Із вас 30 гривень на… туалет. У кардіології

20 3816

У лікарняну палату зайшов завідувач відділення й бадьоро запитав:

 – Дівчата, ви бачили, який у нас туалет? Збираємо по 30 гривень на ремонт.

Дівчата (чотири жінки) відкрили роти від подиву… щось хотіли сказати… спохопилися… і мовчки здали по 30 гривень.

Тільки не НА ремонт, а ЗА ремонт. Бо туалет цей уже відремонтовано.

 

Завідувач так втішений євросортиром, що вирішив: така краса не може бути на дурняк!

Тепер прикиньте. Людина одержує 1300 грн. пенсії на місяць. Лікування забирає 700 грн. НА ДЕНЬ.

Тобто за два тижні у кардіології хворий витратить понад 7 (сім) своїх пенсій.

І ще має здавати 30 грн. на туалет???

– Це медична реформа чи медичний рекет? – запитує нас усіх Ольга з Нововолинська.

 

 

Палат у кардіологічному відділенні 8. У кожній по четверо хворих. Є й по 5-6, адже місць не вистачає. По скромнячку: 30 хворих здали по 30 грн., це 900 грн. нараз!

А от цікаво: презентацію туалету вже робили? стрічку червону перерізали? Якщо ні, то цей   рекет    фокус можна повторювати нескінченно.

Випишуться одні “дівчата” і “хлопці”, госпіталізують інших. І знову люди в білих халатах підуть по палатах: “Збираємо гроші за туалет!”

 

 

А ще можна поставити при вході у сортир санітарочку з рулоном:

 – Дівчата-хлопці, бачили, як ми про вас піклуємось? “Обухів” вам закупили! Збираємо гроші на туалетний папір!

Як той казав, вхід безплатний, вихід платний…

Це Нововолинська центральна лікарня, малята. Центр госпітального округу. Рівняйтесь, Володимир та Іваничі!

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
20 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
анти чобіт
2 років тому

це Радійчук чи хто?

Андрій
2 років тому
Відповісти  анти чобіт

А хто ще ?

Читач
2 років тому

Я не можу второпати… А самі люди, що голови на плечах не мають??? Всі як маріонетки почали здавати. Я в шоці в першу чергу з самих людей, а тоді вже з самої ситуації.

Андрій
2 років тому
Відповісти  Читач

Якщо лежиш і здоров’я твоє в його руках …

Світлана
2 років тому

Минулого року збирали по 30грн на їдальню, саме в цьому відділенні

Ярка
2 років тому
Відповісти  Світлана

8 рокiв назад також збирали в цьому вiддiленнi грошi на дверi, дверi хоч там новi??? Чому це запам’ятала, тодi померла в цьому вiддiленнi моя мама.

юля с.
2 років тому

І, що так ходить і вимагає ? А чим можете доказати бо За це кримінальна відповідальність світить?? І мені як людині краще відвідати норм. туелет чим той який знаходиться в достісторичному стані.

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 років тому

Бажано, щоби блакитну стрічечку перерізали мер В. Сапожніков та головлікар В.Мороз. Кажете у Америці? Ну, то хай як приїде. Це ж так почесно! І піар безкоштовний .

Яна
2 років тому

Я далека від думки, що Радійчук тирить гроші пацієнтів. Відділення справді доглянуте. Тут дуже помітно, що людські гроші вкладені таки в ремонт, а не у власний гаманець. Ну, трошки невдало сформулювали – на туалет. Іншим разом це будуть просто благодійні внески. Якщо можна, покажіть, будь ласка, де внески беруть так само, а то і більше, а результату нема.

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Яна

Я теж , як завжди, хорошої думки про тих людей, котрих не знаю… І теж твердо переконаний, що Радійчук грошей собі в кишеню не бере. Проте. Таких, як ви пишете “Яно” – “просто благодійних внесків” не буває. Це називається: “просто побори”.
Всі внески повинні обліковуватися. Як і всі виконані роботи по благоустрою, перепрошую, туалетів. Палат, коридорів, маніпуляційних, їдалень…
Тобто: бути підтвердженими документально – актами прийому добровільних (!) коштів від хворих громадян по персональних списках і в спеціальному журналі – прошнурованому, зі пронумерованими сторінками, що скріплені воєдино гербовою мокрою печаткою. Такі журнали мають бути у відділенні кардіології та всіх інших, без винятків. Інші течки повинні бути для товарних чеків на придбання матеріалів – плитки, унітазів, цементу, гіпсу, труб тощо – це видатки.
Вже не кажу про списки, із підписами про отримання зарплати членів бригад фахівців, котрі виконували ремонтні роботи та сплаті ними відповідних податків. А як інакше??
В Україні війна! Бо вийде, ніби, при щорічних ямкових ремонтах міських шляхів: Тяп-ляп!, карман-кишеня, вхопив і сховав мільйонні суми в офшорах – на Кіпрі, Британських Віргінських островах чи Кайманових… А насправді – залатали холодним б\в асфальтом і написали – 1 м. кв. А насправді – 0,2 квадрати. Решта – на острови! Зрозуміли? Безоблікові внески (побори) у НВ ЦМЛ, (госпітальний округ, по- сучасному) – є диким порушенням Конституції України – ст. 49, про безоплатність української медицини та інших законодавчих, нормативних актів Держави. Яка ви добренька, “Яно”. Назвіться власним прізвищем, врешті-решт.

Яна
2 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

Але ж прошу пана! Ніхто в кардіології туалет не асфальтував. З ножем до горла теж ніхто не доступався з пропозицією “життя – або 30 грн.!” А наша Конституція і справді є бездонною кладеззю усіляких благ для нашого народу. Зокрема, в тій же ст.49, про безоплатність української медицини, дуже чітко прописані джерела її безкоштовності.
Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування.
Охорона здоров’я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.
Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.
Держава дбає про розвиток фізичної культури і спорту, забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.
До речі, минулого тижня відвідувала сусідку-бабцю, вона лікувалась в кардіології. Можливо, саме тому і написала комент про гарний стан відділення. Тут чисто і не смердить. Тут є бойлер з гарячою водою і душ. Крім унітазу, є біде. Ніхто не бігає по відділенню з пластиковими пляшками, щоб помитись. Нові вікна, чиста підлога. В той день міняли зламаний замок в дверях. Такий коштує від 120 грн. Це ж, напевно, все держава і профінансувала. Згідно ст.49… Прошу зрозуміти мене правильно. Я нікого не захищаю. Ні на кого не нападаю. Просто на виконання ст. 34, якою: Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.
Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.
А моє прізвище… Та і Бог з ним, з прізвищем. Я людина маленька, живу непомітно – тому як би і невидимо.
З усією мислимою повагою до всіх – будьте здорові і дякую за увагу.

Анатоль _ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Яна

Що це було? Я так нічого і не зрозумів. Окрім того, що ви добре знаєте ст. ст. 49 та 34 Конституції України.

Анонім
2 років тому

А що тут дивуватись? Скрізь є “благодійні” внески. І відділення кардіології не виключення. Самі привчили, самі і розхльобуйте!!! Мені вже надоїло всім говорити про ці “побори”.
В садочку другий рік борюся з цим, а нашим матерям не докажеш, мовчки здають гроші і все.
Поробили карточки, на які гроші скидують, і по всьому. Ось так і живемо.

Декстер
2 років тому
Відповісти  Анонім

Можете детальніше написати,щодо садочка??! Який саме садок і про яку суму грошей йдеться??

Олександр
2 років тому
Відповісти  Анонім

Правильно! Так дурням і потрібно! Писали про Лакіш-маєте Лакіш, хотіли туалет – майте туалет.

shahtar
2 років тому

Та там всю дорогу той радійчук дере, прошлого року я не дав, то він мене виписав раніше, не долікувавши. Порядок, кажете? та там ліжка ше за ссср, спиш як в гамаку, мало не на підлозі

Ярка
2 років тому
Відповісти  shahtar

Ага в Радiйчука такий чарiвний халат з кишенькою на грудях ….

Гість
2 років тому

Радійчук, Федюра вміють доїти з хворих гроші…

Гiсть
2 років тому
Відповісти  Гість

З Радiйчуком пришлось стикнутися, коли мама потратила з гiпертонiчним кризом до кардiологii рокiв 10 назад. Та сама ситуацiя. Заходить Радiйчук до палати, вiтае жiнок з 8 Березня i тут же: “Здавайте благодiйний внесок”. Це окрiм того, що кожна з жiнок уже вiддячила його особисто.
Якщо це було уже 10 рокiв тому i схема не змiнилася, можна зробити висновок, що кожнi 10 днiв змiнюються пацiенти в палатах i iде збiр “благодiйних” коштiв. За 10 рокiв можна було уже вiдремонтувати не тiльки стiни та туалет, а й закупити все нове обладнання.
А мама пiсля його лiкування отримала хворобу Паркiнcона i швидко померла. Не надякуюсь такому лiкуванню.

Оксана
2 років тому

А на гарячу лінію МОЗ подзвонили поцікавитись чи це правові дії ?