Минуло 2 місяці після ремонту дороги… Вулиця Мічуріна чекає на прокурора

2 1558

Ця вулиця біля хлібозаводу сусідить із районом елітної забудови.

Цією дорогою постійно їздять не лише пересічні мешканці, а й місцеві мільйонери.

Десь тут оселився й друг мера Коптюк – сумнозвісний підрядник багатьох шляхових ремонтів у Нововолинську. Тож і  він щодня оминає численні вибоїни.

Хто саме й за яку суму асфальтував улітку дорогу на вулиці Мічуріна – з’ясуємо у міського голови В.Сапожнікова за допомогою інформаційного запиту.

А зараз оцініть непосильну працю халтурників і прикиньте, скільки вкрали з міського бюджету під виглядом ремонту.

 

 

 – Це не дорога, а ганьба!!! – обурюється авторка фото пані Людмила. – Минуло лише 2-3 місяці після ремонту! Які кошти там розкидали, не знаю, але це просто жах. Як можна знущатися так із нас? А потім виставляти себе як незамінного…

“Незамінних” у Нововолинську з десяток, вони доять бюджет безкарно, цинічно, відкрито. До цих “доярів” люди відносять і мера, і його асфальтного друга.

Вулиця Мічуріна зачекалась на принципового і чесного прокурора, який викриє хоча б цю нахабну ремонтну аферу.

Довідково

Цьогоріч капітальний ремонт нововолинських вулиць виконували луцькі фірми “ДПМК” і “Унідор”.  Ямкові ремонти – МП “Сантехмонтаж” Коптюка.

Капремонт дороги по Мічуріна не був передбачений. Отже, влітку робили ямковий…

 

Фотосюжет – Людмила, Нововолинськ

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
2 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатоль _ БІДЗЮРА
2 років тому

Я спочатку обурювався, а потім звик і почав сміятися із щоденних нововолинських картинок: як банально байдуже і мовчки, наші люди переносять знущання над собою із боку місцевих властей. А нещодавно, до мене підійшла одна молода дама почала вимагати, щоби я притягнув до відповідальності шляховиків, які під час ремонту дорожнього полотна біля її будинку, засипали землею дренажну канаву і її будинок тепер регулярно підтоплює.
“Ви повинні, ви зобов’язані!” – майже кричала вона. :))) Ніякі мої аргументи, що це мовляв, не мій будинок, а її – не діяли. Порад і консультацій не хотіла й слухати.
Воістину відсутність критичного мислення, рабський страх і відсутність власної самооцінки. Ні, не занижена вона – її просто-напросто немає!

анти чобіт
2 років тому
Відповісти  Анатоль _ БІДЗЮРА

а сама пані свій зад ніхоче підірвати?