Міхо проти Пехо: охохо… і Майдан на кордоні!

63 1729

Абсурд просто зашкалював. У таку дурну ситуацію Порошенко ще не потрапляв.

Який хитрий ворог порадив йому не пускати Саакашвілі в Україну?

У Польщі це шоу в багатьох викликало здоровий регіт. У Росії – теж регіт, але нездоровий.

А ми не знали, сміятися чи плакати.

Заборона на в’їзд в Україну колишнього однокашника й донедавнього соратника президента спрацювала не лише як потужний подразник для опозиції. Вона дозволила простим українцям на повен голос сказати своє “фе” владі горе-реформаторів і горе-командувачів.

Це добре, але є одне але

Саакашвілі і Порошенко разом навчались на факультеті міжнародних відносин у Київському університеті ім.Шевченка. Обидва володіють мистецтвом дипломатії. Проте нині вони затято й тупо мірялись амбіціями та рейтингами.

І Саакашвілі сьогодні переміг.

Хоч, хоча… Лучанин Ігор Левчук запевняє:

 – У партії Порошенко – Саакашвілі виграв… Аваков. Що виграв? Падіння рейтингу конкурентів – і посилення на цьому фоні ролі силового блоку та “пєтушні”.

Поміж тих, хто зустрічав опозиційного політика і допомагав йому прорватися в Україну, був нововолинець Валентин Мінчик. Ось його світлини з місця подій.

Історичні кадри – Майдан на кордоні…

 

 

Ну, і тверезі висновки відомого столичного блогера й волонтера Юрія Касьянова:

“1. Система слаба. Власть Порошенко эфемерна. Никто не станет за его хотелки стрелять в людей. Это хорошо.

2. Популисты по-прежнему чрезвычайно востребованы в Украине. Религиозное ожидание очередного мессии выключает разум. Это плохо”.

А ви що скажете?

 

Н.Камишникова

Усі фото – В.Мінчик

У ТЕМУ:

Пересувний Міхо-Майдан. ВІДЕО!

 

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
63 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вадим
5 років тому

Гидко поступив Порошенко, по аналогії з тітушками Януковича.
Початок кінця його політкар’єри.

editor
5 років тому

Інна Совальська: Тобто насміялись над Україною, як на східному, так і на західному кордоні. 🙁 Гріш ціна ТАКИМ КОРДОНАМ!!!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Та не у сміху справа. Плакати хочеться… Слабкий силовий і прикордонний блок. Слабкий президент. Слабка і скорумпована центральна та місцева влада. Слабка, заоліхарзована і злодійська державна система, де все вирішують хабарі та гроші. Слабка, саме через повернення до януківських “цінностей”… Прокуратура, СБУ, поліція, суди – не виконують своїх функцій згідно законодавства і Конституції. Хіба ми думали, що після ІІІ Майдану все повернеться до “відкатів” та крадіжок бюджетних коштів? Хіба це обіцяв обраний нами, “демократичний і проєврорпейський” президент?!

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А про що ж ви думали, коли розбирали бруківку, руйнували Хрещатик, спалюючи все, що горить, що руйнацією майна громади доб’єтеся законності? Та витягнули на п’єдестал злодюгу, сина злодія, влаштувавши державний переворот. Невже мозок не волав до логічних висновків, що о злодюга не здатний не красти?
Тепер хлебчіть, не обляпайтесь, смійтесь та плачте…бо найгірше ще попереду.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Все було зроблено нормально. І бруківку розбирали за потребою. Причина стара, як світ: Українці запрягають і їздять швидко. Розпрягати не хочуть. Контролювати владну кобилу не вміють.

Ігор Петросюк
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Влада не слабка,а вже раби вимерли і спилися.Нема кого грабіть товарищам .Тому іде нормальний передел між кланами совдепівської української мафії.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Ігор Петросюк

Молодець Ігоре! І створення ОТГ – теж переділ власності між кланами середньовічно-совдепівської мафії. Не більше і не менше.

Юся
5 років тому

Я нікому вже і нічому не вірю…Може це все сплановано самим Міхо І Петею що на минулих вихідних, Думаєте, Петя не знає що йому на виборах буде гаплик ( може він готовить свою людину до кормушки)…? Знає) Саакашвілі мутний тіпок…Вчора був другом, сьогодні ворог, а завтра?

Юрій
5 років тому

керівника прикордонслужби необхідно змінити негайно, бо таким прикордонникам гріш ціна, в принципі як і всій системі влади……

Юрій
5 років тому

“Журналисты спрашивают, почему пограничники не использовали оружие? Отвечаю: пограничники получили приказ не применять оружие и средства физического воздействия, ведь проходила “мирная акция”, – заявил Олег Слободян.
Це у продовження мого попереднього коментаря щодо компетентності головного “прикордонника” України…….

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Юрій

Мирна акція….на кордоні? Цікаво, чому не розцінювали вторгнення німців у 1939-му, як мирну акцію, а як порушення кордону?

бабушка Кати
5 років тому

люди! народ родной Украины! опомнитесь! ведь Саакашвили выдворили из Грузии и его ТАМ не хотят! ну почему мы не ищем **пророка** в своем Отечестве? министры. политики – из дальнего зарубежья. а теперь что? еще и президент!? нужно выдвигать и поддерживать наших-своих ПАТРИОТОВ! выросших и вскормленных в нашей родной Украине. и я знаю – есть у нас такие люди! просто у них нет таких средств чтобы пробиться к власти. даже например – Ольга Богомолец. которая была поддержана майданом . баллотировалась в президенты. но миллионов не имеет как НЕКОТОРЫЕ.

editor
5 років тому
Відповісти  бабушка Кати

погуглите насчет доходов Богомолец. Декларацию, например.

реалістка
5 років тому
Відповісти  editor

Якщо так через кордон” мирною ходою “пішла одна маса людей у цьому випадку, то так піде і інша мирна хода у іншому випадку. Що ж це за кордон? Держава незахищена ні з заходу, ні зі сходу, ні з півночі, ні з півдня, у, навіть у центрі столиці стріляють і підривають авто. Ми живемо у слабкій краіні зі слабким керівництвом і довкола нашої краіни і всередині краіни повно наших ворогів, ворогів незалежності, могутності і процвітання нашоі держави. На момент виборів Порошенко був самою підходящою кандидатурою на посаду президента, але в багатьох аспектах він не виправдав наших сподівань. Йому не вистачає твердості і рішучості. Будучи бізнесменом і вільно володіючи англійською мовою він вирішив будувати свою політику на домовленостях, але цього замало: будучи головним головнокомандувачем усіх економічних, політичних і військових сил він повинен розуміти і дбати про сильну політично-економічну державу. Рейтинг президента неймовірно низький, адже він не виправдав сподівань Майдану. В нашій краіні розгул злочинності, корупціі, економічний колапс, падіння рівня життя простих грлмадян. Не за це загинули украінці на Майдані, не за це стоять на смерть захисники Украіни на Донбасі. Укріна програє гібридну війну, нав’язану їй Росією, і багато хто кпже, що нас чекає іще один Майдан.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Та, для чого нам схаменутися? Не все так просто, як ви пишете. І в Ольги Богомолець, яка була головним медиком Майдану, ве-е-личезні проблеми із порядністю.

Гастроентеролог
5 років тому

Дика клоунада.
Так хтось ще вірить в непереможну армію, яка стримає на кордоні бодай чиюсь агресію?
А той пересувний цирк, який влаштували Міхо і компанія, то проплачена акція США, причому проплачено обидві сторони.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Я вже один раз пропонував вам заяйнятися шлунково-кишечними проблемами. А ви знову за своє.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Не кажіть, що мені робити, і я не стану казати куди Вам йти.
Настане час, коли Ви вжахнетесь від того, що накоїли своїм майданом. Дітки Донбасу теж винні, що хтось грабував країну? А їхніх могил вистачає. І відповідати за невинні душі теж доведеться. І Ви це знаєте не гірше за мене. Просто нездоровий націоналізм затьмарив Вам розум

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Націоналізм не буває нездоровим. Вас засліпило і заціпило від комуністичних ідей.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Справді?! Не буває? Згадайте Гітлера, з його націоналізмом, який переріс у нацизм, а згодом і у фашизм.
Це вже в наші дні за російську мову вибивають зуби та кидають у обличчя копійками.
Це вже сьогодні цькують людей, які розмовляють на російській мові.
Це було в УПА, яка вирізала сім’ї, які розмовляли на російській, польській, білоруській.
Я за Україну вільну від ненависті до людей, які говорять не українською. А на сьогоднішній день націоналісти готові вбивати, громити, шматувати все і кожного, хто не ходить отарою з факелами, хто не говорить українською. Де мразота, яка одягнула вишиванку та розмовляє українською, заявляє, що є патріотом, цинічно розкрадає бюджет країни, або без сорому грабує квартири. І саме це найбільша ганьба України.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

А яка то “мразота” морила нас голодом, розстрілювала і знущалася у ГУЛАГах, садила на 5 років за 5 колосків, затоплювала у баржах наших кобзарів, зрусифіковувала, конфісковувала наші землі та майно, висилала на сибіри і в Середню Азію, заганяла у колгоспи, змушувала працювати безкоштовно, кланятися членам політбюро, славила вождиків, розвалювала церкви і наші душі… Скільки іще вона вчинила звірств? Хто ця “мразота”? Оце ваші комуно-фашисти те й робили! Разом іх ЧК-ГПУ-КГБ-НКВД. Дякую, що зняли машкару, нарешті, комуняко. Бійтеся, бо й не те ще буде сссрівцям і комсі.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Мдаа, можу Вам лише поспівчувати. Ненависть до усіх і кожного, хто не розділяє Ваших наці поглядів, то штука дуже небезпечна.
Анатолій, в силу свого віку я навіть не знаю, що таке комуністичний режим та його репресії. З книжок лише, так як і про УПА. Зрозуміло лише, що те і інше то страшна зараза.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Шкода. Дід був вояком, – ось тільки на котрому боці? УПА, НКВД чи МВД? Розберіться із цим. Для себе. Ви – як ведмідь-швендя – не знаєте якому богу молитись. Психологія кріпака, що гірше від гвалтівника.

Люся
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

ви дістали ненавидіти срср також. Люди, яким ви промили мізки своєю пропагандою ,нарізають курей та свиней в польщі і ніхто з них не сміє сказати доброго слова про свою національність ,і тим більше про націоналізм. про срср люди по 20год на добу не працювали,хіба що зіслані до сибіру. в нас півкраїни зіслані в європу. що ми їм поганого зробили? за що таке приниження?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Люся

Голодомори 1924 – 33 – 46 років. Розстріли 1937 – 40. Депортації (виселення) цілих народів. ГУЛАГи і каторги. Колгоспи і райкоми, ручні профспілки і контрольовані ГО. Доноси, облігації позики, грабунки селян, трутні у вигляді уповноважених по зябі, збору урожаю, оранці. Реквізиції і непомірні податки. Заслання і позбавленя прав. Залізна завіса на кордонах. Лектори і політінформатори… Так, це вам не приниження. Це геноцид! А українські націоналісти жодного дня не були при владі. Були ті – хто прикидався ними. Вороги – такі, як ви. І такі, як нині. А ще – раби.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Цитата Анатолія: “А українські націоналісти жодного дня не були при владі. Були ті – хто прикидався ними. ”
Шкода, що немає смайликів, тут би підійшов той, хто плеще у долоні. Супер! Цитата дня!
Щойно Ви, Анатоль, довели, що всі ці патріотичні волання та націоналістичний пафос, всього-навсього знаряддя, яке обслуговує одну-єдиним ціль- пролізти до владного корита. І як тільки мразота пролізе, то всі ці факели, заклики та лозунги кидає так само легко, як використаний туалетний папір. І допоки існують безмозкі барани, які ведуться на ці заклики і готові вбивати своїх співвітчизників, мразота при владі буде завжди. Можна сказати вічно.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Оце ви про себе: один до одного. То ви комуніст, то націоналіст. А то й полум’яний борець із корупцією та міською владною системою “сапогізму”, на словах… А тепер, для своїх словесних вправ – ви мішенню обрали Анатолія. Це дає вам неземне задоволення. Ви непостійний і кручений чоловік, якого потрібно остерігатись всім порядним людям.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

ми красненько попросимо нашого гастроентеролога повправлятись у критиці місцевих негараздів. А то шо ми з вами двоє, як найнялися 🙂
І чомусь я думаю, що ваш опонент – не “кручений чоловік”, а симпатична молода жінка. 🙂 🙂

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  editor

Пишу про те, що вважаю за потрібне. Не зношу несправедливості. Та й не не пишу по замовленню.
Дякую, посмішили, тим, що я “симпатична молода жінка.”) Рідним розповім, посміємося разом.

editor
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

В Анатолія Бідзюри є сторінка на фейсбук. Усі ваші дискусії можете вести там, якщо йому буде цікаво. ОК?

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  editor

А що вже тут висловлювати свою думку не можна? Ще цікавіше стало.
Мої повідомлення у цій темі були відповіддю на закиди Анатолія у мій бік . Почитайте самий верхній мій коментар і коментар Анатолія нижче. Ця людина вирішила, що можна усім хамити, називати комуняками і ворогами. А коли йому відповіли в його манері, то він вже поплакав Вам у жилєтку. Спасітє і помогітє, бо не хочуть слухати. Так, не хочуть. І мають право.
Не знаю, знайома Ви його чи родичка, але в інтернеті пише хто хоче.

editor
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Ви маєте повне право писати чи не писати що тільки хочете. РАДАР має повне право публікувати чи не публікувати ваші чи інші дописи. А інтернет великий, справді.
Щодо жилетки – Анатолій Миколайович не з тих, хто плачеться.
Щодо хамства. Є межа, і ви її іноді перетинаєте.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Я ніколи не плачуся “в жилєтку”.

реалістка
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Підтримую. Як може бути нездороаою любов до своєі землі і націнальності?

бабушка Кати
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Вы совершенно правы! К сожалению… а насчет Богомолец – я только написала к примеру. но я надеюсь что в нашей стране имеются действительно ПАТРИОТЫ – грамотные. порядочные и желающие процветания своей страны – то-есть ее граждан! и не вышедшие к власти на крови сограждан! тем более не искатели **фортуны** из Грузии из США и т.д.

No name
5 років тому

Ми самi вибрали президента,нема чого нарiкати,чекаемо наступних виборiв.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  No name

Ваше псевдо у перекладі із англійської означає “без імені”. Оцим сказане все. І голосували ви теж, як і більшість – “no name”, не думаючи про наслідки. Проте, без мене. Я у тім участі не брав – і душа та совість спокійні. А ви захотіли “ЖИТИ ПО-НОВОМУ”. :))) То й живіть.

Ігор Петросюк
5 років тому

Корінних етносів при владі немає.Їх країни совдепія Ульянова покроїла на області,щоб товарищам краще було збирати дань .

Яра Червінськм
5 років тому

Гастроентерологу… Де це вас за рюську мову били, товкли і “кидали копійками”?? Ви мислите як звичайний сєпар. Згадав він про діток Донбасу.. А їх батьки і бабки с плакатіками “пУтен спасі нас!!!!” про що думали. Так….. вони не винні, але це не бандерівці, а їх найближчі покликали на них біду…. Те, що ніби то УПА творило…я теж від прабабки байки чула як бандери дітей в криниці кидали… Але чи тому правда? Ви так стверджуєте, ніби бачили це на власні очі. Можливо це були переодягнуті енкаведисти?? Вони ,як ніхто, були зацікавлені скомпроментувати бандерівців, щоб ті не заручились підтримкою місцевого населення.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Яра Червінськм

Ну, що Ви, Яра, у мене дід в УПА служив, і мої власні вуха від діда чули, як вони вбивали …і дітей також, бо вважали, що з них нічого доброго не виросте. А моя баба була в УПА “кущовою”, листи-повідомлення носила, теж жахіття розповідала про свою діяльність. Ні на одну мить не розділяю їх поглядів, я ці погляди ненавиджу. Мені соромно за своїх родичів, напевно,й на моїй родині лежить кров тих невинних людей та дітей, забитих руками діда….
Ні одні погляди та переконання не мають права позбавляти іншу людину життя.
Мені байдуже що Ви про мене думаєте, сєпар я чи не сєпар, то Ваше діло.
Кров невинних дітей Донбасу на тих вояках та їх родинах, які вбивали невинних дітей.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Комуністична партія в Україні заборонена. Пропаганда комуністичних ідей теж. Є спеціально прийняті закони. А ви цим тільки й займаєтесь. Називатися справжнім іменем боїтесь. У мене є ваш ID. Я змушений повідомити про вас в СБУ. Там вияснять і дадуть відповідну оцінку: хто там кого вбивав, і за кого вам так соромно. А також, на кого ви працюєте під час війни з Росією за територіальну цілісність України. Якщо це правда, то буде відкрита кримінальна справа по вбивствах невинних дітей на Волині вояками УПА, і під час нинішньої війни, у наш час – на Донбасі солдатами ЗС України. (Сайт “Радар”, 13.09. 2017 року. Публікація “Міхо проти пехо, охохо …”)

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Немає у вас цього ІD та ІР, не треба аж так, по-моєму. І до чого тут посилання на “Міхо проти Пехо”?
Будь-яка війна – це м’ясорубка. М’ясорубка бездоганно справедливою не буває.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  editor

Та я теж не вчора з пологового будинку, з повідомлень цього чоловіка зрозуміло, що Анатолій тільки вміє залякувати та погрожувати. Я не переймаюсь.

editor
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Обох учасників дискусії закликаю до толерантності.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А після цього коментаря, стає взагалі все зрозуміло про Вас.
Подавайте не тільки в СБУ, там вже зачекались Ваших патріотичних повідомлень, а й одразу в ООН, чого там.
Мій дід вже, нажаль, помер від раку, може, й спокутував за невинні душі своїми стражданнями. Сподіваюсь, що це так.
Яка війна з Росією, чоловіче? Наш Гарант доводить, що війни немає, тим, що дуже активно торгує своїми цукерками у Росії, мало того, податки від його фабрики йдуть і на армію Росії, то може Ви спочатку подасте до суду на Гаранта Конституції України, шановний Анатолій? Нє?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Я дуже дивувався: чому ви ще не на “тому боці”? А воно виявляється – війни із Росією у нас немає! Бо Президент продає “рошенки” у Липецьку. А як оголосять – то зразу ж “туди”. Зрозуміло. Я зроблю те що пообіцяв, комуністе.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Климовичу не уподібнюйтесь.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Ну, Л.Ю. Климович у мене затятий друг. :)))

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Писати доноси на удаваних ворогів?.. В історії ще не забуті ті,хто писав кляузи, як і ті кого гноїли в підвалах НКВД.
Нехай шукають ворогів , пишуть, а потім з факелами святкують вбивства та свої “перемоги”.
Прапори, папірці та ручки в руки і вперед до роботи. Писати, не мішки носити,еге ж?

editor
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

гастроентеролог – іще раз прошу: стриманіше!

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  editor

Чому Ви закликаєте до стриманності саме мене?
Анатолій дозволяє собі хамство, обзиваючи мене комунякою. Дивно виглядає, бо комуністична партія заборонена в Україні, а він досі комуністів ловить.))
Погрожує СБУ, це Ви теж вважаєте нормальним, хоча свободу слова стосовно своєї думки ще поки що в Україні не скасували, і “релігію УПА” та націоналізм не ввели, як загальнодержавну, та чомусь Анатолію це по цимбалам, він націоналіст і він так собі бачить, його мало цікавить думка та право на свободу слова іншої людини. Середньовіччя якесь. Кругом вбачає відьом(комуністів), так недовго й……
Його Ви не закликаєте до стриманності. Чомусь. Потім сам же Анатолій кричить, що навкруги куміство та панібратство . Почніть вже з цього сайту, припиніть панібратство та кумівство. Відносьтесь до коментарів інших теж з повагою.
Якщо такими методами діятимете й надалі, то порозганяєте людей, які хочуть і можуть висловити свою думку. Можливо Вам то байдуже, от тільки без людей і цей сайт мертвий був би.

editor
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Ну, ясна річ, модер завжди крайній. О, знали б ви з Анатолем, як я правлю ваші коменти. Там кожен висловлюється ще різкіше.
Щодо методів. Досить уже того, що закликала вашого опонента не уподібнюватися Климовичу. Стукацтво цього персонажа – дно, на мою думку.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Я ніколи не звинувачував тебе, НС. Ти ні у чому не винна. І якщо із “Радару” піде іще один комуніст – цератою йому шлях. Я не можу спокійно, як першорухівець, після трьох Майданів-революцій, війни із Росією за цілісність моєї Батьківщини і як патріот, читати на сайті розгнуздану антиукраїнську пропаганду “гастроентеролога”. Він, пішовши – прийде знову, тільки під іншою анонімною кличкою. Я цей психотип людей знаю.

editor
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

ШО, ОПЯТЬ?.. 🙁
Гастроентеролог – НЕ комуніст, аж ніяк, це молода людина, яка думає своєю головою. Чесно намагається розібратись у дражливих питаннях. Хай думає. Хай висловлюється. Вона пише тут навіть про сокровенні для неї речі.
Довіра читачів РАДАРУ важливіша за увагу СБУ. 🙂
Довіра, а не рейтинги з переглядами.
Просто хай розуміє, що зарізкими твердженнями може зачепити почуття і цінності інших користувачів.
Так само як і ви.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Нікуди не йду, я тут.)) І пильно стежу. На маячню відповідати не буду, а на адекватні питання можу.))

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

А ви, очевидно, ще й психіатр? 🙂

Сергей
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Я полностью поддерживаю тебя,парень!Побольше бы в нашей стране было таких здравомыслящих людей!И был бы мир и порядок!Я в своей жизни беседовал много с людьми,которые пережили этот кошмар!Многих уже нет в живых!Не дожили!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Сергей

Я не збираюся вмирати. А якщо доведеться, то щоби не було нудно на тому світі – прихоплю із собою пару-трійку ворогів. :)))

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Ги-ги))) Якийсь Ви, Анатолій, не логічний. Не крадете, не берете хабарів, не брешете…але коли вмиратимете, то захопите зі собою ворогів, щоб сумно на тому світі не було. Оппа! То вороги теж в раю з Вами будуть? Вони теж добрі люди? Чи все-таки в пеклі? То з ким Ви боретесь? Кого вбивати зібрались?
Мда…

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Ви знову брешете. Я зібрався когось вбивати!? Де ви таке вичитали? “Прихопити” – це у різний спосіб відбувається… А те, що не брешу, не боюсь і не прошу,.. не даю і не беру хабарів – це ви правду написали. Дико, еге ж? Не у всіх, як бачите, такий світогляд, як у вас. А ще – не палю і не п’ю горілки.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А Ви дуже лукава людина, хоча хочете здаватись кращим. Ну-ну, викручуйтесь далі.
Я не брешу, бо не пес, Ваш комент вище, роззуйте очі, рукописи не горять…в інеті.)))
П.С. Ви так хизуєтесь тим, що не палите і не п’єте, наче тільки Ви один здатні на таке. Я теж не вживаю алкоголю та й не палю. То й що тут такого? Це що, всі Ваші досягнення? Які мізерні.
Ви не цікава для мене людина.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Гастроентеролог

Ви мені теж. Ви мені остогидли.

Гастроентеролог
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

А чому б це остогид? Може тому, що пишу правду?
Насправді, мені Вас жаль, бо Ви хочете щоб усі розділяли Ваші погляди, і хто бодай намагається Вам заперечити, Ви починаєте діяти “совковими” методами, так-так, саме “совковими”- Ви залякуєте, проклинаєте, бажаєте людині поганого. Зараз не той час, і кожна людина має свої власні переконання.
А на рахунок патріотизму є дуже багато висловлювань видатних людей, з якими ми з Вами на одному щаблі не стоятимемо. Навіть якщо котрийсь з нас видатний журналіст у місті Нововолинську.
Тут пропоную вашій увазі думки видатних людей про сутність патріотизму.
“Патріотизм – це великий сказ”
Оскар Уайльд
“Патріотизм – легкозаймисте сміття, готове спалахнути від факела честолюбця, що йде прославити своє ім’я”
Амброз Гвіннет Бірс
“Патріот – це мужик, який живе в хаті під солом’яною стріхою, але ревно пишається тим, що у його пана найвищий будинок у всій окрузі”
Лев Семенович Рубінштейн
“Патріотизм – руйнівна, психопатична форма ідіотизму”
Джордж Бернард Шоу
“Ті, хто радісно марширують строєм під музику […] отримали головний мозок помилково: для них і спинного було б достатньо. Я настільки ненавиджу героїзм по команді, безглузду жорстокість і весь огидний нонсенс того, що об’єднується під словом «патріотизм», так само як зневажаю підлу війну, що скоріше готовий дати себе розірвати на шматки, ніж бути частиною таких акцій”
Альберт Ейнштейн
“Патріотизм – готовність вбивати і бути убитим заради пересічних причин”
Бертран Рассел
“Не питай, що ти можеш зробити для своєї батьківщини – тобі і так про це нагадають”
Марк Стейнбек