Мама Ромчика просить всіх нас молитись – і вірить в одужання сина

8 6062

У різних містах і вже навіть країнах тисячі людей стежать за цією відчайдушною боротьбою.

Мама трирічного хлопчика з Нововолинська у спільноті “Гальчик Рома – боротьба за життя” день при дні розповідає про ті кола пекла, які проходять вони з важкохворим малюком.

Лікарі кажуть – четверта стадія раку. Позаду виснажливі “хімії”, опромінення, обстеження, операції.

Пише Світлана і про маленькі радощі, миті щастя, коли Ромчик усміхається, просить їсти чи гладить собачку Гаву.

Учорашній допис Світлани Гальчик рве душу:

– Ми оплатили онлайн-консультацію ізраїльських лікарів, є квитанція, і вчора була розмова по скайпу. На жаль…

 

 

За їхніми словами, після всього, що Рома пережив, і всього, що йому робили, більше нічого запропонувати не можна. Ні імунотерапія, ні протонна терапія, ні аутотрансплантація в даному випадку не допоможе.

Тяжко слухати ці всі відмови, консультації, сил бракує. Але ж це тільки слова лікарів, а лікарі – такі ж люди, як і ми з вами, вони можуть прогнозувати щось, але вони не Бог і не можуть знати точно.

Тому зараз ми використовуємо свій єдиний шанс. Усе в руках Божих. Але прошу вас допомогти нам молитвою.

Хто проходить повз церкву, подайте за здоров’я, у вечірній молитві згадайте нашого сина. Хто небайдужий – моліться за нашу лікарку, щоб через її руки нас лікував Бог. Уся надія на Господа.

Бережіть себе і своїх діток. Любіть їх сильно, хваліть частіше, не сваріть по дрібницях. Я зараз багато про що жалію, але маю час усе виправити, – пише Світлана.

 

 

Молімось. І вірмо у силу добра. Одужуй, Ромчику!

 

Номер картки Приватбанку:  5168 7573 1906 4871.

Отримувач: Юрій Гальчик.

 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

8
Коментуймо!

3000
8 Коментарі теми
0 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
Валік

Тримайтесь, надійтесь. Вірте в чудо. Вірте в ремісію (це коли хвороба на деякий час засинає). Люди не вірять в чудеса а чудеса бувають, рідко але чудо може бути.

editor

Oleksandr Shum: У мене теж був останній ступінь раку!І повне зараження організму.Але дякуючи Богу та Португальським лікарям живу!
А головне що усе безкоштовно!

editor

Тамара Товкайло: Господи, допоможи… молимося….

editor

Віра Пасіка: https://youtu.be/wINRntw59PY
Світлана ,перегляньте,у запитаннях 3-4 можете знайти для себе інформацію.Дай Боже Вашому синочку здоров’я і зцілення! І ви самі в силах допомогти йому

editor

Ира Кравец: хай Господь укріпить батьків, а кров Ісуса зцілить цю дитину. І тільки вірити і надіятися на нього, а ми всі повинні допомогти в молитві цій дитині. Надіемося на нього і на молитви, які будемо проголошувати. амінь, адже ми всі ходимо під Богом і не знаємо, що може статися з кожним. Не будьмо байдужими.

editor

Maya Yanova: Шкода, так шкода маленького хлопчика. Не раз замислююсь ,чому так не справедливо. Тримайтесь

editor

Наталя Ігорівна: Боже, благослови цю дитинку!

ІГОР

ЧОМУ ХВОРІЮТЬ МАЛІ ДІТИ? Коли хворіє доросла людина то це не викликає здивування, а от коли мала дитина починає хворіти, і на її лікування потрібні тисячі доларів, це вже по за межами здорового глузду. Людина хворіє тоді коли порушує сім смертельних гріхів. Якщо людина не вміє любити і прощати правильно, то в ній, накопичується внутрішня агресія у вигляді невдоволення собою, або коханими та рідними. Оця агресія руйнує імунітет, та енергетику людини. Лікарі бачуть наслідок, саме захворювання, а причина всіх важких захворювань в душі людини. Тіло це проявлена частина душі. Формування душі маленької дитини починається з моменту закохання майбутніх батьків ,… Читати далі »