Хамло за кермом: “Я хазяїн, і мені ніхто не указ!”

44 1747

Водій маршрутки заявив, що він сам собі хазяїн і йому ніхто не указ. Зупинятись біля 4-ї шахти не буде! 

От цікаво, начальник транспортного відділу виконкому Нововолинської міськради Юрій Коцура йому теж не указ?

До РАДАРА звернулася Тетяна з Нововолинська:

– Обурена до краю. 28 листопада я їхала з роботи додому з колегою. Сіла в автобус маршруту №2 (номер АС 08 01 ВА).

Доїхавши до зупинки «ШАХТА №4», водій заявив, що на наступній зупинці (НА ВИМОГУ) він зупинятись не буде.

На  запитання: «ЧОМУ ВИ НЕ БУДЕТЕ ЗУПИНЯТИСЯ? МЕНІ ТРЕБА ВИХОДИТИ!» – почав кричати, що йому не хочеться там ставати, бо нема заїзду і ще чогось там нема.

Я йому відповіла, що там є зупинка і він мусить зупинитися , бо виходять люди. Він  кричав, що нікому нічого він не мусить і йому взагалі немає різниці, чи є там та зупинка, чи нема.

І, додавши ще більше газу, він довіз людей аж до зупинки  «М’ЯСОКОМБІНАТ».

Я спитала, хто хазяїн маршруту, то він крикнув: “Ну, я хазяїн, і що з того? Мені ніхто не указ”.

Сказавши, що так цього не залишу, я вийшла з маршрутки. До слова – я інвалід із дитинства 2-ї групи.

Підкажіть мені, будь ласка, до кого звернутись зі скаргою? Мені порадили до вас звернутись, аби ви допомогли .Дуже прошу вас викласти цю новину на РАДАРІ, нехай усі люди взнають, які хами нас возять. Прошу вас зі мною зв’язатись. Мій номер телефону…….

РАДАР надішле цю публікацію нововолинському міському голові В.Сапожнікову для належного реагування. Відповідь опублікуємо.

До речі, саме про цю зупинку йшлось у наших матеріалах:

“Ось вам відписка і жменя породи. Відповідь із виконкому”

http://radar.in.ua/os-vam-vidpyska-zhmenya-porody-vidpovid-iz-vykonkomu/

А також:  “Водій маршрутки вимагав, аби нормальний заїзд зробили… пасажири”

 

Довідково

Телефон начальника транспортного відділу Ю.Коцури – 3 26 50.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
44 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль_
4 років тому

Так. У тій самій маршрутці (не знаю, той водій чи ні) валили на весь салон блатну російську попсу із ненормативною лексикою. Вам, “господарю” не страшно, що відберуть ліцензію, або іще щось гірше?.. У країні йде війна із російським агресором. Жартуєте із вогнем. Дома собі, на кухні, її слухайте. Або їдьте у Росію.

Мешканка
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

Шановний пане Анатоль,тут всі пишуть за “здоров’я”,А Ви за “упокій”. Користуюсь маршруткою двічі на день і щодня,блатну попсу не заставала ні разу(можливо ви натрапили на радіо?)І до чього ваші погрози за ліцензію?Не забувайте про Конституцію!Слухати російську музику не етично в наш час,але аж ніяк не заборонено законом!то ще раз запитаю до чього тут ваші погрози?

Анатоль_
4 років тому
Відповісти  Мешканка

Я не за заборону російської музики в Україні. Слухайте її собі на здоров’я. І матюки теж. Але, у громадському транспорті не хочу її чути.

Валентин
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

ТО ходіть пішком

Оксана
4 років тому
Відповісти  Анатоль_

Шановний, в даній маршрутці немає автомагнітоли.Що і де Ви могли чути не знаю.

Тетяна
4 років тому

Номер маршрутки АС 08 01ВА. Сьогодні там він теж не захотів зупинятися. Для чого виїжджати на маршрут і не зупинятися там де виходять люди.? Я не розумію!!!!

editor
4 років тому
Відповісти  Тетяна

я теж не розумію. Може, пан Коцура нам завтра пояснить. Сьогодні не передзвонив. Але у кабінці чи за кабінкою має бути інформація: хто обслуговує, який водій і який перевізник, який у перевізника номер телефону для скарг. От ми самі вже дізналися б, хто був за кермом.

Тетяна
4 років тому
Відповісти  editor

Інформації абсолютно ніякої не було, ні прізвища перевізника, ні номеру телефону, ні прізвища водія. Не зря сказав” Я САМ СОБІ ХАЗЯЇН”

editor
4 років тому
Відповісти  Тетяна

О, а це вже серйозне порушення Закону про права споживачів, і не тільки його.

Оксана
4 років тому
Відповісти  Тетяна

А ви не хочете купити автобус та зупинятися там, де комусь захочеться?

Просто людина
4 років тому
Відповісти  Оксана

Шофера попросили зупинитися на ЗУПИНЦІ, а не там де пасажирці захотілося. Якщо Зупинка -це там де комусь захочеться. то може взагалі ніде не треба зупинятися. Сіли в одному інці міста і поїхали в другий кінець міста.

Оксана
4 років тому
Відповісти  Просто людина

А водій пояснив, що він не може заїхати на дану зупинку оскільки це аварійно небезпечно.

Просто людина
4 років тому
Відповісти  Оксана

Цікаво чим це аварійно небезпечно? Всі ж інші зупиняються і їм не аварійно, тільки бачте йому одному аварійно небезпечно. Певно ви родичка що так палко заступаєтесь за ним?Цікаво якби вам не ставали там де вам треба виходити ,щоб ви тоді сказали? Мовчали б? Сумніваюся….

Віка
4 років тому

Таке відношення водіїв маршруток не новина. Хіба ми не заходили до маршрутки у якій хоч сокиру вішай від їдкого диму цигарок? Хоча Закон України забороняє палити у громадських місцях. Та водії самі собі хазяї, людидля них бидло, яке має лише право оплатити проїзд, без належної якості послуг. Хіба ми не бачимо яке відношення у водіїв маршруток до пенсіонерів, що наче милостиню просять, хочуть зайти до автобусата їхати по пільгах? А водії дозволяють лише 2-ом пенсіонерам увійти. А у Львові пенсіонери не мерзнуть по годині, а заходять до маршрутки не рахуючи скільки їх, не відчуваючи себе жебраками. А хіба не ми були свідками,як не зовсім у собі водій, мало не покалічив дверима дитину чи стареньку, бо поспішав замкнути ті двері, зате біля “Ринку” стоїть по 10 хвилин, навіть у будні дні зранку, коли люди поспішають на роботу? І хамить у відповідь на зауваження пасажирів, щоб вже нарешті їхав.
Таких випадків і такого ганебного відношення все більше і більше. Цікаво, чому водії мвршруток дозволяють собі так поводитись на робочих місцях? Що зробили такого поганого, їм особисто, люди, які оплачують проїзд, і ті, хто сумлінною працею заробили на безкоштовний проїзд, щоб отримувати кожного дня порцію негативу від водія?

гість
4 років тому
Відповісти  Віка

Шановна пані Віка ви приводити в приклад Львів: ціна проїзду вища ніж у Нововолинську, перевізникам місто компенсує витрати за перевезення пільгових категорій, у Нововолинську не компенсують, Крім двох пенсіонерів, в необмеженій кількості марщрутки Нововолинська перевозять дітей з багатодітних сімей, учасників війни, інвалідів першої та другої групи, по службовому, Буває із 25 -30 пасажирів 10-12 вище згаданих пільговиків може бути в автобусі

Мешканка
4 років тому
Відповісти  Віка

2 пільгових це не забаганка водіїв! це міська влада здатна оплатити проїзд не усіх бажаючих пенсіонерів А лише 2. А ще не забувайте про багатодітних… і знижку на учнівський! Їдуть в нічний клуб по посвідченню!!! Жах… Куди ми котимось?

Оксана
4 років тому
Відповісти  Віка

Шановна Віка купіть собі автобус і перевозьте всіх пільговиків безкоштовно. Всі будуть дуже раді, а особливо Ви,коли візимете в мами або чоловіка гроші на заправку та ремонт автобуса.

Вуаля
4 років тому

А ще ці маршрутки називаються таксі. Коли вже почнуть квитки видавати, яка гарантія у страховому випадку? Чи Сапожніков у місті тільки для того щоб піднімати вартість проїзду?

Пасажир
4 років тому

Всі шофери зупиняються, а він бачте не буде. Цікаво , чого б то? Може йому набридло їздити і вже пора в нього забрати ліцензію на перевезення? Нехай хтось інший їздить на його місці, хто не буде хамити і буде зупинятись на зупинках, щоб вийшли люди.

Іра
4 років тому
Відповісти  Пасажир

Можливо ви хочете їздити ?

Мешканка
4 років тому

Та тей Коцура Ю. взагалі невідомо що робить на цій посаді.Їжджу з 5 мікрорайону ввечері на зміну(після 8),то коли якому маршруту захочеться, той і їде!!!Як підняти гроші за проїзд так вони тут як тут(хоча і 2.75 як для нашого міста це вже забагато),А як навести лад,то відповідального немає!!!Гнати в шию треба таких начальників!

editor
4 років тому
Відповісти  Мешканка

Отут погоджусь, після 20.00 маршрутки ходять як мокре горить. “Двійка” – раз на годину. Якщо чекаєш на зупинках біля озера, “Дитсадок №4”, біля кафе “Мангал” – це 45-60 хвилин, перевірено. Народ стоїть матюкається, і все у бік міського голови.

Валентин
4 років тому
Відповісти  Мешканка

Шановна мешканка, ходіть ногами це дуже корисно та безкоштовно !!!

Мешканка
4 років тому
Відповісти  Валентин

Шановний,якби було світло по дорозі на 5 мікрорайон,запевняю вас,ходили б!!!

Мирослава
4 років тому
Відповісти  Мешканка

То підсвічуйте ліхтариком.

Вася
4 років тому

Вчора була ситуація аналогічна у Вінниці , я йому пояснив, що автобуси зроблені для людей, а не для водія, в себе на подвір’ї він хозяїн автобуса, і що до його батьків, до дітей таке саме хамло буде хамити. І багато чого розказав, щоб люди чули, люди в нас як барани.
На завершення додав, що він колись теж буде їхати в автобусі з людьми і що шоферам маршруток жадібність і непорядність виходять боком: серце, хвороби, жінка має коханця, бо чоловік не вилазить з маршутки. Ось так.

Ілона
4 років тому

Стоп, а чого мовчать люди, як і вкурсі, що водій не має права обмежувати кількість пільговиків??? НЕМАЄ!!! і нікого не хвиляє, що там держава компенсує, а що ні. не компенсує – позивайтесь до суду і все. вам самим не шкода бабушок і дедушок? я завжди з водієм сварюсь, тільки що їжджу рідко. і висаджувати мене хотів, бо незручні питання ставлю і матами гнув, мені пофіг, завжди заставляла брати ту бідну бабульку в маршрутку.

editor
4 років тому

Щойно поспілкувалися з начальником транспортного відділу Ю.Коцурою. Висновок: із таким начальником і таким підходом хамство лишиться непокараним, а на зупинці пасажирів не висаджуватимуть. Цікаво, що відповість РАДАРУ міський голова?

editor
4 років тому

коментують у мережах
Вадим: Цікаво, яка старість чекає на таких водіїв?
Іра: А вони, на жаль, не думають про старість. Хамлять що старим, що дітям! Моя дитина щодня повертається на маршрутці зі школи додому і неодноразово плаче, що водій кричав, що йому вже ” надоїли ці рюкзаки” (як я розумію, школярі).
Хоча діти – такі самі громадяни, як і водії, і проїзд оплачують, ще й дорожче, ніж школярі м. Луцьк. 🙁

Мешканка
4 років тому
Відповісти  editor

Шановні мами,при всій моїй повазі до вас і ваших дітей,у цьому випадку я підтримую водіїв!Привчіть ваших дітей знімати портфелі,і хоча б мати елементарну повагу до старших!!!Сама їздила з 5 м-ну в місто в школу,батьки піднімали питання про зниження вартості або окремий автобус,на що мер відповів”А що на 5 немає школи,нема чього користуватись маршрутками і створювати і собі і людям незручності!”

Ольга
4 років тому

Я тиждень назад їхала маршруткою з міста на 15м-н, два пасажири попросили зупинитись на даній зупинці, водій ледь зупинився. Маршрутку мало що не в поперек дороги розвернуло. Це ще не було голольоду. Там дійсно необлаштована зупинка для заїзду автобуса. Зараз мокро і це небезпечно. Я як згадаю цю зупинку, мені страшно.

editor
4 років тому
Відповісти  Ольга

Ольго, дякуємо за застереження.
ПАНОВЕ САПОЖНІКОВ, РОЖЕЛЮК, ЖИГАЛЮК – І НЕ КАЖІТЬ, ЩО ВИ НЕ ЗНАЛИ!!! ВАМ РАДАР НАДІСЛАВ ТРИ ПУБЛІКАЦІЇ НА ЦЮ ТЕМУ! ОБЛАШТУЙТЕ ЗУПИНКУ!!!

Пасажир
4 років тому
Відповісти  editor

Сьогодні виходила на цій зупинці…. Засипали “чимось” ( бо інакше не назвеш) біля зупинки ями…… Краще хай би було так як було….. Цікаво чим думали ті хто засипав ці ями? Чи правильніше чим вони дивились коли робили таке?……