Ну, нарешті подамо позитивну новину. Я б навіть сказала – суперпозитивну! Путіна у Кремлі вже душить жаба. До такого ПОКРАЩЕННЯ навіть він зі своєю Держдумою не додумався. А Верховна Рада України – на раз!

Під час гібридної кривавої війни і кризових реформ наші народні депутати підвищили собі платню учетверо.

Отже, ось-ось принаймні вчетверо зросте й середня платня в Україні! А платня військовослужбовця, що захищає слуг народу, сягне 40 тисяч гривень. Як у пересічного нардепа.

Не може ж той, хто щохвилини ризикує життям, одержувати менше за кнопкодава…

 

Цей працює у поті чола, самі бачите…

 

А цей відпочиває. На передовій 

 

Ось-ось зашикують українські пенсіонери – оті, що одержують нині хто 1400, а хто й 900 із копійками. Наш чуйний депутат Ігор Гузь таких бідових аж у Верховну Раду нещодавно привозив.

І там селянки з Іваничівщини разом із депутатами райради Холмецьким і Сапожніком обурювалися, що прожити на 900 гривень навіть у селі неможливо. Просили Верховну Раду зглянутись і підвищити пенсію.

Тепер, коли їхній народний обранець Ігор Володимирович Гузь власноруч проголосував за збільшення собі, коханому, платні учетверо – жіночки у селі Колона на Іваничівщині схлипнули від щастя. Це ж і їм листоноша вже в листопаді принесе учетверо більшу пенсію! Це ж Ігорко і про них не забув – своїх довірливих виборців!

 

Наш нардеп в одному з сіл Іваничівщини. Що він скаже цим людям тепер – після шкурного голосування?

 

От чого ви всі обурюєтесь, що нардепам платитимуть по 40 тисяч? У нас деякі судді отримують по 100-300 тисяч гривень зарплатні (і це не рахуючи хабарів). А керівники державних підприємств – і по мільйону.

Тітко Гапко, діду Степане, вчителько, шахтарю, лікарю, студенти й безробітні – порадійте за них і за державу. Із такою владою нам навіть Путін Х*ло не страшний!!!

 

           

Це народу…                                                                           А це слугам народу. Кожному своє, ага

 

А тепер серйозно. Ех, Гузь… Розчарував.

Довідково

Нині мінімальна зарплата в Україні становить 1450 гривень, з 1 грудня збільшиться до 1600 гривень. Цей розмір зафіксовано і у проекті держбюджету на 2017 рік із подальшим збільшенням впродовж року.

Мінімальна пенсія становить сьогодні 1130 грн., але десятки тисяч жінок, що вийшли на пенсію достроково (тобто у 55 років чи й пізніше), отримують лише по 949.

Військовослужбовець рядового складу одержує від 7000 грн.

 

 

У зоні бойвих дій на лінії зіткнення – від 11200.

А ці у теплому залі і м’якому кріслі – по 40000.

 

 

Тьху.

 

Наталя Камишникова

Прочитав сам? Поділись з іншими: