Убивство Каті Литкіної: запитань не меншає, хоча 1 серпня мине два роки від тієї страшної ночі.

Учорашнє судове засідання у Ковелі знову було коротким. Ані свідків, ані клопотань від адвокатів. А почалось воно з запізненням аж на три години. Чекали на підсудного Назара Статочнюка, якого доправляють із Луцька під конвоєм у спецтранспорті.

Привезли, кажуть, із СІЗО і Максима Терлецького, однак у коридорі й залі суду його не бачили. За перебігом процесу спостерігав його адвокат.

Назару Статочнюку продовжили термін тримання під вартою ще на 2 місяці – за поданням прокурора Сергія Самчука.

Адвокат підсудного Віктор Шостак запевняв, що клієнт може перебувати під домашнім арештом, ризиків жодних, адже у Словенію до двоюрідного брата вже не втече – той сам тепер під вартою. Зауважив також, що майже всі свідки опитані, тому підсудний не може чинити на них тиску.  І додав, що всі характеризують Статочнюка з позитивного боку.

Та колегія у кримінальних справах ці аргументи до уваги не взяла.

Наступне засідання призначили на 1 серпня.

Саме в ніч проти 2 серпня на териконі третьої шахти в Нововолинську замордували 16-річну дівчину, яка мала ось-ось стати студенткою. І не виключено,  що саме 1 серпня у справі відбудеться важливий поступ чи поворот. Два кримінальних провадження можуть об’єднати. У такому разі на лаві підсудних сидітимуть і Терлецький, і Статочнюк.

Є велика ймовірність, що судові засідання зроблять закритими.

Адвокат підсудного так береже свій імідж, що й цього разу нервово заперечував проти фотографування на судовому процесі.

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: