Медик зі “швидкої” – в інфекційному відділенні

15 6362

Госпіталізували в інфекційне відділення Нововолинської ЦМЛ 50-річну працівницю екстреної медичної допомоги. У неї підтверджено коронавірус.

Водій “швидкої”, теж із коронавірусом, надалі перебуває в обласній лікарні. Він на кисневій масці.

Його родичі – вдома, на амбулаторному лікуванні.

“Швидка допомога” – не просто на передньому краї боротьби з пандемією, а на межі. Ну, й на межі фізичних та моральних сил.

Там зараз “пекло”, зі слів самих працівників. Дуже багато викликів, багато хворих.

І що найприкріше: бригада виїздить, скажімо, до хворого з серцевим нападом, а в нього насправді – висока температура й запалення легень. А бригада помчала без захисних костюмів…

Люди, бережімо медиків.  Якщо ті захворіють, а ті звільняться з роботи, не буде кому нас із вами рятувати.

Панове благодійники, ваша увага до працівників цієї служби тепер особливо потрібна. 

Там  навіть одноразові халати закінчуються. Що вже казати за моральні сили.

Прохання до всіх: не пишіть злостивих коментарів про медиків бодай зараз. Вони заради вас ризикують не лише своїм здоров’ям та життям, а й здоров’ям своїх родин.

А позитивний результат на коронавірус підтвердився, кажуть,  станом на вечір уже у 22  нововолинців.

І це ще не всі тести в обласній лабораторії дослідили…

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
15 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Аня
1 рік тому

Бережи Боже наших медиків! І, люди, побережіть себе, дотримуйтесь рекомендацій карантину і не ускладнюйте і так не просту ситуацію.

Місцевий
1 рік тому

За те що не повідомляють оператора що хворий з температурою – як мінімум кілька десятків тисяч штрафу. Можливо тоді люди будуть відповідальніші.

Андрій Дмитрович Сапожнік
1 рік тому
Відповісти  Місцевий

Звичайно,це ж не Сапожнікова лікувати…не черговий ремонт в хірургічному блоці робити…це не віп- палату для покійної “Гавани” створити, це не недобудова корпусу,яка 30 років простояла і успішно продана, це не вітер,який гуляє по останніх поверхах,це не заява Мороза про готовність до боротьби з вірусом….але це мовчання “ягнят”,це хвалебні оди Палиці і вмеру,
це лікарняний,який не дали моїй дружині з підвищеною температурою,це ваші показники
І фактичний стан нашої медицини…Мені дуже хочеться,щоб вірус оминув медпрацівників і щоб у них проснулось те,заради чого вони прийшли в таку благородну професію. Всім здоров’я і розуму.

РАДАР
1 рік тому

І трохи позитиву. Танцюють луцькі медики з центру ПМСД, танок називається “Антикорона”!. https://www.facebook.com/100022702719374/videos/670372630396155/

РАДАР
1 рік тому

Ну що, кажуть, виявили вірус і у хірурга, що оглядав хворого шахтаря-пенсіонера в одному з відділень.
Купа нововолинських медиків уже на самоізоляції. Боже, дай їм і їхнім родинам здоров’я.
Боже, а ще дай нововолинцям розуму пересидіти вдома пік пандемії.

Сергiй
1 рік тому

Розумієте, медик знає куди іде працювати іще з інтернатури, де у моргах проводить трепанацію померлих, у т. ч. інфікованих різними хворобами. Тому, утікати, звільнятися з роботи, у такий критичний час, по меншій мірі, недостойно. Хвала нашим мужнім лікарям!

Людмила Зіменко
1 рік тому
Відповісти  Сергiй

А я доповню. На протязі багатьох століть і тисячоліть незліченна кількість медиків боролися із хворобами і різними епідеміями, у тому числі чуми і холери. Медики вивчали ці хвороби, старанно усе занотовували для майбутніх поколінь, бо вони рятували не лише кожного пацієнта, а і людство в цілому, а хвороби – це ворог людини. Багато медиків померло, деякі медики заражали себе навмисно і випробовували на собі лікування, описували свій стан з точки зору медицини. Хоробрим і самовідданим лікарям слава, здоров’я їм і видужування тим, хто зараз захворів

#сидітьвдома
1 рік тому
Відповісти  Сергiй

Так. Звичайно знає. Але це не звільняє людей інформувати про стан свого здоров’я,викликаючи ШМД. А що робити тепер нам,родинам тих медиків??? Через таких придурків,які мають всіх глибоко в поважані. Аби тільки свою д…у рятувати. Вже просто немає сили пояснювати і писати. Чесно.. А з роботи звільнятися медики мають право і тільки вони будуть на тому стратні,бо вивчались стільки років і стажу мають багато,але якщо їх не забезпечують елементарним захистом,то заради чого працювати? Заради тих,хто не дотримується карантину і лазить скрізь. Чи може заради тих,що недоговорюють правду на разунок свого самопочуття? Чи може заради тих розумників,що так гарно описують яке то покликання бути медиком і тд. Заради кого?Ніхто не має права їх оцінювати,бо тепер ми,рідні цих медиків,переживаємо за них. Чекаємо на результати тесту,а як буде все добре…то молимось,щоб більш вони на роботу не повертались!!!

Олег
1 рік тому

Цікаво, чи підняли зарплату нашим медикам у такий кризисний час?
Наприклад, в Чикаго з-за катастрофічної нехватки медперсоналу медсестрам пропонують зарплату в 106 тис долларів за два місяці роботи, але це виснажлива робота під час епідемії по 84 години в тиждень і два вихідних через три тижні, потім знову три тижні тяжкої роботи по 84 години…
https://www.the-sun.com/news/629830/coronavirus-nurses-chicago-100000-two-months-travelling/

#сидітьвдома
1 рік тому
Відповісти  Олег

Не підняли. Зарплата ніби рахується 300% за час контакту з хворим. Тобто,якщо швидка приїхала і мала контакт з хворим на коронавірус наприклад 20 хв,то тільки за цей час має отримати більше. Але на це має бути підтвердження. Багато бюрократії і нюансів. Але що це за гроші?? Копійки. Медики сміються через сльози. Страшне

Акунаматата
1 рік тому
Відповісти  Олег

А у нас зарплата лікаря 4200, а зарплата мороза понад 40 000. То може варто замість нього взяти 10 лікарів?

Vet-k
1 рік тому

А є дані скільки людей (із загальної кількості виявлених у нас) хворіє безсимптомно? Бо ніхто і ніде цього не розголошує, говорять або “хворіє”, або “в реанімації”, або “помер”… Підтексту в питанні нема ніякого, просто, дійсно цікаво, бо виявляється багато хто має безсимптомно й перебіг.

Володимир
1 рік тому

Міська рада виділяла кошти, обласна рада теж виділяла ? а волонтери знову мають купувати ? щось я так думаю що не всі вони пішли по призначенню , і чи пішли ще , чи хтось контролює що і по яких цінах купують? де побачити звіти по коштах , чи знову скажуть активісти вперед – а як тоді наші контролюючі органи , зарплату вони ж получають , а не активісти.

Lor
1 рік тому

Лікарня шукає санітарок і медсестер, обіцяють оклад вчетверо більший

Сергiй
1 рік тому

Не перегинайте шановний(на) #сидітьвдома! Ви мали б усе життя “сидіти на голках” за свого родича лікаря, бо з таким же успіхом він міг принести додому паличку Коха після чергової обробки “низькосортного” пацієнта. І не казали йому (їй) раніше: кидай цю кляту роботу, нам ще гепатиту в сім’ї бракувало! І не діліть людей на касти по їх способу життя. Лікар давав клятву (якогось там Гіпократа) і повинен її дотримуватись.