонд о 9.30 чи 10-й. Треба у туалет. Чекати на відкриття кафе аж до 11.00? Справді? ви серйозно?
Більшість людей навіть не знають, що у кафе їх зобов’язані пустити.
Але проблему ми з вами бачимо однаково: працівники бюджетних установ, розміщених у міськраді та будівлі на Шевченка, 7, щиро переконані, що туалети потрібні тільки їм.

марія
3 років тому
Відповісти  РАДАР

Пенсійний фонд ? Хто туди ходить ?В основному люди похилого віку .які вживають таблетки від тиску і відповідно мають потребу в користуванні туалетом але зась каже пані ЧОРНА .Це тільки для них.. Може вже пора дати пані Світлані почитати закон де хто може користуватися туалетом… ( ТИМ людям яким відмовили в праві скористатися нема часу дзвонити треба встигнути добігти додому…)

Костя Омелянець
3 років тому

Я вважаю, що потрібно у старому горкомі виділити один-два туалети для громадян, інші – службові для працівників. От і все.
я працював в офісі, приватна фірма, постійна робота з клієнтами, всі пристойні люди, жіночки, солідні мужчини. а як зайдеш в туалет для клієнтів, то таке враження що туди дикарі ходять, сидіння брудне в слідах від взуття, все обпісяне, про існування йоршика взагалі люди не курсі…ще й мило крали (поки клали в брусках) і туалетний папір. а з вигляду всі нормальні люди. Того і закривають туалети, хоча можна було б виділити для громадян окремий а всі інші на ключ

Прокурор
3 років тому

Замкнуто. Валіть під дверима, це не заборонено ніяким законом ми Європа.