Чому ж утаємничена фірма, назви якої ми досі не дошукались, нагріла руки на деревах цінних порід довкола кладовища в Литовежі?

Виявляється, керівництво Литовезької сільради ще в лютому дозволило цю варварську рубку.

Ось відповідь голови сільради Олени Касянчук на мій запит:

Чи були всі ці дерева аварійними, чи становили загрозу чиємусь життю? Чи були фаутними (з пошкодженнями стовбура)?

Фірма, що вирізала 150 дубів, сосен, ясенів і берез, лише посміється у відповідь. Головне що? Папірчик. А папірчик із печаткою сільрада їй надала.

Ринкова вартість такої деревини – десятки мільйонів гривень. Гадаю, ці кошти легенько пройдуть повз державу. Але відкатів посадовцям у тіньовому бізнесі ніхто не скасовував…

Хто там їздив із порубниками, показував, де можуть зрубати бабла на мільйони? Часом не Микола Кривонюк – колишній сільський голова, а нині – працівник державної екологічної інспекції у Волинській області? Щасливий власник 5 земельних ділянок у селі Литовежі загальною площею понад 30 тис. кв.м. 

А ви мовчіть далі, литовежани. Дивіться на зруйновані надгробки і мовчіть. Саме ваше мовчання й надихає вашу владу на нові й нові корупційні звершення.

Мовчіть далі, родини учасників АТО, а то належну вам земельну ділянку ще кілька років не нададуть.

Мовчіть, спрацьовані пенсіонери, плачте тихенько біля сплюндрованих могил своїх предків.

Мовчи й надалі, сільська молодь, ти ж лементуєш тільки коли тобі сотню шин на “водіяння” у Великодню ніч не дають спалити біля храму. А красені дуби, розкішні сосни, могутні ясени – то таке…

Сидіть рівненько, депутати сільської ради. Мовчання – золото. Щось, може, і вам перепаде…

Наталя Камишникова

Фото, відео – Віталій Грабовський

Прочитав сам? Поділись з іншими: