Із такими нардепами нам Х*ло не страшний!

10 952

Ну, нарешті подамо позитивну новину. Я б навіть сказала – суперпозитивну! Путіна у Кремлі вже душить жаба. До такого ПОКРАЩЕННЯ навіть він зі своєю Держдумою не додумався. А Верховна Рада України – на раз!

Під час гібридної кривавої війни і кризових реформ наші народні депутати підвищили собі платню учетверо.

Отже, ось-ось принаймні вчетверо зросте й середня платня в Україні! А платня військовослужбовця, що захищає слуг народу, сягне 40 тисяч гривень. Як у пересічного нардепа.

Не може ж той, хто щохвилини ризикує життям, одержувати менше за кнопкодава…

 

Цей працює у поті чола, самі бачите…

 

А цей відпочиває. На передовій 

 

Ось-ось зашикують українські пенсіонери – оті, що одержують нині хто 1400, а хто й 900 із копійками. Наш чуйний депутат Ігор Гузь таких бідових аж у Верховну Раду нещодавно привозив.

І там селянки з Іваничівщини разом із депутатами райради Холмецьким і Сапожніком обурювалися, що прожити на 900 гривень навіть у селі неможливо. Просили Верховну Раду зглянутись і підвищити пенсію.

Тепер, коли їхній народний обранець Ігор Володимирович Гузь власноруч проголосував за збільшення собі, коханому, платні учетверо – жіночки у селі Колона на Іваничівщині схлипнули від щастя. Це ж і їм листоноша вже в листопаді принесе учетверо більшу пенсію! Це ж Ігорко і про них не забув – своїх довірливих виборців!

 

Наш нардеп в одному з сіл Іваничівщини. Що він скаже цим людям тепер – після шкурного голосування?

 

От чого ви всі обурюєтесь, що нардепам платитимуть по 40 тисяч? У нас деякі судді отримують по 100-300 тисяч гривень зарплатні (і це не рахуючи хабарів). А керівники державних підприємств – і по мільйону.

Тітко Гапко, діду Степане, вчителько, шахтарю, лікарю, студенти й безробітні – порадійте за них і за державу. Із такою владою нам навіть Путін Х*ло не страшний!!!

 

           

Це народу…                                                                           А це слугам народу. Кожному своє, ага

 

А тепер серйозно. Ех, Гузь… Розчарував.

Довідково

Нині мінімальна зарплата в Україні становить 1450 гривень, з 1 грудня збільшиться до 1600 гривень. Цей розмір зафіксовано і у проекті держбюджету на 2017 рік із подальшим збільшенням впродовж року.

Мінімальна пенсія становить сьогодні 1130 грн., але десятки тисяч жінок, що вийшли на пенсію достроково (тобто у 55 років чи й пізніше), отримують лише по 949.

Військовослужбовець рядового складу одержує від 7000 грн.

 

 

У зоні бойвих дій на лінії зіткнення – від 11200.

А ці у теплому залі і м’якому кріслі – по 40000.

 

 

Тьху.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віка
5 років тому

Напевно, це і є та перемога і “славетні” реформи?

Наталі
5 років тому

В мене в рік виходить 18000…Слухайте,а можливо,Гузь поміняється зі мною зарплатнею хоча б на місяць,я діток одягну на зиму?

шахтарочка
5 років тому

Наскільки наш український народ терпеливий! Скільки ще його будуть обдирати, а він буде рахувати копійки і казати що в нас все добре. Таке враження, що депутати вже в європі з такими зарплатами і рівнем життя. А ми, рядові робочі, в повній ж..і. Хоча самі ж оплачуємо їм цей високий рівень життя зі своєї кишені. І напрошується прислів’я: чого бідний, бо дурний… Сидимо чекаємо наступника, який знову підніме наші задниці на майдан, пропіариться, і буде наступним “кнопкодавом”. Ходимо по колу. А чи буде кінець цьому? Чи може всіх влаштовує таке життя, яке з кожним роком “все краще”?Ми ж працьовита нація! Але коли працюєш, і як то кажуть: не перед собою, ні за тобою, то руки опускаються…..

editor
5 років тому
Відповісти  шахтарочка

Я розумію: життя у Києві коштує недешево. Перебування у політичній “еліті” вимагає певних витрат. Але коли суперпафосні борці за справедливість, супердемократи Ігор Гузь, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, деякі учасники добровольчих батальйонів підвищують собі депутатську платню, знаючи, що урядові реформи межують із геноцидом… Ні, щось у цій країні пішло не так, і обидва Майдани навіть цим депутатам до… одного теплого місця.

editor
5 років тому

Олександр із Вижниці прокоментував: При нинішній ситуації в державі і при такій підвищеній зарплатні вони мали би місяцями жити у приміщенні Верховної Ради і творити закони.

,,Пані,, Ніна
5 років тому

Як вони гарно вміють виступати перед виборами про зарплатню ,,працюючих,, нардепів. А коли виберуть і їх ,то роблять все так само. Соромно за них ,,бідних,,.

editor
5 років тому

Оце-то комент! Гузь, мотай на вус. Народ налаштований радикально! РАДАР проти таких методів, але градус напруги зростає.
Любомир із 19-го округу: Обурююсь, та ще й як. Вони нагло плюють нам в лице. Що хочу, те і роблю. Навіть тоді, коли іде війна. Якби вивести всю обслугу з Верховної Ради, я би ризикнув своїм життям і кинув на них велику бомбу. На майбутне закажу всім своїм родичам, знайомим, щоб ніяких виборів. Та і сам не піду. Виздихати їм усім.

editor
5 років тому

Ще в соцмережах пишуть під цією новиною різні лайливі слова на адресу депутатів. Деяких слів я навіть не знала. 🙂

editor
5 років тому

Ваша перша думка про підвищення платні депутатам? На сторінці справа вгорі вже є опитування, голосуйте! 🙂

Цікаво
5 років тому

Він не тільки розчарував….. От дати йому 2000 тисячі гривень на місяць, хай проживе з сімєю, хай сходить по четвертому колу по субсидію, в податкову де йому ” припишуть” лишній дохід, і субсидіі нема, і доказуй, що то не твоє, бючись об стіну, потім на базар зайде, короче зробити так щоб він приземлився трошки… Такщо ігорцю тебе люди не збираються проклясти, як пише, одне із інтернет видань, а уже прокляли….. Ой, навів Ігорцьо порядок, навів……