“Forest” закрився на карантин

41 2310

Шикарний розважальний центр, що постав на бульварі Шевченка в Нововолинську замість віджилого кінотеатру, зустріне численних відвідувачів у квітні.

А зараз його власник Юрій Сиротюк просить нововолинців і гостей міста взяти паузу.

“Forest” гучно відкрився 12 березня. Про карантин дізнались увечері напередодні. А все вже було сплановано й підготовлено. Відкладати свято не стали.

На подію завітав нардеп Ігор Гузь, а от міського голови і його заступників не спостерігалося. Хоча це була гарна нагода штовхнути парадну промову  про “все для людей, все для  родинного й молодіжного дозвілля”.

Чиновники побоялися коронавірусу? чи конкуренції з нардепом? 🙂

Тренажерні зали, численні розваги, кінозали ТРЦ “Forest” зачекають до квітня.

Карантин так карантин!

Запасаємось попкорном і масками…

Це один із залів колишнього кінотеатру.

Упізнали? 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
41 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Уууу
1 рік тому

Похвально, але щось там казали в уряді про компенсації збитків підприємцям і бізнесменам завдані карантином і обмежувальними заходами. Можливо зараз краще і вигідніше не працювати… Щось не було мови про компенсації від слуги народу простим людям за забрані грошові вклади у ощадній касі, а хтось на тому тоді заробив мільйони…а якимось звичайним громадянам і їхнім дітям, онукам ці гроші таки потрібні. Слава олігархам з якими вчора зустічався наш президент, бо це вони добиваються компенсації збитків від держави

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Похвально? Компенсацію дати?… Я б дав би… По самі помідори…за порушення карантину.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Ви такий співчутливий, а як би вас з роботи на неоплачуваний карантин попросили, ви б також дали б собі по самі помідори? Тільки подумайте скільки робітників, підприємців зараз не отримує ніякого доходу. Вчителям доплачують за те що вони не працюють, а інші що? Мають лапу сосати, а як в кого ще кредит є, а якщо хтось живе від зарплати до зарплати?

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

Ви ще “сигаретників” згадали б… І взагалі,я писав про відкриття Форесту…А допомагати потрібно,тільки з головою… Ви пишете про вчителів…а що їм припинили виплати? Де ви таке почули? В Італії,наприклад, заняття проводять дистанційно і виплачують вчителям зарплату… Правда у них немає програми “Країна в смартфоні” і молодь вміє не тільки селфі робити і ігри гратись… Так,що претензії до того ,кого вибрали,а не до мене. І,якщо не важко,поділіться інформацією, що у нас зупинилось.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Ви де живете? В Нововолинську закривають всі магазини крім продуктових, ресторани, бари, всі ринки, всі перукарні, лазні, тренажерні зали, транспорт і все, де ходили люди, все закривається. Всі працівники відправлені додому, всі підприємці також додому. Вчителі це привілейована каста, яка не працює, але гроші їм платять. Всі інші крутяться вдома як хочуть.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

Я живу в квартирі з ванною і кухнею і на наших “скотовозах” не їжджу…А Ви ,якщо займаєтесь “бізнесом”,то поганий “бізнесмен” з Вас ,якщо не платите найманим працівникам за вимушений простій…а деякі запобіжні заходи ніяк ,як дурними,назвати не можна…Ще б метро в Нововолинську закрили….Ви краще розкажіть на скільки ціни підняли…

Олег
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Ну то як хороший бізнесмен я підняв би вам ціни в три рази, а краще в чотири, щоб мати чим платити зарплати за простій. Ви як думаєте з яких грошей підприємці мають платити зарплати коли нема прибутку? Чи ви думаєте вони в них з неба падають? Я в шоці який безграмотний народ в Україні, що думає що підприємці це олігархи і в них грошей кури не клюють. А що після карантина більшість збанкрутує, то їх не обходить.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

Та ви вже й так підняли ціни до небес…і не потрібно прикидуватись “благодєтєлєм”…. В Європі ціни вже нижчі за Нововолинська,а податки і зарплати не зрівнянні з Україною. Ви касового апарата боїтесь як вогню,бо звикли обманювати і державу і громадян…А народ і справді безграмотний,бо не хоче жити цивілізовано…звикли як стадо на базар ходити.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

“Все по старому” – ви хоть би були в темі. Європа, податки, зарплати? Спеціально для вас, ви були в Європі, бачили чеки європейців? Вони в десятки разів вищі від наших. Коли прибуток більший в десятки разів то і зарплати вищі і прибуток більший. “звикли як стадо на базар ходити”????? А те що всі магазини мають ті що торгують на базарі крім супермаркетів. Бо ті магазини не можуть себе окупити. Добре говорити якщо нічого не знати, а основне критикувати. З дивана критикувати ми вміємо і щоб в сусіда хата згоріла то декому в радість.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

Шановний,вам скільки років?…в мене стажу одного європейського з 1995року…вчитель…

Олег
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Шановний то ви стільки часу були за кордоном і можете таке писати? А ну но скажіть скільки кава з ходдогом в Німеччині? 15євро? 450грн? Дешевше чим в нас? Так там ще черга за ними стоїть. Да якби в нас я продавав каву за 150грн стаканчик і ходдог за 300грн і за ними була б черга, продавець би получав також 60000грн.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

Ви не рівняйтесь на одну з найбагатших країн світу…хоча і там є хот-доги і по 3Є….а є і в Україні місця де кава продається по ціні,як в Європі-наприклад в аеропортах…правда в Борисполі вона більше схожа на ту,що продається в Нововолинську на базарі з возика…Може поясните мені,чому в Польщі м’ясо чи молоко дешевше ніж у нас? Чи ті ж турецько-китайські товари ?… Не підкажете,де в Нововолинську можна взуття по 5-10Є купити? А, можливо ,ви знаєте які граничні націнки в Європі? Та ви з такими умовами праці,як там,навіть на хот-дог по українських цінах не заробите!!! Там ніхто не дозволяє собі в магазині-квартирі 3 -х продавців тримати… Хоч поцікавтесь, скільки заробляє власник такого магазину… А,взагалі,не подобається-міняйте професію…он програмісти по 2-3тисячі доларів в Україні заробляють,або зварником на 1000…можу дати координати…

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Олег

Олег, одні люди мали роботу, а потім роботу втратили і поїхали по заробітках у світ за кордон від дітей і родини подалі. Підприємці мали собі і бізнес, а потім прийшов коронавірус і усе зіпсував. Увесь світ завмер, бо такого масштабного лиха ще ніхто не бачив у наш час, та і взагалі не бачив, бо лиха і хвороби були і раніше, але раніше люди так швидко не пересувалися по світу і хвороби так стрімко не поширювались. Що там підприємці втратять і чому їм погано? А не погано шахтарям, коли закривали і закривають шахти і не платять зарплату? Не погано фермерам, коли хворіють свині і їх знищують, щоб не поширити, знищити африканську чуму свиней, чи тим фермерам, які посіяли, посадили, доглядали, а стихійне лихо чи засуха знищили майбутній врожай? Не погано тим людям, які купують продукти, але через перераховані тут причини і катаклізми справді не знаходять необхідного у магазинах і на ринках, та ще й по прийнятних цінах? Нам усім буває погано, але не усім одразу і в один і той самий час. Але от саме зараз погано нам усім разом, одночасно по усьому світу в усіх країнах через китайську заразу. І цю заразу, начебто, цілеспрямовано і навмисно випустили китайці у світ, щоб спровокувати нову хвилю всесвітньої економічної кризи заради порятунку китайської економіки і заради того, щоб Китай зайняв панівне місце і був лідером виробництва і продажу товарів. Так пишуть у соцмережах. Це економічна війна заради панування однієї націі над іншими націями.
А зараз найцікавіше. На фоні усього цього хаосу зовсім непогано почувається Росія, бо уряд і президент країни, яка воює з Україною і захоплює наші території сподіваються, що світові лідери у зв’язку із світовим економічним коллапсом через коронавірус, нарешті знімуть санкціі із Росії, від яких потерпає Росія вже цілих шість років, розплачуючись за анексію Криму і війну на Донбасі.
І ще цікаво. А що коли Росія і Китай змовились???Враховуючи те, що Росія віддавна приятелює і асимілюється з Азією і враховуючи некомфртні, болісні для Росії санкції, напевно що так воно і є

Славік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

От чи то китайці випустили ту заразу – ще велике питання. З тих же самих соцмереж:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=910263232764459&id=369289066861881

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Славік

Ой! Це зробили росіяни і підкинули китайцям, бо росіяни постійно талдичать про “мировое господство”, аж слухати гидко. Чому китайцям? Тому що Китай і справді загрожує інтересам Росії, точніше Китай певно що перший у черзі, хто став Росіі поперек горла на шляху економічного російського панування. Подумайте самі, ну хто ще, крім мільярдного Китаю має таку потужну економіку?

Славік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Шо ой то ой. До чого ж Супрун медицину розвалила…

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Славік

Славік,не можливо розвалити те,що давно розвалене… Ви в туалеті замінили плитку на нову,чи відмили ту …..

Славік
1 рік тому

Ой, Андрій Дмитрович, не кажіть… Раніше наполеони сиділи по палатам, а тепер – по інтернетам.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Олег

А звідки ви таке взяли, що ви хороший бізнесмен? Заробляння грошей і отримання прибутку – це дуже складний процес, який потребує знань і навиків, порядності, якщо ви дбаєте про свій бізнес, і поваги до покупця. Ви маєте такі знання і щось закінчили ? Це мають бути якісь курси і якийсь навчальний заклад. Курсів мало, тому потрібно ще хоча би іноді піднімати свій навчальний рівень і підучуватись для користі своєі справи

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Уууу

Знаєте,так вухо ріже,коли продавця -перекупника називають бізнесменом… Скільки не називай котика тигром- все одно залишиться котиком,навіть якщо смугастий…

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Де ви бачили дистанційне навчання у Нововолинських школах? А вчителям передбачена зарплата за дистанційне навчання.
Знаєте у чому заключається так зване дистанційне навчання у ЗОШ №5? Скинули у вайбер номери параграфів та теми для вивчення. Все.
Питання: хто повинен пояснити тему з математики? Батьки? Так батькам зарплату за це не сплачують.
Доки ця бардацюга буде продовжуватись, шановна адміністрація школи та міста?

Олег
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Бо наші вчителі понакуплюють собі звань кращого вчителя планети, а проведи незалежне оцінювання знань вчителів то рахую 90% не здадуть зовсім. А за зарплатою біжать аж бігом.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Олег

І завжди підтримаю,коли це правда…

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Вікторія,Ви мама? Не полінуйтеся і напишіть міністру освіти про справи освіти в Нововолинську і про його вчителів….Хай знає і оцінить ,чи варті вони обіцяної зарплати в 4000уе.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

А ще мені потрібно написати про мера міста і про справи мера у місті, також про головного лікаря і його справи, потім необхідно розповісти про поліцію, і її бездіяльність, про суди та суддів просто необхідно описати. Про багатостраждальну комунальну службу необхідно вже не писати, а просто ридати. І всі волання потрібно описати різним міністрам.
Ви б мені розказали, де мені ще не полінуватись, бо я маю купу грошей, як наш пан мер, і можу, лінуючись у ліжку писати, писати, писати…
А гроші для родини буде заробляти моя дитина, напевно, поки я писатиму про весь пи****ь у місті.
Ви самі ніби грамотні, бачу написали без помилок, але чомусь вирішили, що я ваша підлегла, а ви, як начальник можете давати мені вказівки.

Все по старому ...
1 рік тому
Відповісти  Вікторія

Та, ні…я Вам не вказую,а раджу…буває -не полінуюсь і щось таки напишу про наше”чудне” містечко і його керівників……А таку підлеглу мати не соромно.

Вікторія
1 рік тому
Відповісти  Все по старому ...

Чудово. Прийміть мене на роботу, буду писати, аналізувати..Працюю якісно та професійно.
Новому навчаюсь швидко.

Олег
1 рік тому
Відповісти  Уууу

ЄСВ тільки відмінили до оплати.

Стурбована
1 рік тому

“Тренажерні зали, численні розваги, кінозали ТРЦ “Forest” зачекають до квітня.”

Ну не знаю на рахунок кінозалу,але наприклад один із тренажерних залів досі відкритий. Там спокійно тренується один із тренерів і як я чула тренує своїх клієнтів.Цікаво, поліція оштрафує Сиротюка за таке свавілля його працівника чи в них духу є тільки на власників машруток Він не робить таємниці що порушує умови карантину.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Стурбована

А у вас вистачить духу назватися чи скинути посилання не лише на його сторінку, а й на вашу? А то гаяти час на бесіди зі стурбованими анонімами якось шкода.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

“Стурбована”, зверніться у поліцію і прямо запитайте чи оштрафують, бо тут на Радарі знати цього не можуть. Вперед! Не треба труситися від страху, бо мова іде про здоров’я і загрозу для життя, можливо що і вашого і ваших рідних і близьких.

гість
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Або це анонімна брехня, всяко буває.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  гість

Буває…

Стурбована
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Звісно ні.Навіщо мені ці проблеми? Він неврівноважений,я це помічала коли ще він робив в Активі.

Уууу
1 рік тому
Відповісти  Стурбована

Хтось тут писав про те, що “не треба заздрити успішним людям”… Основною характерною рисою таких успішних людей є неврівноваженість, яку ви і помічали раніше

Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому
Відповісти  Стурбована

Отак ви всі. Боїтеся проблем, що можуть виникнути у вас за правду. Ви вічно збираєтеся жити? Так не буває. Навіть, якщо ви надто молоді, і у вас днів відпущених Богом попереду ще багато – відповідати перед Ним таки доведеться. Рано чи пізно. Повірте мені, чоловікові, який багато грішив, топчучи ряст на цьому світі, і який потроху-помаленьку готується до цього останнього у його житті випробування. Не брешіть – і дасться вам, не бійтеся – і будете благословенні, не мовчіть – викривайте брехню та корупцію посеред влади – і матимете нагороду на Небесах за Правду, яка цінується Там понад усе.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Здається мені, пане Анатоль, що я зараз бачу початок кінця світу. Одні бояться казати правду, інші обманюють, шахраюють, крадуть. Трохи часу іще є, бо і цей вірус тут зараз не просто так, але не всі зможуть одуматись, виправитись, переосмислити… “Багато званих, та мало обраних… Просіть, і дано буде вам! Стукайте, і вам відчинять!” А хто просить, хто стукає, як належить вірянину? Це не нам вирішувати, а Всевишньому. Після цієї всесвітньої напасті світ вже не буде таким, яким був раніше. Щось тут у цьому світі вже зміниться назавжди і змінюється вже зараз. А тим часом через призупинення інтенсивної діяльності людини через всесвітню епідемію і карантин природа починає відновлюватись: очищення повітря над Китаєм видно з космосу, а у безлюдні канали вільної від туристів Венеції запливають дельфіни (вперше за 60 років!) і венеціанці тішаться, як діти. Без людей планета не загине, вона стане здоровішою і прекраснішою. Хто на це здатний, робіть висновки

Наталія
1 рік тому
Відповісти  Стурбована

Шановний користувач! Адміністрація ТРЦ “FORest” офіційно повідомляє, що з метою запобігання поширенню короновірусної інфекції, заклад призупинив освою діяльність на невизначений термін. Дотримується всіх вимог щодо постанови кабміну про запровадження карантину. На майбутнє, усю інформацію вам зможуть надати на офіційних сторінках у фейсбуці та інстаграмі. Не вводьте в оману наших майбутніх відвідувачів! Будьте здорові та бережіть себе!