Шкідливі викиди з ливарного: у 5-му мікрорайоні людям важко дихати

21 1766

Із самого ранку над тією промзоною Нововолинська, де розташовані ливарний завод і “Кроноспан”, стоїть димова завіса.

Мешканці 5-го, 6-го мікрорайонів нарікають на ядучий смог, обурюються повною безконтрольністю шкідливого виробництва.

 – Дихати важко, вікна прочинити – ще гірше, – розповідають люди.

 

 

Алло, ливарний! Агов, пане Чернявський!

Що там у вас відбувається, хто  труїть людей – ваша фірма чи сусідня?

 

Фото – Віра Здрок

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

21
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
11 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
13 Автор коментаря
Валік

На фото видно недостроїний дом. Люди хто там проживає скажіть невже ще досі на 5 стоять голі коробки недобудованих домів?

Антоніна

Валік, у нас 3 величезні недобудови на 5-му, багато де відсутнє асфальтне покриття між дворами та навколо них.

Віталій

То ливарний…
Всередині взагалі капець що робиться…

Олександр

А скоро і котельню переведут на лозу-ароматів добавиться… Біля 2-ї шахти побудують сміттєпереробне підприємство… Можна втікати з Нововолинська. Ну, для більшості зрозуміло куди? А куди мер подасться? Десь на Світязь чи за кордон? І куди президент дивиться? Такі кадри пропадають! Ні, щоб відправити на відновлення рідного Донбасу…

Анатоль_ БІДЗЮРА

На передньому плані – недобудований дитсадок. А трохи далі, за житлом – недобудовані коробки будинків. Ви не помилились. Якщо невеличку поліклініку для дорослих, у ЦМЛ, на комунальній землі, яку нещодавно продали разом із великою земельною ділянкою, лацюга-мер не сподобився добудувати, то що ви хочете щоб він зробив із багатоповерхівками? Людина багатіє і живе у своє тоталітарне задоволення.
Вочевидь, нікому із мешканців 15, 5, 6 Мікрорайонів дим зі ливарного і від “Кроно-УА”, не заважає жити. :))) Вони вдихають його на повні груди.

анти чобіт

запах лісу як балаболив вусатий

петро

Та нормально дихати і вчора і сьогодні.

Пiшохiд

дихай на повнi груди

Анна

На 15 те ж саме – нема чим дихати, задихаемося, відкрити вікно – то ще гірше.
Діти не сплять, неможливо спати

Оля

Ой ливарний працює вже більше 30років, з такими відходами, і концепція роботи повірте непомінялась за ці роки. І цей брудний дим -бруд і іржа яку розплавлюють з металу, просто зара все і всі все бачуть…

Анатоль_ БІДЗЮРА

І мовчать, як риби…

бабушка Кати

а Вы поинтересуйтесь, ОЛЯ, статистикой в Нововолынске о заболеваниях тяжелыми и особо тяжелыми – онко – болезнями. в процентах – самая высокая по Волынской области – выше, чем в Луцке. и самое страшное – среди детей и молодых людей! особенно – 15, 5 и 6 Микр-ны. а сейчас, с *легкой руки* мера города, и район шахты 2. а сам он….. “небедный человек, да”. Так зачем же достраивать детские садики, дома, плавательные бассейны – если МОЖНО вложить средства в себя любимого.

анти чобіт

населення зменшується не треба нічого строіти

Олег

Де можна знайти таку статистику?

бабушка Кати

да, и еще и приюты для бездомных животных – добавьте

анти чобіт

у травні вводять закон про абонплату тобто за кожну прописану людину будем платити 156 грн, плюс необгрунтовано завищені тарифи на тепло сапогом і його подільником гаврилюком і заживемо як у 30 роки із голодомором а не європою,наш шлях у північну корею!!!!!!!!!

Валік

Звідки така у вас інформація? Можете в коментарях залишити посилання на джерело?

анти чобіт

про абонплату верховна рада украіни(дивіться на сайті) а за завищені тарифи на сайті нкреп

Eys

Привєт!!! накінець я добрався до нету); А скажу Вам тєму : там люди працюють по 7 років, і все з ними добре………..Неможу писати дальше , свої причини………………

Валік

В нововолинську є багато людей які не мають свого житла. Чого міська рада не продасть приватним будівельним фірмам ті страшні коробки щоб будівельні фірми добудували а потім і продали людям квартири.

Валік

На 5 мікрорайоні там де кінцева зупинка там де стоять маршрутки стоїть красивий але недобудований шестиітажний дом. Аж серце крається коли дивишся на таку красу а вона стоїть нікому не нужна мов в Чорнобиль пропадаєш а не на п’ятий мікрорайон стільки багато там недостройок!