ПОЛІЦІЯ РОЗПОЧАЛА КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ПОСАДОВЦЯ ВИКОНКОМУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗА НЕВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ СУДУ

Ну, нарешті хоч щось. Проте як довго це тривало! І суди, і відкриття кримінальної справи.

Коротко про суть.

4 листопада 2016 року я подав позов у Нововолинський міський суд про ігнорування міським головою В.Сапожніковим мого інформаційного запиту від 20 травня 2016 р.

У тому запиті я вимагав оприлюднення на сайті міськради та у комунальних ЗМІ рішень виконкому, розпоряджень міського голови за 2007-2016 рр. щодо комунального майна та бюджетних коштів.

Зокрема, переданих (проданих) владою будинків, квартир, підвалів, споруд, інших  приміщень для комерційного використання; виділення коштів із місцевого бюджету у повному обсязі за вказаний період.

Така інформація має бути публічною. Однак чиновники у наданні її мені відмовили. І на сайті міськради оприлюднюють далебі не все.

Судді  Нововолинського міського суду М.Ушаков та О.Ференс-Піжук узяли самовідвід, адже виконком вирішував квартирні питання для деяких працівників суду.

Суддя Іваничівського районного суду І.Нєвєров, до якого надійшла моя справа, теж узяв самовідвід – із причин, від нього не залежних.

Справа опинилась у Володимир-Волинському міськрайонному суді. Він визнав протиправними дії членів виконкому Нововолинської міської ради й зобов’язав надати відповідь на мій інформаційний  запит повністю.

Потім були засідання у Львівському апеляційному суді, який теж підтримав мене й визнав протиправною відмову в задоволенні запиту щодо доступу до публічної інформації.

 

Із цього паперового двобою Бідзюра вийшов переможцем

 

Обласна виконавча служба оштрафувала виконком Нововолинської міськради за невиконання постанов суду – аж двічі.

Тоді виконком оскаржив у суді рішення виконавчої служби про накладення штрафів. Знову судові процеси, і знову за участі адвокатів приватної луцької контори «Конфідент», які обслуговують нововолинських чиновників. Та марно.

 

Пан Сапожніков із адвокатом-“конфідентом” на одному з численних процесів

 

Нині за невиконання постанови суду Нововолинський міський відділ поліції розпочав кримінальне провадження  щодо посадової особи виконкому. Тривають слідчі дії.

Хто ж ця утаємничена особа? Згідно з законом «Про місцеве самоврядування» формування складу виконкому, керівництво виконавчим комітетом та інші функціональні обов’язки по забезпеченню його роботи здійснює міський голова (він же й голова міської ради). Отже, він є й керівником виконкому. У Нововолинську це Віктор Борисович Сапожніков.

Саме він, як вбачається, і фігуруватиме у внесеному до ЄРДР кримінальному провадженні №12018030050000985.

 

 

Член територіальної громади Нововолинська А.БІДЗЮРА

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: