Мусиш із дитиною втікати від автівок… У 15-му мікрорайоні ходити біля магазинів небезпечно

39 2830

Давно турбує проблема руху транспорту у 15-му мікрорайоні Нововолинська – біля магазинів “Віра”, “Легенда”, “Для Вас”.

Не знаю, куди звернутися, тому пишу на РАДАР.

Прогулянкова зона (типу тротуару) між магазинами та так званим “торговим павільйоном” є одночасно проїжджою частиною. Дуже обурює і водночас засмучує, що коли гуляєш з дитиною (чи то з візком, чи пішки), то мусиш у цій же “зоні” тікати від автівок.

 

 

Ніякого знаку регулювання руху там немає, на жаль, і місця для паркінгу – теж.

Тому всі, кому важко пройти 10 метрів від власного авто, під’їжджають практично до самого входу в магазин.

 

 

Мене хвилює життя моєї дитини перш за все, адже мала дитина – досить непередбачувана: може відпустити руку і бігти, а назустріч їхатиме автівка. І тоді що? Хто відповідатиме за смерть чи каліцтво дитини? Мама, яка не встигла її захистити? Чи водій сидітиме в буцегарні за смерть невинного створіння?

Прошу розглянути цю проблему, опублікувати на сайті. Дуже хочеться, щоб місцева влада думала не тільки про те, як  змінити уламки бордюрів, а й про безпеку мешканців дбала, і то не лише у центрі міста.

 

 

До речі, тротуар із правого боку дуже поганий – весь щебінь зверху, тому тікати тротуаром від автівок дуже незручно, надто ж із візком.

У дитини зуби цокотітимуть, якщо їхати щебенем…

 

Аліна Ничипорук

Фото зробила у спеку, було малолюдно

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
39 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Олена
3 років тому

Можна зрозуміти тих, що на розвантаження товару. А ось усі інші – ліниві задниці !!! Вам ноги повикручує пройти кілька метрів?

Аліна
3 років тому
Відповісти  Олена

обговорення виключно тих, які приїжджають за покупками.
розвантаження товару – це інша справа. тому повинен стояти якийсь обмежуючий дорожній знак, але, на жаль, його немає…

Тома
3 років тому

Ці ліниві задниці з такими наглими обличчями заїжають на тротуар ніби це люди повилазили на проїджу частину.

Світлана
3 років тому

Та це стосується й так званого базарчику біля магазинів , автівки зтоваром їздять по пішохідній зоні .Хоча можна вигрузити продукти зі сторони асфальту і потім після себе поприбирати ,а не як свині лишати всі целофанові мішки і рештки продуктів .

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому

Ви правильно зробили написавши “РАДАРУ”. Більше нікому. Який жахливий тротуар там у вас, перед торговими закладами! Європа, твою червону дивізію…

editor
3 років тому

Олег: Гуляти з дитиною треба у спеціально відведених на це місцях, яких на 15 , 6 ,5 є безліч !!!!! А на рахунок машин я сам під’їжджаю до будівельного магазину зі швидкістю 5км/г шоб купити цементу шпаклівку яка знаходиться у мішках по 20-50кг які носити 10 метрів мягко кажучи не зручно!!

Аліна
3 років тому
Відповісти  editor

розкажіть мені де ж ці відведені місця??? можливо ще розкажете, що парк у нас тут є?

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Аліна

наприклад закинута стройка

Вік
3 років тому
Відповісти  Аліна

Я не виправдовую водіїв,але мамочки прилегла територія до магазинів це не місце для прогулянок з дітьми.Поряд дитячий майданчик і в дворах вони теж існують.

Аліна
3 років тому
Відповісти  Вік

на кого лишати дитину ,якщо в даний момент одна, коли йду в магазин? на Вас?

Аліна
3 років тому
Відповісти  Аліна

“мамочки прилегла територія до магазинів це не місце для прогулянок з дітьми.Поряд дитячий майданчик і в дворах вони теж існують”
Якщо моїй дитині кілька місяців і мені її потрібно возити у візочку аби вона спокійно поспала на вулиці, то мені вештатись у себе біля під’їзду тільки чи на майданчику де місяця 10*10? В магазин за продуктами харчування Ви сходите, щоб я з візком не вешталась біля магазинів? Можливо ще скажете, що в магазин з візочком заборонено заходити?

editor
3 років тому
Відповісти  editor

Катерина Вавринюк: Який розумний пан Олег, дитину треба прив’язати у “спеціально відведеному місці” і тоді йти до магазину чи на той самий базарчик , чи на зупинку до маршрутки, бо ж машинам більш як по тротуару поїздити немає де?
Припустимо, ви раз у п’ятилітку приїхали за мішком, а хтось щодня по хлібчик і пивко підкатує під двері. Те їх стосується. Та, в принципі, плануєте носити будматеріали – беріть возик, яким на базарі зерно возять.

Олександра
3 років тому
Відповісти  editor

Серйозно??? У відведених місцях??? А до магазину з дітками іти зась?,бо комусь не з плеча свої покупки до автівки донести???

Олександр
3 років тому
Відповісти  editor

На днях став свідком такого: стоїть авто на газоні під будинком по Січових Стрільців, а переді мною проходять три підлітки, років по 12-13, і говорять:”Дивись, БИК заїхав. Давай проколемо шини!”
Мабуть, ті *БИКИ* таки дочекаються, а потім будуть на РАДАР писати і *плакати*, що хтось шини ріже….

Аліна
3 років тому
Відповісти  Олександр

стаття не про виховання дітей, якщо Ви, пане Олександре, не зауважили

editor
3 років тому
Відповісти  Аліна

але по суті. 🙂

Олександр
3 років тому
Відповісти  Аліна

Я *зауважив*, а от Ви, шановна пані, не зрозуміли і персонально Вам поясню: в місті *бардак* і *бики*, і через це Ви не можете погуляти нормально з дитиною. І поки в дітей-підлітків мізки не перетворились на кисіль, то так вони бачать спосіб боротьби за СВОЄ НОРМАЛЬНЕ ЖИТТЯ. Надіюсь – Вам зрозуміло?

Аліна
3 років тому
Відповісти  Олександр

я говорила про дорослих людей, в яких уже є водійські права, а не про підлітків.

editor
3 років тому

Ігор Рубашевський: Поставити шипи, як на кордоні, туди нема чого їздити.

Сергій
3 років тому

В Нововолинську пішоходи не краще за тих, як ви пишете лінивих водіїв, а то ще й гірші, варто проїхатись біля Вопака і усе стане ясно, лізуть під колеса по-двоє, по-троє, з дітьми і т.д і чхали вони на ті пішоходні переходи, знаки, правила а тут одна, дві машини заїхало, причому по правилах, то вже катастрофа.

Аліна
3 років тому
Відповісти  Сергій

Кожного дня по кілька машин одночасно, фото не змальовує всю ситуацію. Для мене це катастрофа. Наголошую – ДИТИНА НЕПЕРЕДБАЧУВАНА, як вище написано.
Нв бульварі Шевченка є знак, а мене турбує чому ж його НЕМАЄ тут, адже це навіть не проїжджа частина.
Я сама маю водійські права і знаю які бувають пішоходи, особливо діти.

Олександра
3 років тому
Відповісти  Сергій

Пішоандони біля Вопаку це зовсім інше питання. Не потрібно їм уподібнюватись.

editor
3 років тому

Ліана: У нас в будинку 3 магазини. Під*їзди виходять теж до входу в магазини, а машини їдуть чуть не за прилавок .Не допомагає навіть знак, який стоїть при в*їзді, не можна ні з дитиною погуляти, ні подихати свіжим повітрям, лише вихлопними газами. Живемо біля озера.

Олександр
3 років тому
Відповісти  editor

А Ви зберіться і сходіть до мера-це вони надають дозволи і повинні забезпечити порядок….або замуруйте ті магазини,чи під*їзд до них перекопайте…Але щось робіть,а не до РАДАРА плачтесь.

Цікаво
3 років тому
Відповісти  Олександр

А на якого милого той мер сидить в тому кріслі, і заступників, і депутатів, секретарів має,щоб люди носом тикали мера, що отам яма, отам покоси, а то мусор,а то який він…… господарник? І нащо такий штат помічників утримувати за наші податки, які нічого не роблять

Олександр
3 років тому
Відповісти  Цікаво

Знаєте,тут майже кожна замітка виливається в те , про що ви написали.Значить-потрібно міняти! Горбатого могила справить-є така приказка українська.А поки що потрібно ходити і писати і човпти їх ,як щенят поганих. За щенят…вибачаюсь-я їх люблю,на відміну від влади,але так говорять.

АНАТОЛЬ Бідзюра
3 років тому
Відповісти  Олександр

Немає кому писати, Олександре. Немає кому міняти щось, у Нововолинську. Човпти місцеву владу нікому. І ходити по владних кабінетах у “жовтому домі”, (поліцію, прокуратуру, СБУ, подавати позови у суди…) теж немає кому, у нашому напівзруйнованому містечку. Ніхто не хоче – всі **** аноніми. Вони очікують рогу достатку, який при несе хтось до них, а якщо ні – то виїдуть із рідного міста до польщ, німеччин чи угорщ. То й їдьте! Спокійніше буде. Залишаться ті, які дійсно хоче щось зробити для своїх дітей.

Аліна
3 років тому
Відповісти  АНАТОЛЬ Бідзюра

Я б пішла до самого пана Сапожнікова, та мала дитина не дає змоги ходити кудись на довго… поки як можу ,так і вирішую.
Я не анонім, стаття підписана ім’я і прізвищем.

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  Аліна

ідіть ,це буде очередний піар перед виборами,може вас навіть по телебаченню покажуть

editor
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

Античоботе, перше китайське попередження. Аліна молодець: і написала про проблему, і підписалася. Не ображайте!

анти чобіт
3 років тому
Відповісти  editor

я нікого не образив а сказав як це завжди робиться,до речі для вас почитайте що таке китайське попередження

editor
3 років тому
Відповісти  анти чобіт

дякую, знаю, це в мене гумор такий. 🙂 У поєднанні з гуманним ставленням до анонімних коментаторів.

Олександра
3 років тому

І до цієї теми,ще одна болюча… Кожного дня заводжу і забираю дитину з садочка,в дворах водії поголовно не вмикають повороти!!! Це катастрофа(((
Стій і чекай, поки воно вибере потрібний йому напрямок… Невже в дворах ПДР не діють???

Оленка
3 років тому
Відповісти  Олександра

І справді… таке враження, що повороти вмикати треба лиш на трасі…і то не всі про це знають. .. Сигнал повороту потрібен і для мене – мами з візком, щоб я бачила, що мені робити далі.*****, просто не вистачає зла!!!

Наталія
3 років тому

Можите знаки ставити, поліцейських ложити , не допоможе ,якщо не будуть штрафовати( між іншим місцевий бюджет наповнили б) ЗАКОНІВ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ ні влада ні громадяни