Газ підключили, грошей не взяли. Диво-дивне!

15 2744

Цілу добу РАДАР тримав руку на пульсі нововолинської газової контори. 🙂

І є результат! 

Оце як розповіли ми про зухвале відключення газу в одній із секцій малосімейки на Нововолинській, 53, так і відстежували далі телефоном, коли ж відновлять газопостачання мамі з двома дітками.

28 січня, у день публікації критичного матеріалу, начальник Нововолинського відділення АТ “Волиньгаз” на зв’язок із РАДАРОМ  не вийшов. Хоча секретарка йому суть проблеми і номерочок передала.

Не доїхав він і до того гуртожитку, хоча – зі слів секретарки – збирався туди завітати наприкінці робочого дня.

Уранці 29 січня Марія, позичивши гроші у знайомих, сплатила 1500 грн. заборгованості і принесла квитанції в газову контору.

А там їй:

 – Із вас іще 240 гривень за підключення!

Пройшовши детальний інструктаж від РАДАРА, Марія трималася стійко:

 – Покажіть письмове попередження, яке ви мали надіслати мені поштою за 10 днів до відключення, покажіть мені мій підпис під ним – і я сплачу. А ні – то ні.

Контора була незворушною, тож Марія зателефонувала РАДАРУ, як домовлялись:

– Не підключать, аж поки не дам 240 грн.

Начальник їхній сказав те саме.

РАДАР набрав номер приймальні АТ “Волиньгаз” і повідомив про незаконні дії нововолинських газівників (публікацію туди надіслав  напередодні). Додав про хворих дітлахів із температурою 39 у помешканні без газу.

Вислухав секретарчину пораду надіслати письмове звернення в Луцьк і чекати офіційної відповіді впродовж місяця.

А тоді щиро, від душі пояснив, що чхати йому на такі поради, на цю бюрократичну систему й на олігарха Фірташа. Що просто зараз, не чекаючи цілий місяць, звернеться в офіс президента, на гарячу урядову лінію і у прокуратуру. Ну, й знову розкаже про це свавілля в інтернеті.

Дізнавшись мобільний номер начальника Нововолинського відділення “Волиньгазу” Олега Галія, РАДАР повторив свій полум’яний спіч уже йому. З деякими варіаціями.

І о диво! Вже за 10 хвилин Марія бадьоро повідомила РАДАРУ, що начальник САМ ОСОБИСТО запросив її у кабінет і сказав НЕ платити 240 грн.

А машина вже їде до гуртожитку підключати в цій секції газ!!!

Оплески і сльози розчулення? Ні.

Бо Маріїн сусід, якому теж 28 січня відключили газ, мусив сплатити за підключення аж 600 грн.

У нього теж двоє діток –  і теж нема зайвих грошей. Як і Марія, він не отримав письмового попередження.

Чи піде він до начальника качати права – невідомо.

РАДАР радить піти.

Спіч можна повторити. 🙂

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_ БІДЗЮРА
1 рік тому

Браво, “РАДАР”! Віват, Маріє! Якби, хоча б половина мешканців Нововолинська були такими героїчними як Ви, то все у нас давно, було б на взірцевому рівні: і нового міського голову мали б з новою командою, і тоталітаризмом за 10 верст не смерділо.

справедливость
1 рік тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

очень тяжело добиваться того, обивая пороги разных инстанций, что положено (пока еще) по закону! как жаль, что разные там фирташи и тому подобные, сидя где-то в Израиле или в Швейцарии, “высасывают” из наших граждан последние копейки, нажравшись уже выше “немогу”!… почему нет управы на этих “кровопийцев”?!… Президент обещал снижение коммунальных тарифов и что?! тариф потребления газа уменьшили, а что придумали взамен?! – плату за доставку газа, которую наши граждане оплатили уже давно и сверх всяких “тарифов”!!!… АЛЕ, “ПРАВИТЕЛЬСТВО”???!!! ВЫ ВООБЩЕ ЗАНИМАЕТЕСЬ ПРОБЛЕМАМИ ГРАЖДАН УКРАИНЫ?! или только обсуждаете на своих заседаниях, как обмануть Президента???!!!…. да уж – “слуги народа”!!!

Петро
1 рік тому

Мене цікавить одне питання – як виживати людям які прцюють на шахті чоловік і жінуа де не платять зарплату 3 місяці. Десь бачие правильний коментар: Озимчука та Гаврилюка на звільнення і послати їх на три букви де середня У. Як думаете що за слово

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Петро

Кілька годин тому я прочитала у мережі статтю про закриття шахт у Західному регіоні, в тому числі і двох Нововолинських шахт. Робітників даних підприємств планують перенавчати новим професіям. Цей світ нестримно і швидко змінюється…

шахта 1, 2, 3, 4, 5, 6. 7, 8
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Вам самій не смішно з того планування?

Людмила Зіменко
1 рік тому

З якого планування і чому смішно? Перераховані вами шахти закриті уже давно. Лишилися лише 9 і 10. Остання недобудована, наскільки я знаю. На нашій планеті стрімко поширюєтъ міжнародний рух проти видобування викопного палива у зв’язку із глобальним потеплінням і зміною клімату. І вже мова іде не лише про вугілля, а і про інші копалини. Це дуже об’ємна і батогранна програма по збереженню навкколишнього середовища. Ці питання вирішуються на міжнародному рівні і стосуються усієї планети вцілому. І цілком зрозуміло, що видобуте вугілля буде все важче і важче продати, що, в свою чергу, призводить до нерентабельності видобування, нажаль

шахта 1, 2, 3, 4, 5, 6. 7, 8
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

Розкажіть це працівникам 9 і 10 шахт. А почніть так: “Робітників даних підприємств уряд планує перенавчати новим професіям”.
Напишете, що вам скажуть.
Усіх звільнених працівників шахт 1-8 теж обіцяли перенавчити. Так, ми успішно освоїли нову професію. Сигаретник.

Людмила Зіменко
1 рік тому

Мій покійний тато мав 40 років трудового стажу на шахті #6. 36 років працював комбайнером на цій шахті. Він бачив як розвалювали і розбирали споруди і будівлі цієї шахти, як закладали вибухівку і підривали наземну частину. Що він відчував описати важко. Я працювала на СТО/”Оснастка” до самого занепаду і закриття цього заводу. Тисячі людей залишилися без роботи, дезорієнтовані, пограбовані , бо вклади у “Ощадбанку” забрали і не повернули по нинішній день. А куди і з якими питаннями мені звертатись я завжди вирішую сама і нам/мені у ті далекі роки ніхто не допомагав і також не було ніякого перенавчання. Сигаретник не професія і , навіть, не “човник”, бо ” човниками” люди були в кінці 80-х і початку 90-х років. Шахти будуть закривати, бо для цього є багато вагомих і об’єктивних причин і так пишуть компетентні, серйозні видання

гірник
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

У шахті ви точно не працювали. Тому займайтесь далі своїми справами, не транслюйте новини і не радійте, що наші шахти позакривають.

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  гірник

А хто вам сказав, що я радію? І я ж не вказую вам чим вам займатись і ви мені не давайте вказівок. “Радар” саме і є для того, щоб транслювати новини і надати дописувачам можливість висловити свою позицію і свою думку

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Людмила Зіменко

1. РАДАР усе ж таки не для того, аби користувачі переповідали тут новини з компетентних видань.
2. Ви тут із Петром, гірником і шахтою 1-8 листуєтесь під новиною про свавілля газівників. Не в тему.
3. Свою позицію висловлюйте не так затято.
4. Шахтарі, напевно, самі вирішать, чим їм займатись. Без демагогії урядовців і їхніх ретрансляторів про перенавчання. На реструктуризацію копалень надивились. Моїх і ваших указівок не потребують. Сигаретниками вони стають не від добра.

Anatole
1 рік тому
Відповісти  РАДАР

Ви вкажіть номери телефонів для людей, щоб мали куди звертатись в подібних ситуаціях з газом.

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  Anatole
допитливий
1 рік тому

чого ви нічого не напишите що тті бере налічкою гроші за послуги . це ж незаконно

РАДАР
1 рік тому
Відповісти  допитливий

Та не дивлюсь я те ТТІ. Напишіть пару фраз про ці розрахунки, опублікую.