На зустрічі з представником ОБСЄ ішлося про РАДАР

6 1515

Представниця Інституту масової інформації у Волинській області Мая Голуб обговорила зі спостерігачем ОБСЄ Вальтером Фуггером порушення прав журналістів у регіоні.

Зустріч відбулась 30 травня в Луцьку.

Вальтер Фуггер приїхав на Волинь детально обговорити тему про перешкоджання роботі місцевим журналістам та протидію цьому, а також питання професійної етики в роботі.

Зокрема, він повідомив про зустріч представників ОБСЄ з волинською авторкою Наталією Камишниковою, якій погрожували вбивством.

Як раніше писав ІМІ, Наталії Камишниковій, яка публікує тексти на сайті “Радар”, передали через знайому погрозу вбивством, а перед тим невідомі намагалися підпалити її будинок.

На зустрічі були присутні журналіст і редактор “Волинської газети”, заступник голови ВОО НСЖУ Володимир Данилюк, голова ППО “Волинської незалежної медіа-профспілки” Оксана Швець.

 

Зліва направо: Данилюк, Швець, Голуб, Фуггер

 

Під час зустрічі Мая Голуб зазначила, що починаючи з початку року ІМІ зафіксував на Волині дев’ять порушень прав журналістів. Зокрема, погрози журналістам, надсилання фішингових листів для отримання доступу до пошти Gmail, фізичну агресію.

Джерело:

https://imi.org.ua/news/predstavnytsia-imi-na-volyni-obhovoryla-z-predstavnykom-obsye-porushennia-svobody-slova-v-rehioni/?fbclid=IwAR2W-7-YH4auUP9d-0an92mhc4alvQV4tB9QoignQWmM1bA_qFE9JWhm53o

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
3 Коментарі теми
3 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
4 Автор коментаря
федір

В Нововолинську журналісту погрожують вбивством, а як реагують люди які нічого не виробляють, не ходять на роботу і їм громада за це платить зарплату, – поліція, депутати ,міська влада , – а ніяк.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Цікаве запитання. На моє особисте переконанання – це тифозні воші на тілі громади, паразити, які дуже добре пристосувались і хочуть, щоб так тривало вічно.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Іще одним епізодом антиконституційної розгнузданості та безкарності, які беруть свої початки від місцевих керівників ОЗУ, прославилась мафія “чарівного містечка” разом зі своїми приватними охоронцями-бандюками. На цей раз в ОБСЄ.

Олександр

Голові Конституційного суду за скасування антикорупційного закону заборонили в’їзд до США. Не помішало б мерам, депутатам таких “чудних” містечок відмінити “безвіз”.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Давно пора. Всім чотирьом очільникам нововолинської місцевої влади на чолі із В. Сапожніковим. За неправомірні та антиконституційні дії.

Проходив повз

Вас повним ходом обговорюють фейкові аккаунти на фейсбуці. Причому відразу видно, що то яремо -сапожніковські. Бо в них на сторінках лише перепост відео стн та гімни сапоженькі . Так що головний організатор цькування і підпалів – це оточення нашого мера. Цікаво , чому знову почали цькувати – їх роздратувала стаття про ОБСЄ чи те що ви написали, як вони хочуть спустити півтора мільйона грн на “стадіончики”?