Апеляційний суд Волинської області відхилив скаргу Назара С., який наразі є підозрюваним у вбивстві Катерини Литкіної, й залишив його під вартою на 60 діб.

Про це РАДАРУ  повідомила Вікторія Литкіна, яка їздила до Луцька разом із адвокатом.

Мама Каті розповіла, що підозрюваного доправили на суд під конвоєм, а його інтереси представляв адвокат Віктор Шостак.

Прийшло багато репортерів, процес знімали кілька камер, по закінченні розгляду апеляційної скарги Шостак навіть дав інтерв’ю.

Адвокат наполягав, щоб слухання зробили закритим. Мовляв, у неповнолітнього нестійка психіка, а його родині погрожують розправою.

Фото – “Волиньпост”

Вікторія Литкіна домагалась відкритого процесу. Зрештою, репортерам дозволили лишитись у залі, однак заборонили знімати обличчя підозрюваного.

Назар С. запевняв, що він не винен: “Клянуся, я її не вбивав!”

Адвокат наголошував, що його клієнт активно співпрацює зі слідством. Наприклад, уже кілька разів був за кордоном, але щоразу повертався.

У справі ще немає висновку судмедексперта щодо причини розтрощення черепа дівчини. Отже, запевняв адвокат, не можна стверджувати, що смерть настала внаслідок насильницьких дій.

Проте на аргументи Шостака щодо звільнення Назара С. із-під варти судді не зважили. Постанову Нововолинського міського суду про визначення запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою залишили в силі.

Прочитав сам? Поділись з іншими: