Нахабну обдирайлівку узаконив міський голова

2 3004

Пасажирів, що їздять маршрутом “Нововолинськ – Благодатне”, дивує й обурює такий факт.

Зупинка “Молокозавод” зникла з маршрутних листів.

А це дозволяє перевізникам брати за 7,2 км (відстань звідти до селища) стільки ж, скільки й за 13 км (протяжність цілого маршруту). На сьогодні це 9 грн.

 

 

Ось що повідомляє РАДАРУ Людмила Зіменко:

 

 

До обговорення запрошуємо пасажирів, водіїв,  перевізників…

А також мешканців провулку Березового.

 

Провулок Березовий

 

Нещодавно на прийомі у міського голови В.Сапожнікова вони грозилися перекрити трасу саме через перенесення зупинки “Молокозавод” до “Крайньої хати”.

 

Кафе “Крайня хата” – за тином 

 

Адже їхня “дорога життя” за хронічного бездоріжжя тепер стала вкрай небезпечною.

Той нібито пообіцяв подбати про зупинку на вимогу.

Та чи зменшить це вартість проїзду?.. 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

2
Коментуймо!

3000
2 Коментарі теми
0 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
2 Автор коментаря
Анатоль_ БІДЗЮРА

Як тепер не сказати, що міський голова В. Сапожніков – він же й керівник міськвиконкому, він же й голова міськради особисто не зацікавленй у лишніх 9 гривнях від численних мешканців і гостей сел. Благодатного? Та й я частенько їжджу цією маршруткою до повороту на могилки. Від легендарного слідства в кримінальній справі щодо ПП “Продхолод”, яка була відкита у 2004 році, і у якій фігурував (зокрема\і у тім числі), й наш міський голова, та яку (кримінальну справу) розслідував обласний Відділ боротьби із економічними злочинами в м. Луцьку, від нього до згадуваного мною повороту, ще йти і йти. Щодо кримінальної справи. Вона,… Читати далі »

Людмила Зіменко

Заради повного висвітлення ситуаціі хочу повідомити, що на мої численні прохання показати документи, згідно яких проїзд за 7,2 кілометра коштує 5,7 і 9 гривень, тобто як повний маршрут у 13 кілометрів, перевізники відповідали хамством і погрозами. А 1-го серпня 2018-го року один перевізник перевершив своіх колег-попередників і пообіцяв зібрати своїх друзів, знайти мене і розібратися зі мною. Так що пан Сапожніков не лише узаконив обдирайлівку на маршруті, а і плодить злочинність, посилює криміногенну ситуацію у місті