Цього листа РАДАР отримав учора пізно ввечері.

Молода мама дуже змерзла, дуже втомилась, але написала…

Написала те, про що мовчать тисячі інших нововолинців.

 

РАДАРЕ, підкажіть, будь ласка: куди можна поскаржитись на перевізника по маршруту N2 і чи дієва така скарга в нашому місті?

Не розумію, чому панує такий бардак. Маршутними таксі, саме «двійкою», у вечірній час користуюсь, коли вертаємось від бабусі. Сідаємо на Пожежній площі і їдемо до озера, тому нам підходить лише «двійка».

Помітила закономірність: досить часто маршрутка N2 пропускає свій рейс. І доводиться з дитиною на руках чекати наступну 30-50 хв.

Маршрутки N6 під’їжджають і від’їздять, а 2-ки все нема.

Увечері 9 березня була аналогічна ситуація, тільки чекали ми вже не 50 хвилин, а 1 годину 20 хвилин. Чекала і старенька бабця з палицею, яка дуже замерзла. Дитина в мене на руках уже й заснути встигла.

 

Удень “двійки” їздять більш-менш, а от увечері…

 

Люди на зупинці психували і сідали у 6-ки. Я зі сплячою дитиною на руках і бабця з палицею аж ніяк не дійшли б від п’ятачка (де зупиняється 6-ка) в темряві до озера, тож залишались чекати 2-ку. Чекали десь із 19:10 до 20:28.

Нарешті «двійка»! Я сіла біля водія і спитала, о котрій годині мали бути перед ним рейси. З його слів я зрозуміла, що ДВОХ РЕЙСІВ НЕ БУЛО.

Тоді я спитала, хто з ним паралельно зараз на виїзді, номер телефону начальства, хто перевізник, кому мені писати скаргу?

На жодне питання я відповіді не отримала. Водій лише дратувався й заявляв: «Потрібно було таксі брати!” і “Пересядьте від мене, бо зараз висаджу!”

Від інших людей на зупинці я почула, що такі пропуски рейсів є постійними у вечірній час задля економії бензину.

 

 

Дуже хочу поскаржитись, тільки не знаю, куди саме. І не впевнена, чи моя скарга буде дієвою. Хочу з’ясувати: це самодіяльність перевізника чи так керує начальник відділу транспорту і зв’язку?

Буду вдячна за підказку, як правильно діяти у таких ситуаціях.

Ольга Сорока

 

РАДАР запрошує всіх користувачів відповісти Ользі тут у коментарях.

Фото сьогоднішні, автор – Валентин Мінчик. Та сама зупинка “Озеро”.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: