Нервовим не дивитись! Жінка купила в супермаркеті сирок… ОНОВЛЕНО!

46 3713

У супермаркеті “Рідний край”, що у 15-му мікрорайоні Нововолинська, Анастасія Шевчук придбала сьогодні сирок.

Удома розгорнула – і… 

 – Люди, та що ж це таке!!! Де ваша совість і увага?! – обурено питає Настя продавців та адміністратора магазину.

 

 

На жаль, Анастасія не повідомила нам, який термін придатності у цього сирка.

Протермінований продукт чи ні?

Якщо протермінований – ганьба, однозначно.

Якщо написано, що ще придатний до споживання, то претензій до продавців має бути менше. Вони ж у кожен сирок не зазирнуть… Хоча ситуація дуже неприємна.

А гроші за товар повернуть одразу, це без питань.

ОНОВЛЕНО 9 вересня!

Пішла наша Анастасія здавати зіпсований товар, прихопила для моральної підтримки подругу. Роздивилися дату виготовлення сирка. І що собі думаєте?

 – Сирок мав дату 25.05.17 але термін зберігання – 120 діб, тобто до кінця вересня!

Коли принесли з подругою сирок і чек, то продавець сказала: ” А, ясно”.
Ані тобі “вибачте”, ані “перепрошую”!! Як то звичайна справа! 
Покликала вона іншого працівника, який просто подивився і сховав сирок до кулька. Мені віддали гроші – і по всьому, – розповіла РАДАРУ Настя.
Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
46 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ульріх
5 років тому

Горгондзола!

editor
5 років тому
Відповісти  Ульріх

це як?.. А, італійський сир із пліснявою… 🙂

Макасіліо
5 років тому

Вони не можуть відкрити кожен товар і глянути чі вин добрий…А так мені цей магазин дуже подобаеться дякую пану Сиротюку щьо відкрив такій супермаркет в нашому районі

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Макасіліо

Я теж купувала такий сирок. Переполоху не робила, просто повернула його назад і поміняла на свіжий. Продавці і справді не можуть все перевірити. А тепер, коли ціни на продукти сильно зросли, думаю що ще більше продуктів буде залежуватись на складах, та і в магазинах. Прикро, але це – факт.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  людмила зімменко

Ви ж до Польщі їздите, купували ж щось у тамтешніх супермаркетах? Там як, – можлива така ситуація? Чи може, там теж у обов’язки продавців входять функції, як ви пишете, перевіряти якість товару? :))) Не дуріть людей! Робота продавця – продати, а не перевіряти! За якість відповідає власник маркекту і менеджер з логістики. А ось тут, і саме до них – дуже багато запитань. Так можна і ліцензії позбутися. Але, це не в Нововолинську – зоні “сапогізму і рожелюківщини”. Спіть спокійно! Тут, у місцевій “ЕУРОПЕ”, шахраям комфортно і тепло – “папа” не дадуть в обиду. Як понесуть щось… :)))

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Якщо Ви мене маєте на увазі, то до Польщі я не іжджу, хто за що відповідає у магазині – то не моі проблеми, мені здається, а продавці самі казали, що винні, бо недодивились і вибачались. Стосовно того, що в Нововолинську бардак – я згідна, але не тільки в Нововолинську. Взагалі давно треба з цим щось робити. Зайшла у Новіку у магазин. – а там морозиво лежить разом із замороженою курятиною і фаршом в одному холодильнику. І одразу пішла звідти геть, бо так продукти зберігати не можна. Якщо власник дбає про своє добре ім’я, про престиж свого магазину, то і продукти у магазині будуть свіжі, і зберігатимуть іх правильно.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  людмила зімменко

Мене цікавить тільки\і виключно!, Нововолинськ. У інших містах є такі ж люди, як і у нас – ось хай вони й дбають про свою безпеку. Вони у наших маркетах товарів не купують. А ми – у їхніх.

Олена
5 років тому
Відповісти  Макасіліо

Макасіліо, пишете дурниці. Я не вірю, що ви хоча б раз у цьому маркеті не купили не свіжі продукти. Сама переконалася не раз, окрім хліба і майонезу нічого там не купую. Звичайно добре, що на 15-му є маркет, але бракує свіжих товарів на полицях.

Олена
5 років тому

Теж такі сирки купляла….і з десятка яєць придбаних у “Рідному Краї” 6 були зіпсовані, не стала ризикувати і 4, що виглядали свіжими теж викинула.

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Олена

Визначити свіжість яєць нескладно: свіже яйце не повинно “калатати”, коли його легенько потрусити, а шкаралупа повинна бути шорстка, матова – в жодному разі НЕ БЛИСКУЧА.

Макасіліо
5 років тому

а ще мені подобається що там продають дітям цигарки і алкоголь , а також протерміновані сирки ,і при цьому хамлять.дякую сиротюку ще раз.

нукас
5 років тому

То скільки часу треба покупцю бути в магазині, щоб відкривати всі упаковки, кришки, коробки?

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  нукас

У вас із головою все в порядку? Продавці мають розривати і перевіряти упакування продовольчихє товарів?! Повний “Нукас”.

Анатоль_
5 років тому

О! Оце моя відповідь на попередній коментар анонімної “Людмили”. То на скільки власник націнив зіпсований сирок, так би мовити, – на 100, 200 чи й на всі 500 % ? Де “слуги” народу – виконкомівські бюрократи, котрі курують торгівлю у Нововолинську? Де “Продспоживслужба” і пан Я. Лешко? Де врешті-решт міський голова В. Сапожніков – нероба та інтриган, що відповідає у місті за все?!

Анатоль_
5 років тому

Дивилися дату виготовлення сиру?

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Може бути прострочена не тільки дата, можуть бути порушені умови транспортування і зберігання товару. От тоді буде уже складно щось довести.

Кетрін
5 років тому

Судячи з його вигляду він явно не за тиждень так зіпсувався, йому, певно, вже рочок виповнився, сирку тому ))))
Терміни дивитись треба, терміни. Я молочне і кисломолочне навіть за день-два до протермінування уже не беру…
І, до речі, навіть на дотик він мав би здатись підозрілим…

Макасіліо
5 років тому

Ви вміете тількі писати всяку фігню в багатьох людей жаба душе щьо ця людина добилася цього сама і будете писати шо там то не так то не так їдьте на ту фірму з відки той сирок і розбирайтеся шо вони розвозять по магазинах

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Макасіліо

І ще до теми: в одному магазині купила різаний хліб, запакований. Сама я не здатна на таку підлість, то навіть і думки такоі не допускала, що щось не так, коли купувала. Вже дома побачила. Що фірмовий пакет не заклеєний скотчем, а зав’язаний. Одразу поклала хліб на електронну вагу і оніміла – бракувало цілих 125 грамів. Хто моім хлібом пообідав – сказати важко. Тепер уважно дивлюсь на упаковку і пильно стежу за тим магазином. Не доведи Боже ще таке трапиться… Ох не раджу ще таке робити у тому магазині!!!

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Макасіліо

Не брешіть. Не сама.

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Не зрозуміла. Поясніть.

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

До кого звертається пан Анатоль? Що він має на увазі? Його коментар стоіть після мого коментаря.

editor
5 років тому
Відповісти  людмила зімменко

Анатоль звертається до так званого Макасіліо, який пише, що людина (Сиротюк) сама всього добилася.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Так точно. Я абсолютно поінформований хто і як у Нововолинську розбагатів. Вам мої запити, по приватизації більшості об”єктів комунального майна, землі та споруд у Нововолинську за всі роки “царствування” орденононосного “господарника”, а також його смішні відповіді на них, надати повністю чи частково? “НС”, я тобі їх надсилав. Якщо народ цікавитеметься – опублікуй.

Велетень
5 років тому
Відповісти  Макасіліо

Я тебе прошу, не пиши більше “щьо”. Правильно – що. Аж очі ріже, не можу коментарі читати.

editor
5 років тому

У цієї історії вже є продовження, доповнили наприкінці.

Олена
5 років тому

Мені такі сирки траплялись двічі. При цьому було схоже, що свіжі по консистенції і на вигляд, термін свіженький, але один куток у цвілі.

Гість
5 років тому
Відповісти  Олена

Порушення упаковки одразу дає такий результат! А також умови транспортування і зберігання! А впровадження системи ХАСП при дотриманні допоможе уникнути таких не дуже хороших ситуацій! Шкода тільки що наші люди тільки вміють критикувати. Хоч би раз хтось сказав і показав що це проблема виробника!

людмила зімменко
5 років тому
Відповісти  Гість

Про упаковку – чистісінька правда. Боюсь, що люди не дуже добре все знають і розуміють.

Іра
5 років тому
Відповісти  Олена

КОЖЕН раз, коли я купувала сирки КОМО у Фуршеті мені такі попадалися. Завжди повертали гроші, вибачення – через раз. Тепер якщо вибору нема і треба купувати сирки в Фуршеті – не лінуюсь і при продавцеві розгортаю упаковку повністю. Кожен раз з 3 сирків – 1 у цвілі.

Красун
5 років тому

Анатолій якшо тобі цікаво то попитай в людей по поводу Сиротюка шо він сам всього добився а якшо тобі цікаво то можемо зустрітися і я тобі сам все розкажу про нього бо начінали разом з ним і я все про нього знаю

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Красун

Та не цікаво мені… я знаю правдиву історію того багатства. Не потребую іще однієї брехні.

оксана
5 років тому

це напевно щось не те з тими сирками, бо я такий самий зіпсований купила на базарі, тиждень тому в магазині “Козак”. Вертати неходила, просто викинула.

людмила зіменко
5 років тому
Відповісти  оксана

Споживачі повинні знати, що довго не псуються продукти, якщо до них добавляють косерванти – чим більше консервантів – тим краще і довше зберігаються, особливо молочні вироби. І навпаки – великий вміст натуральних складників і порушення упаковки призводить до швидкого псування продуктів. Упаковку можна зіпсувати при транспортуванні, приміром, і тоді ні виробник, ні магазин/продавець не будуть винні.

бабушка Кати
5 років тому

а насчет Сиротюка… когда-то в конце 90-х мне пришлось купить в магазинчике где был ТИР, 10 жестяных банок по 0.5кг “говяжьей” тушенки для родных. которые ехали на заработки. и уже там – далеко- оказалось что это или собачий корм или вообще неизвестно что. все пришлось выбросить – понимаете что это значило для людей купивших ЭТО. и потом лет через 5 я ходила проведать одну мою подругу прихватив с собой бутылку “martini”, привезенную из Италии. но подруга хотела нас удивить и купила в том же таки ТИРЕ за большие деньги тоже “martini”. попробовали… и конечно – никакого сравнения! выводы делайте сами…

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  бабушка Кати

Це все давно мені відомо. Через що й не бажаю дискутувати. Скажіть, хто із відомих нововолинських бізнесменів розбагатів чесною працею і добросовісною конкуренцією? Хто із цих людей не знаходиться на короткому повідку у мера, чи в прокурора, або у спецслужб? А що вже про слуг, кумів, родичів, свояків-бандюків,.. казати?

Варта порядку
5 років тому

Потрібно закрити цей супермаркет, там кожен третій товар прострочений

Катя
5 років тому

Люди, при чому тут магазин, продавці і адміністратори?! Пані Камишнікова, Вам взагалі вже нема про що писати, окрім як магазини брудом поливати?! Спочатку перекрутили так ніби це вина працівників магазину, облили Край помиями, а тоді внизу написали, що сирок був в терміні придатності… Це ж технологічний брак або невідповідність умов зберігання до стандартів. Чому ж Ви, шановна журналіст, зупинилися на Краю, не проводите журналістське розслідування далі? Дистрибютор, виробник… пишіть людям ПРАВДУ і висвітлюйте усі можливі причини проблем… а то таке враження, що це просто привід на Край нападати

editor
5 років тому
Відповісти  Катя

Катю, а до чого тут пані Камишникова? Про неїстівний сирок розповіла РАДАРУ обурена читачка. РАДАР із власної ініціативи з’ясував у неї, який термін придатності того сирка. Отже, написав УСЮ ПРАВДУ – і надав усім коментаторам змогу висловитись.
Адміністрація магазину “Край” могла б викласти тут свою позицію, але полінувалась. Це її проблеми, а не наші.
Проводити з кожного приводу журналістські розслідування пані Камишникова не наймалася.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  Катя

Ви посоромилися б, “Катя”, писати анонімно. Мабуть, у співвласниках цього магазину числитеся, і ніяка не “катя”. Чогось боїтесь? Ніхто на ваш “Край” не нападає. Торгуйте свіжим товаром і все буде добре.

cobatioma
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Ви, “Катя”, працюєте у цьому магазин – це ясно, як Божий день. То ви, як працівник закладу, могли б і самі організувати розслідування, адже маєте бути зацікавлені у престижності свого закладу – це я вам кажу, як підприємець за освітою.

editor
5 років тому
Відповісти  cobatioma

Адміністрація “Краю” просто зобов’язана була це зробити. Заразом інші подібні товари перевірити. Замість цього там переводять стрілки на РАДАР.
Журналістські розслідування – це робота, вона коштує гроші, як і будь-яка інша. Якого милого РАДАР має розгрібати їхні проблеми з логістикою чи зберіганням продуктів надурняк? Досить уже того, що надурняк інформує споживачів про небезпеку… і щодня подає цікаві новини. 🙂

cobatioma
5 років тому
Відповісти  editor

100% правда! !!

cobatioma
5 років тому
Відповісти  cobatioma

Тут повинна бути командна робота. Погано працюватимуть – грошей не буде, а будуть про магазин Казати “фе”. А хто там чим повинен займатись – людям не цікаво .

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  cobatioma

Командної роботи там нема. Ніхто цього там не прищеплює. Команда – це однодумці + демократичні підходи до праці. Команда підтримує лідера, лідер опікується інтересами колективу.

cobatioma
5 років тому
Відповісти  Анатоль_

Пане Анатоль, Ви прав!. КОмандно! роботи нема не т!льки там. Кожен !з них дивиться,аби вгребти у св!й б!к ! Живе за принципом – “п!сля мене -хоч потоп!” Тих, хто живе за !ншим принципом дуже мало. Чи то наш! люди беруть приклад з кер!вництва, чи то вони сам! так! нетолков! – зрозум!ти не можу, от т!льки ! кажуть, то там живуть краще, ! там… Це даже дивно, бо доступ до !нформац!! тепер абсолютно в!дкритий, читай ск!льки завгодно. То я хочу сказали, що частково сам! винн!.
З таким п!дходом у тепер!шн!й час – це позавчорашн!й день.