Учора я написала тут на РАДАРІ, як 30-річний нововолинець Артур Зоткін увечері 1 березня грюкав у вікна помешкання Віталія Грабовського і його бабусі, лаявся і погрожував розправою.

Сьогодні о 7-й ранку цей-таки Зоткін намагався вдертись у мою хату. Щосили шарпав дверну ручку, ледь не потрощив шиби – так грюкав у вікно. Горлав: “Виходь, ***!” 

Устигла зачинитись, викликала поліцію, наряд їхав 20 хвилин.

За цей час Зоткін трохи заспокоївся – і вже вдруге за ці дні знімав на телефон мою хату, подвір’я та приїзд поліцейських. Типу прямий ефір для “андонів” (назва така).

 

 

А видзвонювати мені на мобільний він почав після 5-ї ранку. Із різних номерів. Без упину.

О 5.28 і 5.29 надіслав смс-повідомлення дуже брудного змісту – з матюками. Вимагав негайно видалити всі публікації про нього.

Фото цих повідомлень і деякі відеодокази надам  поліції.

Не дав “блогер” поспати спокійно й Анатолію Бідзюрі. Наярював на мобільний, надсилав смс-ки з погрозами.

 

 

Одну з них адресовано явно не пану Бідзюрі, а мені.

Зоткін помилився номером.

 

 

Поліцейські, що прибули на мій виклик, 15 хвилин не могли переконати Зоткіна відійти від моєї хвіртки – наче прикипів.

Мусила телефонувати до їхнього начальства. Аж тоді нарешті його якось УМОВИЛИ сісти в патрульну машину й заблокували на той час, що я писала пояснення.

Далі його ЗАПРОСИЛИ проїхати у відділок і надати пояснення там.

У відділенні поліції він накатав начальникові заяву, що я хвора на шизофренію і потребую термінової госпіталізації. І вже півдня засмічує місцеву фейсбук-спільноту брудними дописами про мене.

Ну, бруд і брехня – то таке, а от коли до вас у хату з самого ранку лізе з погрозами неадекват – це вже, панове, дуже небезпечно.

Кримінальне провадження про погрози Зоткіна мені вбивством розпочато ще 2 тижні тому. Але мені від того не легше –  його досі вмовляють і запрошують… 

 

Наталя Камишникова 

Прочитав сам? Поділись з іншими: