Нову фігуру в Іваничівській райдержадміністрації вже жваво обговорюють активні жителі району.

Буцімто очільниця виконавчої влади району Лілія Кревська призначила Валентину Петрощук керувати сектором внутрішньої та інформаційної політики.

Валентині Петрівні, яка мешкає в Нововолинську, 67 років, і вона 40 років поспіль – до листопада 2014-го  – працювала в районній газеті “Колос”. Упродовж 13 років її очолювала.

Звільнення пані Петрощук із посади редактора було тривалим, скандальним, політизованим і довго розглядалось у судах.

Чому ж раптом ветерана праці вирішили повернути у стрій? Адже через децентралізацію та об’єднання територіальних громад уже незабаром, вочевидь, не стане самого “району”. Зокрема, не буде й РДА.

Що стоїть за неочікуваним призначенням? Меркантильний розрахунок чи підкилимні чиновницькі ігри з прицілом на вибори?

Вибори голови Іваничівської ОТГ уже на носі. Основними претендентами є Федір Войтюк (нинішній селищний голова, екс-голова Іваничівської РДА) та Андрій Бадзюнь (голова районної ради).

Це Бадзюнь разом із депутатським корпусом наполіг 2014 року на звільненні пані Петрощук із посади редактора районки. І з чиновницею Кревською не дуже ладнає.

Отже, дві посадові дами дружитимуть проти нього? І в хід на виборах піде важка жіноча артилерія?..

У представника сектору внутрішньої та інформаційної політики Іваничівської РДА можливостей значно більше, ніж у звичайної собі пенсіонерки з Нововолинська.

 

                           

 

Усе це – місцеві версії, а ось і перший – вельми пафосний – відгук на призначення Валентини Петрівни.

Василь Ігнатюк написав на своїй фейсбук-сторінці:

– Не можу дібрати слів, аби висловити своє обурення рішенням голови Іваничівської райдержадміністрації Лілії Кревської призначити відданого члена Партії регіонів Валентину Петрощук у відділ внутрішньої політики РДА, .

Валентина Петрощук ‒ головний редактор районної газети, яка в часи режиму Віктора Януковича була рупором Партії регіонів. За що, мабуть, і отримала з рук кривавого президента Януковича нагороду за вірну службу. Відставки цього одіозного редактора вимагали всі протестувальники на Іваничівському майдані під час Революції гідності! Саме під тиском Майдану вона зрештою і позбулася цієї впливової посади. Тепер же, з приходом до керма виконавчої влади на Іваничівщині Лідії Кревської, служаки Партії регіонів повертаються у владу?

Це що ж виходить, що теперішня виконавча влада району власними руками підтримує “реванш” та новий прихід на впливові посади тих, хто в ті часи всіляко підтримував кривавий режим і підігрував владі Януковича, шельмуючи найактивніших активістів Революції гідності? Хіба це не зрада ідеалів Майдану?

 

Іваничі-2014

 

Ми всі сьогодні переживаємо непрості часи. Крім гострих економічних проблем, багатьох пригнічує ситуація на Сході. Найбільш прикро, що освічена молодь з якісними дипломами та перспективами залишається безробітною, відбувається масовий виїзд молодшого покоління за кордон у пошуках кращого життя. А там, на чужій землі, наші сильні, енергійні українці заробляють мозолі, залишають кращі роки життя, вимушено розбудовуючи чужу країну. Тож і події часів Революції Гідності поступово відходять в історію, імена Героїв зникають із вуст…

Чому так стається? Та тому що влада, яку представляє пані Кревська, не робить нічого реального для виведення країни з економічної кризи, а лише займається власним збагаченням ‒ і багатомільйонні е-декларації чиновників це показово продемонстрували. Про яку довіру до такої влади може йти мова?

Тоді, коли в Києві гримів Майдан, у нашому селищі не запалала жодна шина, не побили жодного вікна. Але ідеали, здобуті у той час, залишаються у пам’яті справжніх патріотів.

 

У райцентрі багато свідомої молоді

 

На жаль, не всі, хто брав участь в Революції Гідності, залишаються вірними майданним принципам. А останнє кадрове рішення пані Кревської взагалі переходить будь-які межі здорового глузду. Чи не кращою кандидатурою на цю посаду був би той самий студент, який стояв за ідею на Майдані і був побитий “Беркутом”?

Чи усвідомлюєте Ви, пані Кревська, що таким своїм рішенням Ви тепер плюєте в обличчя майданівцям, ідучи шляхом колег-“регіоналів”? Чи Ви забули, що саме через цих псів прокремлівського режиму поклали свої голови Герої Небесної Сотні, розпочалась і досі триває російсько-українська війна на Сході? Жорстока і кривава війна, що забирає кожного дня життя невинних українців…

Як громадянин і активний мешканець Іванич, вимагаю від голови РДА негайно відмінити таке рішення. Бо такі рішення представника виконавчої влади в районі знову може розбудити хвилю невдоволення серед тих, хто й досі залишається вірним ідеям Революції Гідності.

 

Іваничі-2014

 

Не варто недооцінювати тих, хто з бруківкою в руках ішов на автомати та підставляв солдатські груди без бронежилета під російські “Гради”.

Шини розгоряються швидко…

Василь ІГНАТЮК, голова фракції ВО “Свобода” в Іваничівській селищній раді

https://www.facebook.com/VasilIhnatjuk

РАДАР  із цікавістю стежитиме за перебігом подій в Іваничах. Бо диявол, як відомо, ховається у деталях кадрових призначень…

Ми зателефонували в Іваничі. Керівник апарату Іваничівської РДА Євгенія Єдинак запевнила, що все дуже просто, жодної політики: в.о.начальника сектору пішла у відпустку до 18 жовтня, а хтось же має наповнювати сайт РДА інформацією.

Тож районна державна адімінстрація уклала з Валентиною Петрощук цивільно-правову угоду на час відпустки основного працівника.

А вибори очільника Іваничівської ОТГ – 29 жовтня.

Прочитав сам? Поділись з іншими: