Фура врізалась у шахтний автобус

4 1862

Сьогодні по обіді фура з львівськими номерами врізалася в автобус, який перевозить шахтарів.

Це трапилося на повороті 9-ї нововолинської шахти, неподалік від Литовежа, о 15.20.

Про це РАДАРУ стало відомо від нововолинця Андрія, що їхав тією трасою, Альони Харченко та Богдана Бакіки.

 

 

На місце ДТП прибули поліція та “швидка”. Кількох пасажирів забрали до нововолинської лікарні.

На жаль, у приймальному відділенні РАДАРУ не надали інформації, пославшися на “заборону”.

РАДАР бажає всім потерпілим одужання і принагідно цікавиться: хто є перевізником? Чи сплатять  потерпілим страховку?

Загалом ситуація з перевезенням шахтарів стає дедалі проблемнішою.

 – Фура була завантажена, і винен у цій ситуації водій автобуса, бо він взяв пасажирів на зупинці, рушив і провтикав, що позаду їде фура.

Там було видно сліди гальмування фури.

Водій фури одразу вийшов, і з автобуса повиходили люди. А водій автобуса сидів і не одразу зрозумів, що там сталося, – висловлює в групі “Зізнання Нововолинська” свою версію Богдан Бакіка, який бачив ДТП на власні очі. – Ми подумали, що колесо стрілило, а виявилось – аварія.

 

Андрій Немчук із Червонограда, що зробив усі ці фото, зазначає на своїй фейсбук-сторінці:

– Там стаціонарна автобусна зупинка, позначена знаком!!

 

 

Андрій роз’яснює:

Лінію 1.1 перетинати забороняється. Але якщо цією лінією позначено місце стоянки, майданчик для паркування або край проїзної частини, суміжний з узбіччям, то лінію перетинати дозволяється.

Як виняток, за умови забезпечення безпеки дорожнього руху, дозволяється перетинати лінію 1.1 для об’їзду нерухомої перешкоди, розміри якої не дають змоги здійснити її безпечний об’їзд, не перетинаючи цю лінію, а також обгону поодиноких транспортних засобів, що рухаються із швидкістю менше 30 км/год.

 

Усі фото – Андрій Немчук

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
4 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
нововолинець
6 років тому

а ми проїжджали по цій дорозі.. і версія була, від людей, які саме їхали цим автобусом : що водій автобуса не встиг рушити… (і на фото уе помітно), а водій ТІR-а ніби заснув…тому і в’їхав..
декілька шахтарів були перемотані з травмами голови, ноги ..
швидка приїхала оперативно і не одна…всі слава Богу живі були! а от Поліції не було. ми її так і не побачили, скільки там були і за весь час, що їхали з 9ї шахти до міста Поліції так і не було…
зате їхали мабуть на підмогу ще 2 швидкі, летіли! і їхав ще один шахтний автобус з маршрутом шахта#9, щоб забрати таки цих шахтарів додому(і таке пояснення ми почули у свій адрес на місці аварії-чи потрібно кого довезти додому, начальство шахти відповіло, що їде черговий автобус).
далі, надіємось таки слідство покаже.. усім співчуваю.

Аміна
6 років тому

Про те,що винен водій автобуса не можна судити,не знаючи чи в момент наближення фури автобус стояв,чи вже почав рухатись від зупинки,бо відповідно до Правил дорожнього руху,враховуючи так звану розмітку 1.1,а простіше-суцільну лінію,фура могла обганяти і не враховувати автобуса,якщо у того не було включено лівого повороту і він не розпочинав рух від зупинки на трасу,в іншому випадку саме водій фури порушив ПДР,якщо не був уважний на ділянці дороги із суцільною лінією,бо автобуса,що уже із нерухомого став рухомим,він не мав права обганяти.Із власних спостережень-водії фур зачасту доволі нахабні водії,типу я-великий і мені більше можна,на жаль.

Андрій
6 років тому

Фура на номерах Хмельницької області.

Поправка
6 років тому

ВК – не Львівські номера, а Рівненські