Ця чутка викликала в  РАДАРА гомеричний регіт – настільки  здавалась кумедною і неймовірною.

Та насправді це не смішно, це страшнувато…

Учора наприкінці робочого дня нововолинський міський голова, як запевняють знайомі клерки, зібрав на чергову нараду апаратників виконкому і керівників комунальних підприємств.

І поставив руба наболіле питання: «Чому мене не лайкають?»

Звернув увагу присутніх, що його пости у соцмережах (як і схвальні публікації про нього) мляво читають.

У гробовій тиші зобов’язав своїх підлеглих та їхніх підлеглих нещадно лайкати і невблаганно поширювати на фейсбук усі його дописи й матеріали про нього.

 

Підписників негусто як для мера… 

 

Якийсь хлопака хотів запитати, чи можна поширювати публікації з РАДАРА, там про Віктора Борисовича і його оточення пишуть багато цікавого… Але спохопився і притримав язик за зубами.

Дехто почав лакузницьки лайкати просто на нараді.

Якщо хтось не лайкатиме дописів мера і про мера, це означатиме, що він не у команді Віктора Борисовича. А тому буде звільнений як внутрішній ворог.

Усі лайки облікуватиме і перевірятиме спеціальна людина. Не виключено, що ця людина принагідно керує справами у виконкомі.

Завгосп Олег, мабуть, уже закупив гросбух для обліку лайків. Туди внесуть прізвища всіх начальників управлінь і відділів виконкому, комунальних підприємств і установ міста.

Перші підсумки соц… ну, тобто капзмагання підіб’ють, як очікується, вже за тиждень.

Хто не лайкнув – вас попереджали.

Особливо лояльні лайкісти розраховують на подвійну надбавку за інтенсивність роботи.

РАДАР зазирнув на сайт Нововолинської міської ради. Епохальне інтерв’ю мера одному з волинських видань переглянули за 5 днів аж 86 користувачів…

 

 

А він же замахується на шостий строк, прозоро вам натякає:

– Я, слава Богу, в органах місцевого самоврядування, починаючи з депутатства, практично 30 років, із яких фактично 20 – міський голова…

– Хвилинку! Багато хто вважає, що такий довгий термін – це надто багато. Що навіть у металу наступає втома. Що треба змінювати владу…

– (Замислившись). Якби не трагедія в Гданську, де вбили мера Павела Адамовіча, то, можливо, і я не знав би, що він 6 разів поспіль вигравав вибори. Шість разів! Тому…

Тому готуйтеся, громадяни, до найгіршого. Наш мер готовий повторити долю мера Гданська…

Сам сказав!

 

 

Фото –  з “Волинської газети”

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: