Депутат Нововолинської міськради Євген Недищук за законом має скласти свої повноваження – й зосередитись на роботі голови Поромівської об’єднаної територіальної громади. Натомість депутатський мандат здобуде підприємець Віктор Ромашевський.

Про це РАДАРУ стало відомо з власних джерел.

Євген Недищук став депутатом міськради від партії Гриценка “Громадянська позиція”.

Цю партію в міській раді представляють троє: Євген Недищук, Володимир Шаповал, Сергій Семенюк. Наступними у партійному списку були Віктор Ромашевський (№4) і Руслан Влодарчик (№5).

На погляд РАДАРА, у поступливому і досить-таки сумирному депутатському корпусі Нововолинська дуже бракує ініціативного і сміливого Руслана Влодарчика. Було б добре, якби він очолив альтернативну громадську раду – не ту, що при міському голові, а сформовану з принципових активістів. Бо кінця угодовству і корупції в Нововолинську наразі не видно.

Будемо сподіватись, що поява у міськраді Ромашевського – волонтера і майданівця – трохи змінить розстановку сил.

До речі, за фахом він – соціолог.

 

Ромашевський готовий порулити 🙂

Довідково

Стаття 89 Закону “Про місцеві вибори”. Реєстрація обраних депутатів, сільських, селищних, міських голів, старост

1. Особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної ради, сільським, селищним, міським головою, старостою, для її реєстрації, у разі наявності іншого представницького мандата, зобов’язана подати до територіальної виборчої комісії протягом 20 днів з дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата, поданої відповідно до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, районної у місті, сільської, селищної ради.

Особа, обрана сільським, селищним, міським головою, старостою, одночасно з копією заяви про припинення дії іншого представницького мандата подає документ про звільнення з роботи (посади), несумісної з посадою сільського, селищного, міського голови, старости.

Прочитав сам? Поділись з іншими: