Представниця Інституту масової інформації у Волинській області Мая Голуб обговорила зі спостерігачем ОБСЄ Вальтером Фуггером порушення прав журналістів у регіоні.

Зустріч відбулась 30 травня в Луцьку.

Вальтер Фуггер приїхав на Волинь детально обговорити тему про перешкоджання роботі місцевим журналістам та протидію цьому, а також питання професійної етики в роботі.

Зокрема, він повідомив про зустріч представників ОБСЄ з волинською авторкою Наталією Камишниковою, якій погрожували вбивством.

Як раніше писав ІМІ, Наталії Камишниковій, яка публікує тексти на сайті “Радар”, передали через знайому погрозу вбивством, а перед тим невідомі намагалися підпалити її будинок.

На зустрічі були присутні журналіст і редактор “Волинської газети”, заступник голови ВОО НСЖУ Володимир Данилюк, голова ППО “Волинської незалежної медіа-профспілки” Оксана Швець.

 

Зліва направо: Данилюк, Швець, Голуб, Фуггер

 

Під час зустрічі Мая Голуб зазначила, що починаючи з початку року ІМІ зафіксував на Волині дев’ять порушень прав журналістів. Зокрема, погрози журналістам, надсилання фішингових листів для отримання доступу до пошти Gmail, фізичну агресію.

Джерело:

https://imi.org.ua/news/predstavnytsia-imi-na-volyni-obhovoryla-z-predstavnykom-obsye-porushennia-svobody-slova-v-rehioni/?fbclid=IwAR2W-7-YH4auUP9d-0an92mhc4alvQV4tB9QoignQWmM1bA_qFE9JWhm53o

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: