Один з найбільш значущих і важливих видів лабораторного дослідження, яке в цілому характеризує стан здоров’я пацієнта, а також дозволяє визначити наявність тих чи інших захворювань.

Показання для здачі аналізу крові на коагулограму:

 1. Підготовка до проведення оперативного втручання.
 2. Під час вагітності (з метою своєчасного виявлення розвитку патологічних процесів і оцінки ризику передчасного відшарування плаценти);
 3. У складі комплексної діагностики хворих, які мають схильність до тромбоутворення.
 4. Для контролю основних показників крові і рівня згортання при лікуванні антикоагулянтами.
 5. У складі комплексного обстеження хворих з важкими захворюваннями і патологію нирок, судин, серця (наприклад, після перенесеного інфаркту міокарда або інсульту).
 6. Розширена коагулограмма показана хворим при великому кровотечі. Саме цей вид лабораторного дослідження дає можливість виявити першопричини кровотечі і підібрати адекватну терапію для його зупинки.

Підготовка до здачі аналізу

Для отримання максимально точних і достовірних результатів діагностики, в день здачі аналізу необхідно повністю відмовитися від прийому їжі.

Перед забором венозної крові необхідно виключити фактори, які можуть спотворювати результати лабораторної діагностики:

 • Інтенсивні фізичні навантаження;
 • Психоемоційний перезбудження;
 • Рентгенівське опромінення;
 • Фізіотерапевтичні і теплові процедури.

Де можна здати аналіз на коагулограмму в Києві?

Ви можете здати коагулограмму в медичному центрі “ІГР”. Ми маємо найсучасніше обладнання для проведення лабораторної діагностики, а також штат кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.

У нас ціни на коагулограмму дивіться на сторінці http://igr-lab.com.ua/zagalnio-klinichni-doslidzhennya/zagalni-doslidzhennya/koagulograma-5-pokaznikiv, вони максимально низькі в столиці.

У медичному центрі “ІГР” немає кілометрових черг і хамства. Ми не втрачаємо і не плутаємо аналізи, проводимо будь-які види лабораторної діагностики в стислі терміни і при необхідності направляємо на консультацію до лікаря відповідної кваліфікації.

Переваги здачі коагулограми в медичному центрі “ІГР”:

 • Максимально доступні ціни;
 • Висока точність лабораторної діагностики;
 • Оперативність виконання аналізів;
 • Комфортні умови перебування в клініці;
 • Можливість консультації лікаря для розшифровки результатів дослідження.
Прочитав сам? Поділись з іншими: