У Нововолинську нарешті почали оголошувати конкурси на посаду директорів шкіл та інших комунальних закладів, як вимагає закон.

Затвердили в такий спосіб  директором школи №4 Таїсу Сачук, яка й керувала цим закладом. Вона набрала 13 балів.

А от із директором ЗОШ №5 поки що не склалося. Багаторічний керівник її Василь  Гордійчук на посаду балотувався й набрав 10 балів, але “комісія не визначила переможця” й оголосила конкурс повторно.

 

Василь Федотович Гордійчук презентує план розвитку школи

 

Крім Сачук і Гордійчука, на ці посади ніхто й не претендував.

До складу комісій входили працівники структурних підрозділів виконкому, педколективів, батьківських комітетів, депутат міськради Андрій Нагорний.

 

Сувора конкурсна комісія на чолі з паном Сторонським

 

Тепер найцікавіше. Сьогодні вже наприкінці робочого дня на сайті Нововолинської міськради оголосили конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти.

Вимоги до претендентів: повна вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста); стаж керівної роботи в навчальних закладах не менше як 5 років; знання Конституції України; знання  законодавства України у сфері розвитку освітньої галузі, а також знання форм та методів роботи із засобами масової інформації; знання державної мови.

Дотепер начальником управління освіти був Микола Остапюк.

 

Микола Павлович Остапюк усе ще значиться очільником освіти на сайті міськради

 

Нині обов’язки начальника виконує Ольга Лакиш, для якої (чи під яку) свого часу відновили посаду заступника начальника управління. Тоді в освітянському середовищі обурювалися, нібито вона не має педагогічної освіти, і закидали їй родинні стосунки з секретарем міської ради А.Сторонським.

 

І хто кому родич?..

 

Вочевидь, пані Лакиш і буде основним (якщо не єдиним) претендентом на керівника. З педагогічною освітою питання, мабуть, вирішилось.

Із квітня 2015 р. Ольга Лакиш очолює міську організацію БПП “Солідарність”.

 

 

Вона – як сама розповіла на партійній конференції – багато років мешкала у Маріуполі.

 

Фото з сайтів Нововолинської  міськради, нововолинськ.соm та інших відкритих джерел

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: