Нежданчик від голови РДА обурив свободівця

10 2188

Нову фігуру в Іваничівській райдержадміністрації вже жваво обговорюють активні жителі району.

Буцімто очільниця виконавчої влади району Лілія Кревська призначила Валентину Петрощук керувати сектором внутрішньої та інформаційної політики.

Валентині Петрівні, яка мешкає в Нововолинську, 67 років, і вона 40 років поспіль – до листопада 2014-го  – працювала в районній газеті “Колос”. Упродовж 13 років її очолювала.

Звільнення пані Петрощук із посади редактора було тривалим, скандальним, політизованим і довго розглядалось у судах.

Чому ж раптом ветерана праці вирішили повернути у стрій? Адже через децентралізацію та об’єднання територіальних громад уже незабаром, вочевидь, не стане самого “району”. Зокрема, не буде й РДА.

Що стоїть за неочікуваним призначенням? Меркантильний розрахунок чи підкилимні чиновницькі ігри з прицілом на вибори?

Вибори голови Іваничівської ОТГ уже на носі. Основними претендентами є Федір Войтюк (нинішній селищний голова, екс-голова Іваничівської РДА) та Андрій Бадзюнь (голова районної ради).

Це Бадзюнь разом із депутатським корпусом наполіг 2014 року на звільненні пані Петрощук із посади редактора районки. І з чиновницею Кревською не дуже ладнає.

Отже, дві посадові дами дружитимуть проти нього? І в хід на виборах піде важка жіноча артилерія?..

У представника сектору внутрішньої та інформаційної політики Іваничівської РДА можливостей значно більше, ніж у звичайної собі пенсіонерки з Нововолинська.

 

                           

 

Усе це – місцеві версії, а ось і перший – вельми пафосний – відгук на призначення Валентини Петрівни.

Василь Ігнатюк написав на своїй фейсбук-сторінці:

– Не можу дібрати слів, аби висловити своє обурення рішенням голови Іваничівської райдержадміністрації Лілії Кревської призначити відданого члена Партії регіонів Валентину Петрощук у відділ внутрішньої політики РДА, .

Валентина Петрощук ‒ головний редактор районної газети, яка в часи режиму Віктора Януковича була рупором Партії регіонів. За що, мабуть, і отримала з рук кривавого президента Януковича нагороду за вірну службу. Відставки цього одіозного редактора вимагали всі протестувальники на Іваничівському майдані під час Революції гідності! Саме під тиском Майдану вона зрештою і позбулася цієї впливової посади. Тепер же, з приходом до керма виконавчої влади на Іваничівщині Лідії Кревської, служаки Партії регіонів повертаються у владу?

Це що ж виходить, що теперішня виконавча влада району власними руками підтримує “реванш” та новий прихід на впливові посади тих, хто в ті часи всіляко підтримував кривавий режим і підігрував владі Януковича, шельмуючи найактивніших активістів Революції гідності? Хіба це не зрада ідеалів Майдану?

 

Іваничі-2014

 

Ми всі сьогодні переживаємо непрості часи. Крім гострих економічних проблем, багатьох пригнічує ситуація на Сході. Найбільш прикро, що освічена молодь з якісними дипломами та перспективами залишається безробітною, відбувається масовий виїзд молодшого покоління за кордон у пошуках кращого життя. А там, на чужій землі, наші сильні, енергійні українці заробляють мозолі, залишають кращі роки життя, вимушено розбудовуючи чужу країну. Тож і події часів Революції Гідності поступово відходять в історію, імена Героїв зникають із вуст…

Чому так стається? Та тому що влада, яку представляє пані Кревська, не робить нічого реального для виведення країни з економічної кризи, а лише займається власним збагаченням ‒ і багатомільйонні е-декларації чиновників це показово продемонстрували. Про яку довіру до такої влади може йти мова?

Тоді, коли в Києві гримів Майдан, у нашому селищі не запалала жодна шина, не побили жодного вікна. Але ідеали, здобуті у той час, залишаються у пам’яті справжніх патріотів.

 

У райцентрі багато свідомої молоді

 

На жаль, не всі, хто брав участь в Революції Гідності, залишаються вірними майданним принципам. А останнє кадрове рішення пані Кревської взагалі переходить будь-які межі здорового глузду. Чи не кращою кандидатурою на цю посаду був би той самий студент, який стояв за ідею на Майдані і був побитий “Беркутом”?

Чи усвідомлюєте Ви, пані Кревська, що таким своїм рішенням Ви тепер плюєте в обличчя майданівцям, ідучи шляхом колег-“регіоналів”? Чи Ви забули, що саме через цих псів прокремлівського режиму поклали свої голови Герої Небесної Сотні, розпочалась і досі триває російсько-українська війна на Сході? Жорстока і кривава війна, що забирає кожного дня життя невинних українців…

Як громадянин і активний мешканець Іванич, вимагаю від голови РДА негайно відмінити таке рішення. Бо такі рішення представника виконавчої влади в районі знову може розбудити хвилю невдоволення серед тих, хто й досі залишається вірним ідеям Революції Гідності.

 

Іваничі-2014

 

Не варто недооцінювати тих, хто з бруківкою в руках ішов на автомати та підставляв солдатські груди без бронежилета під російські “Гради”.

Шини розгоряються швидко…

Василь ІГНАТЮК, голова фракції ВО “Свобода” в Іваничівській селищній раді

https://www.facebook.com/VasilIhnatjuk

РАДАР  із цікавістю стежитиме за перебігом подій в Іваничах. Бо диявол, як відомо, ховається у деталях кадрових призначень…

Ми зателефонували в Іваничі. Керівник апарату Іваничівської РДА Євгенія Єдинак запевнила, що все дуже просто, жодної політики: в.о.начальника сектору пішла у відпустку до 18 жовтня, а хтось же має наповнювати сайт РДА інформацією.

Тож районна державна адімінстрація уклала з Валентиною Петрощук цивільно-правову угоду на час відпустки основного працівника.

А вибори очільника Іваничівської ОТГ – 29 жовтня.

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
10 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Іваничі
5 років тому

Несмішіть.. Бадзюнь проти Войтюка не вспливає ! а такі кандидати як Петро Ніс або Пушкарський наберуть більше голосів як Бадзюнь, і Петрощук тут нідо чого.

editor
5 років тому
Відповісти  Іваничі

Це ваша проблема, хто у вас “спливає”. А ми в Нововолинську зачекалися сильного і порядного кандидата на мера. Андрій Бадзюнь нам був би як знахідка.

Вася
5 років тому
Відповісти  editor

У вашій статті крім набору “революційних гасел” не має жодного обговорення професіоналізму кандидатури. Водночас вказуєте на те, що людина ветеран праці з понад 40-річним стажем а навздогін, що працювала за часів януковича. Всі ми працювали за часів януковича, а от чи була десь людина скомпроментована не вказуєте. Треба бути об’єктивним. Якщо є щось конкретне пишіть , а не вихваляйте Бадзюня!

editor
5 років тому
Відповісти  Вася

ДЕ у статті вихваляння Бадзюня???
Там наведено, з-поміж іншого, думку Василя Ігнатюка. Оприлюднив він її на фейсбук, кілька сайтів передрукували. А у моєму тексті – жодних гасел.
Щодо “людини з 40-річним стажем” – питання до іваничівців. чому вони під час Майдану влаштували акцію протесту з вимогою її звільнити.
Професіоналізм Валентини Петрівни – поза сумнівом.

Вася
5 років тому
Відповісти  editor

Та не у статті а в ваших коментарях

editor
5 років тому
Відповісти  Вася

У своїх коментарях я маю право висловлювати свою думку. Так само як і ви.
Вихваляти Андрія Бадзюня не наймалась, а поважати – поважаю.

Анатоль_
5 років тому
Відповісти  editor

Точно. Хай приходить.

editor
5 років тому

Для “Іванич”. Ну, ви ж не баба базарна збирати брехливі плітки. Чи таки баба?
Ще такої побрехеньки про себе я не чула. 🙂

Вуаля
5 років тому

Почитайте декларацію голови Володимир – Волинської міської Партії регіонів Гоцка О. І. (https://public.nazk.gov.ua/declaration/cbe7539c-9058-4dab-9976-679ae1653ed6). Зрозумієте, хто із зарплатнею у 120 тисяч гривень в місяць керує сьогодні.

editor
5 років тому
Відповісти  Вуаля

Його декларацію я читала. Думаю, у Покінської не менше. 🙂