Від слова до діла перейшли мешканці кількох нововолинських багатоповерхівок, не згідні з діями “Волиньгазу”. Вони повідомили представників влади про несправедливі й незаконні нарахування, встановлені монополістом.

Адже це вчетверо більше, ніж в інших будинках!

Покарав їх монополіст за те, що не дали згоди на встановлення загальнобудинкового газового лічильника. Ми писали про це тут: “Рекет у платіжках. “Волиньгаз” збільшив занадто розумним мешканцям норми аж учетверо!”

http://radar.in.ua/volyngaz-zbilshyv-zanadto-rozumnym-meshkantsyam-normy-azh-uchetvero-reket-u-platizhkah/

Хоча позиція мешканців дуже проста й зрозуміла.

“Забезпечте кожну квартиру індивідуальним безкоштовним газовим лічильником – і не буде потреби в загальнобудинковому”, – кажуть вони газівникам.

 

 

Одержавши просто-таки грабіжницькі платіжки, люди у кожному з будинків провели збори й вирішили звернутись до президента Порошенка, голови комісії НКРЕКП Вовка, голови Антимонопольного комітету України Терентьєва, депутата Верховної Ради по 19-ому округу Гузя, міського голови Сапожнікова, депутатів Нововолинської міської ради щодо незаконного встановлення загальнобудинкових газових лічильників для побутових споживачів багатоквартирних будинків.

 

 

 

Також вирішили платити за споживання газу, як і раніше, в сумі 30,26 грн. на кожну прописану людину по нормі споживання газу на кожного прописаного в квартирі з 4,4 куба (при використанні плитки за наявності гарячого водопостачання) згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» , а не захмарну суму 125,88 грн. на кожну прописану людину при незаконному нарахуванні граничних норм 18,3 куба.

Звертаються до Нововолинського відділення ПАТ “Волиньгаз” із вимогою виконати норму Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» від 16.06.2011 р. № 3533-VI. Адже він вищий за підзаконний внутрішній акт Кодексу газорозподільних систем, затверджений постановою НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 року. Вимагають встановити безкоштовно поквартирні побутові газові лічильники за адресами споживачів.

 

 

Просять міського голову, членів виконкому, місцевих депутатів зібрати позачергові сесії міської ради, виконкому, провести спільні наради з мешканцями, представниками ПАТ “Волиньгаз” та  Антимонопольного комітету для вирішення спірної та конфліктної ситуації.

В інших містах влада реагує та допомагає, в нас чомусь ні…

Ковельський міський голова Олег Кіндер реально обстоює інтереси своїх виборців перед монополістом. Не стоїть осторонь проблеми й луцька влада.

 

 

Отакі заяви надійшли газівникам від мешканців 5-го, 6-го, 15-го мікрорайонів Нововолинська:

 

А це колективні звернення до голови НКРЕКП та народного депутата:

 

 

Усі документи й інформацію надав РАДАРУ Руслан Влодарчик

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: