Нарешті!!! Косять біля “Краю” та будинку мера

21 1596

За цей час у нашій країні повністю оновилася влада нагорі. А на низах – той самий мох і те саме болото.

Ті самі гади. 🙂

 

Ці промовисті фото нововолинець Віталій Г. зробив іще 9 липня. Відзняв буяння бур’янів у дворах по вулиці Стуса.

Там в одному з будинків раніше мешкав нововолинський міський голова. Квартиру ще й досі показує в деклараціях.

Але комунальників тепер кидають насамперед на об’єкт №0 – на вулицю Кобзаря, де вілла племінника… ну, ви знаєте.

А  попід колишнім будинком мера вже справжні джунглі. Трава розрослася так, що затуляє всі підходи згори до супермаркету “Край”. Можливо, там уже завелись гадюки.

 

Цивілізація закінчується тут:

 

Десь там квартира мера…

 

Партизанськими стежками…

 

Ну, як?.. 🙁

А ще ж страхітливий смітник нагорі. Він хоч і обгороджений, але явно замалий для такої кількості свинтусів, які полюбляють накидати чим побільше непотребу поза контейнерами.

Уже давно з тим треба було щось робити. Проте мера з косою колишні сусіди так і не дочекались, хоча й обіцяв власноруч покосити особливо непролазні хащі.

І от сьогодні, підіймаючись із “Краю” на п’ятачок, бачу диво-дивне: двох чоловіків із газонокосарками.

Як той казав, не минуло й півліта…

За цей час автор фоток Віталій Г. устиг потрапити під варту, бо здуру пожартував, що “підклав гранату” під чиєсь авто.

За цей час нововолинці поставили понад 500 підписів під петицією про екологічну катастрофу в місті, керованому з осені 1996 року Сапожніковим В.Б.

За цей час у нашій країні повністю оновилась влада нагорі. А на низах – той самий мох і те саме болото. Ті самі гади. 🙂

Коротше. Мешканці ощасливлених дворів, зробіть свіженькі фото, радо надрукуємо. Порівняємо, як було – і як сьогодні стало. Поміркуємо разом, як окультурити той пустир.

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
21 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Магде
2 років тому

Деякi гадюки, там давно живуть!!!!!!

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Магде

Помиляєтесь, Магдо. Не там гадюки живуть. Тамтешні ваші гадюки і в підметки не годяться гадюкам із “жовтого дому”.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Якого “жовтого дому”? Гадюки живуть в серпентарії! Serpente – гадюка…

Совесть
2 років тому

Наталья Семенiвна, давайте на вашем сайте обсудим программу “заходiв до дня мiста”. Потому что, на “Буге” коменты не выставляют. А народ многое хочет сказать и посоветовать.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Совесть

Давайте обговоримо, “Совесть”. Знову буде пиятика у громадському місці – під вікнами міськвиконкому і у пияцькому парку…
Знову я буду викликати копів, СБУ та Національну Гвардію. Які, як завжди, робитимуть вигляд, що нічого не відбувається. І знову для міського голови В. Сапожнікова, вже вкотре, буде “відсутнє” українське законодавство та статті Конституції України у її Розділі ІІ – “Права і свободи людини і громадянина” – там їх, нібито, і не було ніколи. Знову до мене ніхто не приєднається – через власний страх і байдужість.
Ви, громадяни – виборці Нововолинська, хочете, врешті-решт, навести порядок у нашому скомунізованому, пронаркоманеному, злодійсько-бандитському місті, яким ось вже більше 20 років править колишній К*Біст і комуніст? Напишіть про це у своїх коментарях. Бо наш “великий цар” – перестарок і рідкісна ско***няка, намірився сидіти на “троні” до здоху. Вам, і вашим дітям, яких ви так не любите і зраджуєте щодня своїм мовчанням та бадужістю, відбираючи майбутнє, це про щось говорить?

Гість
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Анатоль, я вас поважаю але трошки збавте… бо шахтарі на своє свято і всі їхні родини як пили там все життя так і будуть а Сапожніков зі своєю командою там не сидить.
До речі, навіть у США, конкретно в місті мільйоннику Чикаго, в усіх міських парках сурово заборонено вживати алкоголь і за це навіть передбачена кримінальна відповідальність та штраф в $500 про що свідчать таблички які висять по всьому парку (можу навіть сфотографувати) та навіть передбачена кримінальна відповідальність за появу в нетверезому стані, але… на великі свята типу дня незалежності чи St. Patrick’s days алкоголь п’ють майже всі по всіх парках та по всьому місті і поліція нікому не заважає та нікого не чепає, “спасають” тільки тих хто уже не може навіть підвестись, бо всі розуміють що іноді для людей потрібно робити хоч якісь винятки…

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Гість

Так, а як п’ють в США? Пляшка в паперовому пакеті. Поліцай заглянути туди не може, а це вже буде обшук і ордера в нього нема: розцінюється, як порушення прав людини. Ось ви б, анонімний “Госте”, та й скинули фото зі дня святкувань незалежності в Чикаго чи Нью-Йорку. Як там валяються повпивані чи бійки між американськими етнічними групами в громадських місцях. І як на це не реагує поліція, національна гвардія США та мами з малолітніми дітьми в парках і скверах. Цікаво було б подивитися… :)))
А я б зробив фоторепортаж з Нововолинська – з розхваленої місцевою владою EUропе де вживають оковиту в парках, на вулицях, біля під’їздів, на газонах, під міською радою… в кількості неміряній – скрізь! І як блюють там і сц*ть. Домовились? Чекаю.

Гість
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Те що вам показують по телевізору – дуже різниться від реальності, бо в Чикаго майже кожні вихідні чи свята, тобто коли відпочиває найбільше людей, при вході в парки стоять поліцейскі та всіх перевіряють абсолютно всіх, тобто вічливо просять показати вміст сумок, пакетів, рюкзаків і всього іншого, навіть просять відкрити жіночі сумочки. І якщо навіть хтось спробує відмовитись показати вміст своїх речей – його тоді всеодно обовязково обшукають як людину яка викликає підозру, бо навкруги публічне місце і багато людей. Хоча, в першу чергу шукають зброю а не алкоголь. Якщо побачуть алкоголь то просто скажуть що зі своїм алкоголем заходити в парк заборонено, хоча й там є бари де це все продають та вживають. Хоча, на день незалежності США ми та всі інші пронесли разом з мангалом вдосталь пива та іншого алкоголю і поліція абсолютно ні на кого не звертала уваги, головне щоб не було сварок, бійок та щоб не стрілялись. До речі, в США та в Чикаго бійок майже не буває, бо багато хто носить зброю і навіть один удар розцінюється як посягання на життя та здоров’я і можна відхватити пулю. А етнічні банди просто стріляють один одного й без бійок… в самому тільки Чикаго з початку року вже застрелено 271 чоловік та поранено 1590 людей… і за ці вихідні ще пострадає декілька десятків людей, бо наприклад, за минулі вихідні в одному тільки місті Чикаго застрелили 9 чоловік і поранили 39….
Вам такого по телевізору правда ж не показують?

Гість
2 років тому
Відповісти  Гість

Так як я і передбачив, тільки за ці вихідні, з п’ятниці по понеділок в місті Чикаго з вогнепальної зброї застрелено 7 людей і 46 чоловік поранено…
Але, повертаючись до теми, то майже у всьому світі по всіх парках чи публічних місцях вживання алкоголю заборонено, але в найбільші свята чи для проведення різних там фестивалів, всюди влада для людей робить винятки, як у США так і в Європі, так само і в нашому місті…

Гість
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Анатоль, якщо бажаєте то персонально вам можу вислати як і фото людей з відкритим алкоголем в центральному парку міста разом з табличками про заборону та штрафи, так і можу вам скинути всю статистику, так би мовити для роздумів…
Безперечно, в Нововолинську і не тільки, уже давно пора щось змінювати, але ми не Європа і не США, тому й не всі їхні закони, моделі управління та шаблони нам підходять.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Я можу до Вас приєднатись, а варто? Всеодно Сапожніков клав, кладе і буде класти…. Чи на Вас, чи на нас…. Навіть міські і “народні” депутати кладуть. Але з квітня мені – пофіг, бо я – президент, як і Ви, доречі. Тепер буду розмовляти тільки з колегою-Зеленським, хай він розбирається з своїми чортами.

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  Олександр

Не варто, якщо є хоча б найменші сумніви.

Wagonwheel
2 років тому

Наталя Семенівна,
чи не занадто поблажливо Ви написали про автора репортажу “бо здуру пожартував” ? Лишається тільки дописати “понять и простить”.
Я Віталія не знаю особисто, ніякого упередженого ставлення в принципі у мене не існує до нього, але цей жарт – це стаття ККУ.

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Wagonwheel

Так, це стаття ККУ. Уже сидить у Володимирі під вартою, Тим часом удома безпорадна 80-річна бабуся і тітка-інвалід.
Безперечно, державі стане легше, якщо вона його посадить – від 2 до 6.
Ех, релігійні громади, просилося ж вас – допоможіть хлопцеві, заберіть у реабілітаційний центр.
Із роботи турнули, на іншу не беруть, мер за спалену під виконкомом шину помстився по повній. Тепер той Віталій виживає як уміє. А як вип’є – вчворить дурню.
Давай, державо, саджай чесних дурнів. А бандити з корупціонерами хай розкошують надалі.

Костя Омелянець
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Я знаю Віталія. він як не п”є – то нормальний, ну як вип”є….ходить по установах, чіпляється до людей, на базарі дівчатам п”яту точку голу показував…хамить, прийшов у приймальню однієї установи і просив гроші на цигарки, а як йому відмовили і сказали вийти, бо він п”яний, то подзвонив на урядову гарячу лінію і сказав, що з нього вимагають хабарі. він ляпає і не думає, а людину ледь не звільнили!!!!
а про бабусю: її всі сусіди шкодують, він – перший, хто їй життя не дає. вона тільки видихнула спокійно, як його забрали. пропиває він чиї гроші?? її пенсію!!!
хай зробить над собою зусилля, кине пити і його підтримаєм!!! але ж простіше напитися, шо тут казати

РАДАР
2 років тому
Відповісти  Костя Омелянець

Так видихнула спокійно, коли його забрали, так зраділа, що аж ноги їй віднімаються, дві ночі не спить. І просить-благає, аби його не посадили.
Зробіть над собою зусилля – допоможіть Віталію кинути пиятику. І ми вас підтримаємо!!!
Але ж простіше моралізувати у коментах, що тут казати.

Аня
2 років тому
Відповісти  РАДАР

а як йому помогти? ходити за ним і бутилку забирати? чи йому хтось насильно заливає? він сам має захотіти кинути пити, тоді буде толк. бо як він сам не хоче, то йому помагай – не помагай.

Дохтур
2 років тому
Відповісти  Аня

Взагалі-то це хвороба, погугліть.

Зануда
2 років тому

Зібрала Магдесюк своїх замів і замів своїх замів, і…, щоб обговорити святкову програму до Дня міста:
– Девкі, чого будемо паритися, з програмою святкувань, давайте зробимо те саме, шо минулого і поза… року.

Олександр
2 років тому
Відповісти  Зануда

…. І пацани ті самі?…. А нові обличчя?

Маршак
2 років тому

“Однако во время пути, собака могла подрости….”(типа пацани)