Дитині приспічило, а всі туалети у “старому горкомі” – на ключ…

19 2380

Делікатне, але наболіле питання:

де в Нововолинську справити природні потреби, якщо до парку з безкоштовним туалетом не добігти?..

 

У найближче кафе, скажете ви.

Не факт, що воно відчинене… і що вас туди пустять суто для справляння потреб.

Зрештою, в коментарях ви можете розповісти, в яких закладах ставляться до цієї проблеми перехожих із розумінням.

А зараз – пряма мова Ольги:

 – Прийшла з дітьми у пенсійний фонд, сиділи у черзі. Припекло. А прибиральниця каже: ніззя, туалети закриті, щоб люди не ходили.   

Як так?! Хіба вбиральні в соціальних установах тільки для працівників, а відвідувачам – зась? 

Пішли у Палац культури, а там ремонт.

 

Фото – Артур

 

Бігати з дітьми по барах і кафе проситися не випадає. І пенсіонери з паличками не побіжать. Та й чергу пропустимо.

Скажіть, що це за порядки такі: у соціальній установі на бульварі Шевченка, 7 усі туалети на поверхах зачинені від людей? 

 

 

Фотки ілюстративні

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

19
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
9 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
Мандрiвничка

У Магазини, на зупинках ,не пускають.
неприемно ,коли вип’,eш таблетки вiд тиску,йдеш у лiкарню ..
, а потiм не знаеш ,що робити.У школу не можна, платний туалет е у ДСШ,ось так ,приблизно йдеш до полiклiнiки….
Чоловiкам легше ,хоч й соромно , а жiнкам,особливо лiтнiм?
Хто iздить у Польшу ,пам’ятае черги у Теско ,Кауфлянд..

.

Оля

В мене таке враження,що в нас все зроблено не для людей,а від людей.На ринку теж зачинений туалет.Той куди пускають,черга,як до Мавзолею.Все через одне місце,яке при поклику природи немає куди і сховати

Справедливість

Потрібно просто справити нужду під зачинені двері,і тільки так можна тих діячів навчити людяності

Олександр

Правильно! Тільки таким методом можна заставити їх поважати людей! За кордоном можна зайти в любий бар і скористуватись туалетом… безкоштовно. Колись казали:хай краще лопнет совість, ніж сечовий міхур… Але це було давно, діло не в совісті, а у власній гідності. Не потрібно дозволяти, щоб до тебе відносились як до бидла.

Антоніна

Так. Відчинених туалетів з надписом “Туалет” чи кімнат матері і дитини для грудного годування і зміни підгузків у Новіку годі й шукати. Але я не всюди буваю. Де є таке щастя підкажіть.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я розумію, що справа ця неприємна, із душком. Але вона є і буде – допоки жиємо. Тільки покійники вже не сер***ть і не сц***ть. І це ганьба для міста у якому бракує спеціальних місць, щоб сходити до вітру при потребі. І двічі ганьба (!) коли вони є, а держиморди людей туди не пускають. Якщо ви не старі, і не дитина і можете ще терпіти, то йдіть у VIP-тулет ІІ-поверху Нововолинської міськради. А якщо двері у ньому замкнені на ключ, то накладіть чи надзюрте під дверима міського голови\голови міськвиконкому\міського голови або його першого заступника\секретаря\депутата міськради. Які за все, згідно “ЗУ Про… Читати далі »

Костя Омелянець

Ага, а матимете адмінпротокол.
За дурних влетить. не вартий того ні сапог ні його ко.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Хіба адмінпротокол та наступний штраф після цього не варті задоволення від полегшення шлунка чи сечового міхура та ще й у “святому” такому місці? А. Сторонський дозволяє собі публічно гидко матюкатися там, то й покажіть, що й ви за це! :)))

Олександр

П. Анатоль, а чи пам’ятаєте Ви, де за радянських часів був туалет в Нововолинську? Розповім для молоді – їх було багато-під кожним кущем і парканом, наприклад під гаражами за старим танцмайданчиком(це на місці базарчику біля стадіону), або в будові центрального входу в парк біля стадіону, який був на місці будинку(ощадбанк). Там було стільки гівна, що було простіше знести, ніж наводити порядок. А ще був інший “туалет”, з протилежного боку за павільйонами “морозиво”. Але шедевром був туалет в серці Нововолинська-за дошкою пошани, що була на місці теперішнього парку перед 4-ю школою! Уявляєте, який сморід стояв влітку в центрі проспекта Леніна? Але… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Пам’ятаю багато що… І більшість із того, що запам’ятав, збереглося у його первозданному вигляді в Нововолинську й донині. Завдяки комунодинозаврам, що у місцевій нашій владі. Скільки можна про це товкти?

Особа 2

Ви вважаєте цей “вчинок” чимось нормальним? Зробити каку, щоб інша людина прибирала? Чи скажете, що це її робота гівно прибирати.

Вікторія

А ви вважаєте, що замикати двері туалету є нормальним вчинком іншої людини? Це ж саме ця інша людина, яка прибирає і замкнула туалет. А гімно, воно не питає дозволу вийти і не попереджує заздалегідь…
Туалети необхідні усім, а не тільки “віп-задницям” міськради. Інша людина має це усвідомити.

гість

Хочу поділитися лайфхаком де та як знайти вбиральню. Отже де завжди пустять в туалет та будуть привітні це Бібліотека для дорослих в центрі. Також в центральному Приватбанку туалет безкоштовний для клієнтів. Правда там паперу ніколи немає! Хоча можна брошурами скористатися. Раніше ще можна було скористатися безкоштовно туалетом в центрі зайнятості. Проте там зараз дуже велика біда. Незабаром 2 поверх рухне і підпори лише час відтягують. Там біда велика тому туалет там закритий і пів 2 поверху. Дитяча бібліотека біля Собору усіх бажаючих впустить в туалет лише з собою салфетку треба мати! І шоколадку для бібліотекарші. В лікарні можна скористатися туалетом… Читати далі »

Артур

А Історія з ремонтом в Палаці Культури неймовірно цікава. Схоже, ремонт робить та сама фірма що минулоріч робила задню стіну стадіону. Фірма яка належала хорошому знайомому Сапожнікова зараз змінила назву та записана на іншу людину проте належить і далі *****у. Якось про це окремо в інший раз!

Дмитро

Справді, ви серйозно? З 11-ї години працюють, мабуть, усі кафе в місті. Тим більше, в центрі. Проблема у тому, що в державному закладі “так заведено” – не пускати сторонніх. А тепер уявіть собі ситуацію, коли стаття була написана про те, що у якомусь кафе не дозволили б скористуватися вбиральнею.

РАДАР

Мама з дітьми чи старша, а може, неповносправна людина сидить у черзі в пенсійний фонд о 9.30 чи 10-й. Треба у туалет. Чекати на відкриття кафе аж до 11.00? Справді? ви серйозно?
Більшість людей навіть не знають, що у кафе їх зобов’язані пустити.
Але проблему ми з вами бачимо однаково: працівники бюджетних установ, розміщених у міськраді та будівлі на Шевченка, 7, щиро переконані, що туалети потрібні тільки їм.

марія

Пенсійний фонд ? Хто туди ходить ?В основному люди похилого віку .які вживають таблетки від тиску і відповідно мають потребу в користуванні туалетом але зась каже пані ЧОРНА .Це тільки для них.. Може вже пора дати пані Світлані почитати закон де хто може користуватися туалетом… ( ТИМ людям яким відмовили в праві скористатися нема часу дзвонити треба встигнути добігти додому…)

Костя Омелянець

Я вважаю, що потрібно у старому горкомі виділити один-два туалети для громадян, інші – службові для працівників. От і все.
я працював в офісі, приватна фірма, постійна робота з клієнтами, всі пристойні люди, жіночки, солідні мужчини. а як зайдеш в туалет для клієнтів, то таке враження що туди дикарі ходять, сидіння брудне в слідах від взуття, все обпісяне, про існування йоршика взагалі люди не курсі…ще й мило крали (поки клали в брусках) і туалетний папір. а з вигляду всі нормальні люди. Того і закривають туалети, хоча можна було б виділити для громадян окремий а всі інші на ключ

Прокурор

Замкнуто. Валіть під дверима, це не заборонено ніяким законом ми Європа.