РАДАР одержав “статтю-реакцію” на публікацію “Приватник-монополіст гнобить курортне селище”. Співзасновниця ТзОВ, яке отримує кінцеву вигоду аж у Австрії, наводить свої аргументи.

Листа “шановної жіночки” подаємо без жодних змін.

 

Позиція ТзОВ «МТГС» щодо конфлікту з жителями урочища Дуга в Шацьку

У відповідь на статті, а саме: «Жителі урочища Дуга не бажають чекати 49 років на світло в своїх домівках» (http://shatsk.rayon.in.ua/news/14783-zhiteli-urochishcha-duga-ne-bazhaiut-chekati-49-rokiv-na-svitlo-v-svoyih-domivkah), «Шацьк: жителі нового кварталу приречені жити без світла?» (http://shatsk.rayon.in.ua/news/14659-shatsk-zhiteli-novogo-kvartalu-prirecheni-zhiti-bez-svitla), «Приватник-монополіст гнобить курортне селище» (http://radar.in.ua/vid-krykuna-z-novovolynska-stogne-ves-shatsk), хочемо сказати наступне:

Шановні мешканці урочища Дуга смт. Шацьк, шановний пан селищний голово, депутати селищної і районних рад і усі зацікавлені особи, на нашу думку варто розповісти Вам як цей конфлікт бачить ТзОВ «МТГС».

 

 

Ділянки в даному житловому масиві пороздавали, попродавали людям, ще у 2004 році і до 2009 року ні Шацька селищна рада, ні свідома селищна громада, ні будь – хто інший не думав як забезпечити людей, які будуть там проживати, світлом, водою, каналізацією, дорогами.

Пан Володимир Крикун, який зараз є директором ТзОВ «МТГС», знайшов інвесторів – іноземців, », які погодились почати будівництво енергооб’єктів у Шацьку, адже жоден наш співвітчизник не хотів вкладати кошти в «цілину. ТзОВ «МТГС», після укладення угоди з селищною радою, почало шукати підрядника, який спеціалізується на будівництві та обслуговуванні об’єктів енергетичної інфраструктури і після численних перемовин з різноманітними фірмами, заключило договір з ТзОВ «Волинська електротехнічна компанія».

У 2010, не зважаючи на кризу у нашій державі, розпочалось будівництво, і все було добре, вже діє 3 з 9 підстанцій. Якби не 2 нюанси:

1. Специфіка житлового масиву, проживає декілька осіб, інші використовують будинки лише у теплу пору року для відпочинку. Люди не поспішають ні будуватись, ні «підключатись». Кошти для продовження будівництва ТзОВ «МТГС» не отримує, побудувати 4 трансформатор, потужність якого розрахована на 100 ділянок, вартість якого сягає за мільйон гривень, а електричною енергією фактично буде користуватись 2 мешканців поки не може.

Практика показує: знову з’являться «ображені», які не будуть реагувати на графу «Втрати», оплачувати згідно платіжок, знову буде рости борг, знову відключать весь масив. Шановні громадяни, це звичайна математика: чим більше людей підключається і користується світлом, тим менші втрати нараховуються. Підстанції, з окремо визначеною потужністю, монтуються відповідно до плану. ТзОВ «МТГС» не може ставити трансформатори, які малопотужні, і втрати по яких мінімальні, бо це суперечить плану і закону.

 

 

2. Усі ці статті, невдоволені шачани, з’явились після того, як теперішній селищний голова Сергій Віннічук, ще працюючи у Райдержадміністрації, вимагав у директора ТзОВ «МТГС» Крикуна В.І. підключити його по – перше – безкоштовно, по – друге з порушенням усіх норм, плану і законодавства. Адже як він сам говорить: «Побудував хату, а вселитись через того Крикуна не можу». Тому що, ніхто порушувати закододавство України не збирається, і, Ви, побудували житло собі, а не сиротинець для дітей, щоб підключити вас безкоштовно. ТзОВ «МТГС» може виступити благодійником у якомусь конкретному випадку, але точно не у Вашому. І як наслідок, Пан Віннічук, зрозумівши, що не вийде «по – його», пообіцяв організувати для Товариства «проблеми», що він намагається робити уже на посаді селищного голови.

Але, Пан Сергій, не треба прикриватись інтересами громади, яка вас обрала, заради своїх корисливих цілей. Що Ви зараз робите для жителів масиву, у Вас болить голова як забезпечити там людей водопостачанням, водовідведенням, дорогами?

ТзОВ «МТГС» не порушує чинного законодавства, договори на підключення і на енергопостачання є у всіх, хто користується світлом, окрім пана Миколи Постернака. У 2010 році було здійснено підключення даного споживача, хотіли зробити краще, а як виявилось натрапили лише на неприємності. Договір укласти не можемо, оскільки вияснилось, що земельна ділянка йому не належить, а є власністю його доньки, яка проживає у м.Київ. Двічі Крикун В.І. їздив до Києва в надії залагодити конфлікт і підписати договір, але марно. Микола Постернак, при спробі відключити його та повернути йому кошти за підключення, кинувся на працівників з «вилами»(Є відео з місця події»).

 

 

Ще хочемо окремо звернутись до пані Валентини Янчук та пані Валентини Підопригора, шановні жіночки, Ви ніколи не звертались до ТзОВ «МТГС» в особі Крикуна В.І. з проханням про підключення, адже для цього Вам як мінімум потрібно було написати відповідного листа, або як максимум, приїхати до Нововолинська щоб обговорити усе.

Шановна селищна громадо, ТзОВ «МТГС» діє у межах чинного законодавства, ми не відмовляємось від будівництва, навпаки, ми будемо радо співпрацювати і інвестувати разом з вами, з селищною радою. Давайте свої пропозиції, направляйте свою невичерпну енергію у мирне русло, створюйте кооператив і будемо працювати разом. Шачани, які проживають в урочищі «Дуга» , якщо ви хочете бути безпосередньо споживачами ПАТ «Волиньобленерго» давайте обговоримо і це, і зробимо усе відповідно до чинного законодавства.

 

 

І на завершення, хочу порадити усім прочитати статтю «На поночі живемо» у газеті «Волинь Нова» №116 за 20 жовтня 2016 року. Бо на наше глибоке переконання, якби не ТзОВ «МТГС», у вас би була така сама історія….

Тетяна Марценюк, співзасновник ТзОВ “МГТС”

РАДАР проілюстрував цього листа на власний розсуд… і чекає на реакцію шацького селищного голови Віннічука, а також на коментарі шачан, що тижнями сидять без світла.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: