“А Коцура вчора сказав нам брати гроші з таких дітей!” ОНОВЛЮЄТЬСЯ

27 2409

На грандіозний скандал напрошуються чиновники виконкому Нововолинської міськради й місцеві перевізники.

Публікацій в інтернеті і звернень у місцеву та обласну прокуратуру щодо порушення ними закону “Про охорону дитинства” їм було явно замало.

Що ж, доведеться залучати омбудсмана, Генеральну прокуратуру, адміністрацію Президента й урядову гарячу лінію.

Бо скільки ж можна?!

О 8.09 багатодітна мама Наталя Є. повідомила РАДАРУ:

 – Сьогодні я з дитиною їхала в лікарню маршрутом №6, автобус АС 5655 ВН .

Дитина з багатодітної сім’ї мусила платити 1.50 грн., бо водій заявив, що вчора пан Коцура сказав їм брати по 1.50.

Де справедливість, одні водії не беруть грошей, інші беруть!

Ми зайшли у салон  о 7.50 біля “Доброго пива” на вулиці Героїв АТО.

Водій – молодий, чорнявий, трошки лисуватий – сказав, що другий раз на цій зупинці не стане, бо я спортила йому настрій!..

Ви знаєте, була повна маршрутка людей, ніхто навіть не вставив слова, як я з ним сперечалась.

Я пошкодувала людей, які їхали на роботу, і боялася, що він справді більше не стане на цій зупинці.

Моя дитина кожен день їздить у школу і платить.

 


РАДАР додзвонився до пана Коцури – начальника відділу транспорту і зв’язку виконкому міської ради. І запитав, чи ознайомив Юрій Васильович перевізників та водіїв із рішенням міської ради №21/51 від 22 грудня 2017 р.

Пан Коцура відповів, що працює лише з перевізниками, їх іще у грудні ознайомив, інших указівок водіям чи перевізникам не давав, тож цей чорнявий водій на нього посилається безпідставно.

Хто є перевізником на маршруті №6, автобус АС 5655 ВН, і хто з водіїв отак порушує закон, бреше і капризує (стану – не стану), начальник відділу транспорту зараз з’ясує і поінформує РАДАР.

Чекаємо…

Якщо не дочекаємось, особи перевізника та водія  встановлюватиме Генеральна прокуратура.

 

ОНОВЛЕНО

31 січня, 10.19

РАДАР повторно додзвонився до чиновника й дізнався, що…

Перевізник, який відповідає за дії водіїв на цьому маршруті, – ПРОНЬ Ольга Анатоліївна.

Прізвище водія начальник відділу транспорту не  назвав – мовляв, не знає.

Що ж, по-доброму не виходить. Хай хамуватого водія, що порушує закон, шукають правоохоронці. Досить уже тієї безкарності.

11.47

Багатодітна мама Наталя Є. повідомила: малий їхав сам із лікарні, то знову взяли за проїзд 1.50!

 

НУ-НУ, ПЕРЕВІЗНИКИ З ЧИНОВНИКАМИ. ВАМ ЗАКОН НЕ ПИСАНИЙ? 
ХОЧЕТЕ ПЕРЕВІРОК, ШТРАФІВ І ГАНЬБИ НА ЦІЛУ КРАЇНУ?

ВСЕ БУДЕ.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

27
Коментуймо!

3000
12 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
1 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
вася

це вже не смішно

пільговик

А чому б не розвісити це рішення міськради, ( яке злісно ігнорують перевізники за вказівкою названих чиновників), ще місяць назад в автобусах , а саме Коцурі . Сторонському (як відповідальному за виконання рішення) та меру (“гаранту” рішень міськради ). За їх вказівкою це рішення уже другий місяць не друкують у місцевих газетах. Що скаже на ці та інші кричущі грубі порушення міської влади. генпрокуратура, антикорупційні комітети НАБУ ? Бо місцкві і міжрайонні як в рот води набрали. Вони “уповноважені здійснювати лише” нагляд”, як шалено зростає у місті неконтрольоване число наркоманів. А наглі порушення владою Законів України та утиски законних прав… Читати далі »

Олександр

В рот набрали всі…але це не заважає зібрати підписи і провести позачергові вибори.Невдоволенних в інтернеті достатньо.

пільговик

В даному випадку йдеться про конкретне порушення Закону України та ущімлення прав конкретнихпретних категорій пільговиків та бездіяльність конкретних правоохоронних органів, які наділені конкретними повноваженнями на присікання таких зловживань конкретними посадовцями владних структур міста. Ніхто не відміняв Законів України та Конституції , Повноваження правоохоронців та Відповідальність посадовців за допущенні порушення . А підписи збираються для того ,щоб ставити на облік інакодумаючих людей, а не для того ,щоб добитися будь-яких змін у місті, а тим більше виборів. жодного випадку за “стільки” каденцій у місті не було вирішено таким способом та ще й проти волі мера. А до кого зрештою з тими списками… Читати далі »

Олександр

Ви про яку зміну виборчої системи? Почитайте закони,наприклад про порядок відклику депутатів місцевого рівня,чи дострокове припинення повноважень міських голів і т.д.

шанувальник Радара

Не смішіть людей, Олександре, зі своїми “підписами” Чи ви хочете “Радар” відволікти на “підписи” від правильно спрямованих РАДАРОВИХ дій з оцим злом у “місті”.

Олександр

Це не стосується РАДАРА!Хоча при бажанні….згідно закона….

Катерина

Уже за два місяці розборок можна було кожного водія накормити власноруч підписаним рішенням міськради, щоб кожне, ковтаючи цей папірець, не осмілилось більше сказати, що не чув, не бачив і виконувати не буде. А тоді хай виклкає поліцію і пояснює, чого це йому в морду рішень натрамбували. А то попереднє рішення на другий день виконувати і без публікацій стали, а це, бач те но, ні, бо “не ознайомлені”.

editor

Шановні Наталі, Антек і Песець, ваші сюжети – у другій половині дня чи ввечері. ОК?
Бо зараз буду листуватися з дядьками прокурорами й АП щодо порушення прав цих дітей.

Валік

В мене ідея радар а давайте ви на своєму принтері роздрукуєте 40 штук копій рішення сесії про пільгові категорії і моток скочу дасте мені і я сам сьогодні розвішу на всіх зупинках. Ааа відповідь в коментах залиште.

Катерина

Їм інтернет не указ і бумажки на зупинках будуть не указ. Їм треба, щоб їх кожного особисто ознайомили. Оштрафувати б перевізників по максимуму за такі дії їх водіїв і таку наглу мову, то присмирились би трохи. Маршрути навряд хто хоче втрачати, а гавкати всі ладні.

шанувальник Радара

Валіку, рішення місьради входить в силу ” з дня опублікування в ЗМІ (газеті)”, а не на “ЗУПИНКАХІ”. Акти регуляторної політики почитайте. А чиновники не виконують закони України та дають вказівки перевізникам ігнорувати чинне законодавство( про що йднться у публікації )тому, що твердо переконані у своїй безкарності.

Валік

Бардак один з тими маршрутками вже стільки людей невдоволені.

Валік

На базарі почув Старий Дід каже іншому Діду Слухай а якшо так зробити в міськраді пільговикам видати спеціальні талончики (жовті) на проїзд в маршрутках. Дід старий або інвалід водієві дасть той талон і безплатно нехай собі їде а перевізники нехай ті талони здасть в міськраду і за кожен талон поштучно отримає гроші. Буде залізна дисципліна і не буде конфліктів та розборок в автобусі. Таку гарну думку я почув на базарі від одного Діда який сам фронтовик всю війну пройшов розумна людина.

Гастроентеролог

Валік, Ви хоча б розумієте, що не в якихось талончиках справа? Талончики, то дитячий садок- ясєльна група. Справа у грошах, які міська рада НЕ ХОЧЕ виділяти. Ви тій міській владі хоч кілка в голову затешіть, а вона буде ігнорувати Конституцію України. Як Ви не зрозумієте, що міська рада ДЕСЯТИЛІТТЯМИ не виділяє кошти в повному обсязі на: лікарню, дитячі садочки, школи, дороги, транспорт, благоустрій міста, а лише якісь жалюгідні крихти з бюджету, з податків, що сплачуємо ми, громадяни. Держава не має своїх коштів, усі кошти в бюджеті- це наші з вами сплачені податки, а козломорді хапуги-чиновники просто розтягують ті кошти по… Читати далі »

Олександр

З талончиками мільйони не вкрадеш….Питання з точками продажу квиточків не можуть вирішити по тій самій причині.

проходив мимо

Пронь – а це не ті, що там в МРЕО машини ставлять на облік і роздають правА? чи не її чоловік будує магазин на Сокальській?

Батько

Є декілька питаннь, які розставлять всі крапки над і: 1- Можливо під час тендерів була умова безкоштовного перевезення пільгових категорій? 2- Міска рада компенсує перевізникам пільговиків чи ні? Якщо відповідь на перше питання “Так” – тоді перевізник зобов’язаний брати пільговиків, якщо “Ні” – тоді дивимось друге. Якщо відповідь “Так” – тоді перевізник знову ж таки зобов’язаний брати пільговиків, якщо “Ні” – то які питання? Треба зробити адресну допомогу багатодітним сім’ям, та пенсіонерам: наприклад: на одну дитину 50 проїздів в місяць (50х1,5=75 грн) на одного пенсіонера 50 проїздів в місяць (50х3=150 грн) І все – не треба пільговиків, тобі дали гроші,… Читати далі »

editor

Так, в угоди закладають безоплатне перевезення окремих категорій пільговиків.
І перевізникам із чиновниками НІХТО НЕ ЗАВАЖАЄ домогтися відшкодування від держави за перевезення цих та інших категорій, якщо в місцевому бюджеті вистачає коштів тільки на аляпуваті цяцьки на бульварі та на збагачення мерового друга Коптюка.

гість

Так чиновники ,едітор, разом з мерівською “громадською радою” і добиваються…….. Зокрема,26 січні добивалися пільгових перевезень на дачі Буг, та інші мерівські пропозиції для втілювень обговорювали.

Порядна людина

Пільговикі перші хто буде проти такого рішення, оскільки людям краще на постійній основі їздити безкоштовно, чим отримувати певну кількість поїздок. А також, слід враховувати що більшість багатодітних сімей мають змогу оплатити проїзд та не роблять з цього проблему. Основна категорія людей, крім пенсіонерів, це люди які ведуть асоціальний спосіб життя, і такі люди не будуть використовувати гроші для оплати проїзду у транспорті…

Наталія

Після того як проїзд багатодітним відмінили, більше ні разу навіть не давала дітям посвідчення. Даю гроші щодня на проїзд у школу, бо пішки далекувато.
Не хочу щоб вони з посвідченням заглядали в очі часто злих водіїв і питали чи можна проїхати безкоштовно .

Буду вдячна як і всі батьки багатодітних родин,якщо радар опублікує статтю коли вже можна буде не плвтити за проїзд дітям з багатодітних сімей. А саме коли надрукують рішення,адже як я зрозуміла проблема саме у цьому

гість

Минає два місяці з дня внесення змін у рішення міськради щоло пільгових перевезень,( виконання якого контролює Сторонський) , але рішення не виконується і не “контролюється.”.. Прокуратура, а вам слабо змусити міську раду аиконувати ЗАКОНИ УКРАЇНИ ?

Багатодітна мама

Наша сім’я має статус БАГАТОДІТНОЇ згідно до законодавства України, чесно кажучи, я вже стомилася боротися з бездіяльністю наших чиновників та МЕРА… Я САМА РОЗДРУКУВАЛА ДАНЕ РІШЕННЯ від 22 грудня 2017 року № 21/51 та дала старшій доньці, щоб роздавала водіям, які так би мовити “не в курсі справи”… Деякі водії без проблем пускають дитину з посвідченням та не вимагають гроші за проїзд, але БІЛЬШІСТЬ ВОДІЇВ – виганяють з автобуса, вимагають оплати 1,50 грн., хамлять дитині… Ми також записували номери маршруток… Особисто я не раз дзвонила до Коцури… Сварилася з водіями, доказуючи правоту даного рішення. АЛЕ НАЙГІРШЕ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ, ЩО… Читати далі »

Багатодітна мама

Я також з водієм цієї маршрутки сперечалася на рахунок відмови у перевезенні дитини безкоштовно, в мене записаний його номер. На диво – мене підтримали пасажири, які також обурилися на його поведінку…

editor

Запит горе-батькам міста надіслано. Чекаємо на відповідь. Нововолинському міському голові В.Б.Сапожнікову Секретареві Нововолинської міськради А.М,Сторонському Запит на публічну інформацію Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” прошу повідомити: – чи набрало чинності рішення Нововолинської міської ради №21/51 від 22 грудня 2017 р.? – чи оприлюднили його належним чином у місцевих ЗМІ та на офіційному сайті Нововолинської міськради? – чи ознайомили з цим рішенням перевізників та водіїв на міських маршрутах? – чи проконтролював секретар ради, заступник міського голови Сторонський А.М. виконання цього рішення? – хто несе персональну відповідальність за оприлюднення/неоприлюднення цього рішення у місцевих ЗМІ, за ознайомлення/неознайомлення з ним… Читати далі »

Нововолинець

Можливо не псувати нерви (собі, дітям, пасажирам, водіям), а звернутись до тих, кого ми кормимо (вдягаємо, взуваємо…) – до поліції ? Є Закон України. Порушують зовсім не діти, а водії, перевізники, чиновники різних рівнів ( що не компенсовують перевізнику за пільговиків). Моя думка – якби до кожного водія, що по-хамськи виганяє дитину з автобуса, порушуючи не тільки Закон України, а й Конституцію, викликали поліцію, ситуація б змінилась. А так виглядить цікаво – Український Закон х…тось відміняє ,а під тиском відміняє своє рішення; ще хтось не опубліковує, ще хтось комусь не передав. То можна так любий Державний Закон на місцевому рівні… Читати далі »