Неповнолітнього Назара залишили під вартою…

7 2830

Апеляційний суд Волинської області відхилив скаргу Назара С., який наразі є підозрюваним у вбивстві Катерини Литкіної, й залишив його під вартою на 60 діб.

Про це РАДАРУ  повідомила Вікторія Литкіна, яка їздила до Луцька разом із адвокатом.

Мама Каті розповіла, що підозрюваного доправили на суд під конвоєм, а його інтереси представляв адвокат Віктор Шостак.

Прийшло багато репортерів, процес знімали кілька камер, по закінченні розгляду апеляційної скарги Шостак навіть дав інтерв’ю.

Адвокат наполягав, щоб слухання зробили закритим. Мовляв, у неповнолітнього нестійка психіка, а його родині погрожують розправою.

Фото – “Волиньпост”

Вікторія Литкіна домагалась відкритого процесу. Зрештою, репортерам дозволили лишитись у залі, однак заборонили знімати обличчя підозрюваного.

Назар С. запевняв, що він не винен: “Клянуся, я її не вбивав!”

Адвокат наголошував, що його клієнт активно співпрацює зі слідством. Наприклад, уже кілька разів був за кордоном, але щоразу повертався.

У справі ще немає висновку судмедексперта щодо причини розтрощення черепа дівчини. Отже, запевняв адвокат, не можна стверджувати, що смерть настала внаслідок насильницьких дій.

Проте на аргументи Шостака щодо звільнення Назара С. із-під варти судді не зважили. Постанову Нововолинського міського суду про визначення запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою залишили в силі.

  • Розкажу iншим:

Також читають

7
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
7 Автор коментаря
Свідомий

Невже адвокат цього **** думає, що якщо його звільнять з-під варти то він проживе довше ніж в СІЗО?

Marishka

А що, перебуваючи під вартою чи слідством, дозволено перетинати кордон??? Цитую: “Адвокат наголошував, що його клієнт активно співпрацює зі слідством. Наприклад, уже кілька разів був за кордоном, але щоразу повертався.”
То може йому цукерку за те, що він такий добрий?!!!

Predominate

Ось і за кордоном домовився з братиком, які покази давати…

editor

за півгодини викладу деякі деталі.

Гість

Як може людина, яка дае підписку про невиїзд, виїжджати за кордон? Чому на це ніхто не звернув увагу?

Наталі

Невже буде і справді якась справедливість? Чи це робиться тільки тоді,коли люди не витримують,і самі дивляться за тим щоб все було як має бути?

VIP

Психіка слабка)) Їздив в Словенію перетерти з братом,що говорити на суді?Якою потворою треба бути,щоб скоїти таке? Сюди **** треба і садити двох…