Тривожна новина з держпідприємства “Волиньвугілля”.

Учора на шахті “Бужанська” відбулася жорстка розмова гірників із директором шахти Шатковським і керівником ДП Зоріним.

Гендиректор заявив, що вже 2 січня покладе в міністерстві заяву на звільнення і що жодної одиниці обладнання, яке мало надійти на цю копальню, гірники без нього не одержать. Мовляв, начувайтеся!

Ба більше: він пригрозив перевести занадто активних працівників “Бужанської” на тарифну ставку (а мав бути коефіцієнт 1,2 і відповідно зарплатня до 11 тисяч гривень).

Сьогодні  пан Зорін, як стверджують наші інсайдери, зробив іще цікавіші ходи. Наближені до нього люди висунули шахтарям ультиматум: або на “Бужанській” буде одна-єдина профспілка (нині – три, як не чотири) і  бунтівного Макарчука відсторонять від профспілкових справ, або матимете голий тариф і принесете додому значно менше грошей, ніж могли б отримати.

Отож гірники вранці пішли до Зоріна на перемовини – без Макарчука. Що переможе: шахтарська солідарність чи шкурний інтерес, – РАДАР іще не знає.

Відстежуємо ситуацію.

Довідково

38-річний Богдан Макарчук – один із лідерів шахтарського руху в Нововолинську. Працює на “Бужанській” звичайним підземним робітником. Вміє як ніхто з гірників поставити будь-якому начальнику питання руба.

Прочитав сам? Поділись з іншими: