У дитсадку регулярно збирають благодійні внески. Батьки протестували й раніше, але анонімно, в інтернеті. У вічі завідувачу та вихователям нічого не казали.

А тут одна мама збунтувалася. Написала нардепу Гузю, виступила на зборах у садочку, ще й записала ті збори на відео…

Ми натрапили на цю історію випадково. “Не пишіть про сигаретників, напишіть краще, де мамі взяти гроші на натяжну стелю в дитсадку!” – зажадала читачка Тетяна Дячук.

РАДАР розпитав Тетяну – й дізнався, що одна її дитина відвідувала дитсадок у Португалії. Друга пішла у дитсадок нововолинський. Молода мама має з чим порівняти. Дещо з побаченого тут її шокувало.

І от зо три тижні тому в дошкільній установі №6 (“Журавлик”, завідувач Н.І.Бельська) на зборах батьків і працівників садка розглядали звернення Тетяни Дячук до народного депутата щодо збору коштів на потреби закладу.

Тетяна вважає: батьки мають платити лише за харчування і перебування дітей у садку. Усе решта – рекет!

Супроти такої категоричної мами на поле вийшла ціла команда: секретар Нововолинської міськради А.Сторонський, начальник відділу освіти виконкому Нововолинської міськради Микола Остапюк, завідувач дитсадка, яка була депутатом міськради кількох скликань, а також методист “Журавлика”.

Двоє помічників нардепа зберігали мудрий нейтралітет.

Хто виграв у цій запеклій дискусії і хто програв – дізнаєтесь із відео. Там на початку погано чути, зате далі все зрозуміло!

РАДАР наразі теж зберігає нейтралітет 🙂  і нетерпляче чекає на ваші коментарі!

 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=meJoo77_2kA&feature=youtu.be[/youtube]

Прочитав сам? Поділись з іншими: