Гнітюче враження справила на колишнього головреда Волинського радіо – лучанина Василя Федчука (а він стежить за РАДАРОМ) вулиця Космонавтів у Нововолинську.

Бачив її лише на фото, але досвідченому журналістові, який пам’ятає першобудови Нововолинська, вистачило і цього, аби запитати:

 – Там що, порода замість асфальту? Досі?! Мда…

Це пан Василь іще не бачив інші наші нетрі: Полуботка, Рилєєва, Паркову, Чехова

Космонавти” на своїй вулиці хоч можуть вдало приводнитися. Чи пострибати серед болота з острівця на острівець.

А от на вулиці Чехова суцільний екстрим, запевняє Ольга Вовчук, яка й зробила для РАДАРА ці фото:

 

Чехов згорів би від сорому…

Усі фото – Ольга Вовчук

 

 – На Парковій така ж ситуація. Ні пройти, ні проїхати, жах! – стверджує інша наша читачка – Оксана Вронська.

– На Марка Вовчка те саме!!! – повідомляє Сергій Войтович.

 – У Сапожнікова біля хати асфальт, і йому пофіг на простих людей. Мешкаю на вулиці Полуботка, то  там жахіття! Із  хати за молоком дитині вийти нереально. Інколи прошу сусідку, щоб принесла, як іде з роботи, бо як вийдеш на вулицю, то аж нерви беруть. Немає мови вже, щоб більш-менш бути чистим. З дитиною на візку вийти погуляти неможливо, візок грузне у багнюці!

Запрошуємо мера на Полуботка! Не забудьте взути рибальські чоботи!!!!! Хоча куди вам до нас!!!!!! На вашій вулиці асфальт вищої якості, а в нас болота як у тайзі, – обурюється Іванка Шипук.

 

Це вулиця Полуботка. Екстрим-ковзанка з перешкодами!

Фото – Іванка Шипук

 

 – Мене от цікавить, чи не входить у вартість за утримання будинків і прибудинкових територій ремонт цих територій? За 60 років, якби вони їх ремонтували, такого не було б. А от аудит їм ніхто, напевно, й не проводив.

Звісно, найлегше, щоб люди знялися з балансу міста, не перевіряючи, скільки міська рада у них грошей вкрала … А от якби перевірити? – цікавиться Тетяна Дячук.

 Таке страхіття у всіх районах міста. Навіть у центрі Нововолинська немає звичайних тротуарів. На вулиці Зеленій таке болото, що жах, а це ж центр! То що говорити про околиці.

Хоча вже два роки платиться податок на нерухомість, який іде в бюджет міста. Але цей податок, видно, йде не за призначенням, а на оплату великих премій чиновникам наприкінці року, – міркує Тетяна Богдан.

– Зате у центрі куранти стоять! – нагадує Дмитро Панфілов.

Треба гондоли в Нововолинську закупляти, а не годинник!!! – резюмує Віра Корнишева.

А ви що скажете, читачу?  Нам цікаво!

У ТЕМУ:

На вулиці Космонавтів готують човни, щоб діти пливли у школу!..

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: