“Гройсман, тобі показати, де вугілля взяти?” Відео з “Бужанської” – хіт інтернету!

7 2381

Цей ролик створювали на очах РАДАРА.

Поки робітники волинської шахти “Бужанська” чекали на приїзд Саакашвілі, їх жваво розпитував високий молодик із чіпким поглядом. А тоді раз – і підсумував усе почуте на камеру. І виклав у себе на фейсбук.

Уже наступного дня гірники в подертих робах стали знаменитими. 617 тисяч переглядів за три дні!

Резонанс був такий, що голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик мусив щось пояснювати, спростовувати, ба навіть обізвав цей ролик маніпулятивним.

Нічого подібного. Жодних маніпуляцій. Максим Іваніщев чесно передав те, що почув. Дивіться самі.

А внизу – “спростування” від Гунчика.

 

 

Володимир Гунчик, голова Волинської ОДА:

У соціальних мережах активно поширюється маніпулятивне відео про нашу Бужанську шахту. Автор ролика розповідає про те, що шахту ніби примусово знищують, що видобуток упав до 300 тонн на день спеціально, аби закуповувати вугілля “у терористів”, а насправді шахта може давати 1000 тон вугілля на добу і так далі. При цьому шахтарі на відео переважно мовчать, а всі ці звинувачення лунають від автора ролика.

То чому мовчать шахтарі? Тому що це – груба маніпуляція. Аргумент про “зраду”, що видобуток свідомо знижують, щоб купувати вугілля у сепаратистів, є абсурдним. На цій шахті видобувають вугілля газової групи і воно не є заміною антрациту.

Тепер щодо інших звинувачень. На цій шахти дійсно було поставлене обладнання, яке було у використанні. Скарги на це не залишилися без реакції правоохоронців, порушені провадження. Але обладнання це не купувалося, а було безоплатно передане, щоб підтримувати видобуток. Добре це чи погано?

Звісно, нове обладнання було би кращим. І цього року в шахту інвестують 11 млн кредитних коштів. Автори ролика про це, звісно, не згадують. Ми маємо визнати, що проблеми вуглевидобувної галузі існують і мають вирішуватися системно. І реальні кроки для цього роблять, хоча, звісно, не все так гладко, якби того хотілося усім нам. І цим, як бачимо, користуються деякі політики, які й намагаються заробити політичний капітал на наступні вибори на занепокоєнні людей.

Я особисто тільки за те, щоб усі долучилися до вирішення проблемних питань і галузі, і регіону зокрема. Чи є така мета у автора ролика, які маніпулюють фактами і настроями людей? Думаю, відповідь на це запитання є очевидною.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
7 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
editor
5 років тому

Василь Федчук: А як ВАМ усім ситуація із 10-ю шахтою ? ЇїІ БУДУЮТЬ уже 26 -й рік ! Скільки за цей час грошви розікрали… ЯКЩО не помиляюсь , за срср ДЕВ’ЯТЬ шахт у Нововолинську ввели в дію за 17 років !!!

Віктор
5 років тому
Відповісти  editor

Помиляєтесь, шахта №1 будувалась 1952-1954 р.р. , остання шахта №9 була здана в експлуатацію в 1963 році. 1963-1952=11 років.

editor
5 років тому

Ирина Невзорова: А может, и специально шахту разрушают, чтобы заставить страну покупать свой же уголь у оккупантов

Анатоль_ Бідзюра
5 років тому

Дивує позиція і дикий переляк нововолинських шахтарів. М. Іваніщев приїхав їх захищати від них самих. :))

editor
5 років тому

Сергій Вовк: “При цьому шахтарі на відео переважно мовчать, а всі ці звинувачення лунають від автора ролика. То чому мовчать шахтарі?”
Гунчик, що за ахінею несеш? Вони мали на відео хором говорити?

Ностра
5 років тому

ВОПРОС ДОНБАССКОГО УГЛЯ И ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ В УКРАИНЕ РАЗДУТ НА ПУСТОМ МЕСТЕ!

editor
5 років тому
Відповісти  Ностра

Спасибо за ссылочку, перепечатаем, очень интересно.