Ніхто, крім нас. Мер відмовився допомогти цій дитині

29 4281

Як вони сидять так спокійно і зверхньо на своїх мільйонах, ті чиновники?..

Нововолинці, волиняни, українці, просто люди!

Ми надалі збираємо кошти на лікування Аріни Донели – київської студентки з Нововолинська.

 

Понад десяток операцій за 20 років – усе через лікарську помилку, халатність медиків. Той не побачив, той недогледів, той прооперував малу дитину неякісно.

Історія боротьби Аріни та її мами Мирослави з підступною недугою, історія митарств і материнської самопожертви вражає. Плакали б навіть чоловіки, якби все розповісти.

Оті 30  тисяч гривень, конче потрібних для наступної операції, ми досі НЕ назбирали. Є лише 20 тис  грн.

Мама Аріни не вилазить із боргів, хоча працює як бджілка, тягне на собі всю родину.

 

Мама Мирослава

 

Одне слово – виручайте, без вас ніяк.

Операцію мали зробити у Києві сьогодні. Відклали.

Мирослава зверталась по допомогу до нововолинського міського голови Сапожнікова й нардепа Гузя. У приймальні нардепа відповідають, що коштів немає. Мер узагалі заявив: “Це не наша мешканка!”

Бо Аріна зареєстрована у київському гуртожитку (тимчасово, на час навчання). Хоча меру й нагадували: наша, наша, навіть студентську практику у виконкомі Нововолинської міськради проходила…

Не знаю, як ті “небідні люди”, “заслужені господарники” сидять на своїх мільйонах отак спокійно й зверхньо. Ну, але Бог їм суддя.

А Нововолинську давно потрібен благодійний фонд із наглядовою радою, який би очолила порядна і совісна людина. Щоб люди, які вкрай потребують коштів на порятунок, не принижувались у кабінетах байдужих чиновників.

Депутати облради від Нововолинська, ви ж маєте змогу допомогти через свій депутатський фонд! Мирослава Вікторівна надасть вам усі необхідні документи.

20 років поспіль вона самотужки бореться за дитину, Десь там реформи, десь там стаття Конституції про доступну медицину… Десь там, де й совість чиновника, який каже: “Вона не наша”.

Ну, хай студентка не ваша, пане Сапожніков, але ж її мама – наша, з нововолинською реєстрацією. І ви легенько могли виділити бодай кілька тисяч гривень із міського бюджету на порятунок дитини! І посприяти Аріні з путівкою у санаторій – за стільки років дівчині не вдалося  там побувати.

 

Наша Аріна

 

Коротше, люди,

картка Приватбанку5168 7427 0490 4535.

Донела Мирослава Вікторівна.

Дякуємо за кожен репост і кожну гривню!

 

Наталя Камишникова

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

29
Коментуймо!

3000
11 Коментарі теми
18 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
14 Автор коментаря
анти чобіт

10 000 для жадібного сапога то копійки,яке воно -лалала,ну ви поняли

Анатоль_ БІДЗЮРА

“Ніхто крім нас!” Ото після відмови у матеріальній допомозі Арині Донелі давайте скажемо В. Сапожнікову, який всіляко форсує зараз підготовку до свого 6-пришестя на міського голову Нововолинська\голову ОТГ, скажемо йому на грядущих виборах: “Ніколи знову!”

Олександр

Не збрехав-“його “-в Білорусі.

Авторка

Додам, це важливо: Мирослава Вікторівна ні на що не нарікала й ні на кого не жалілась. Я просто відстежую цю історію, знаю з різних джерел, що і як. Та й місто ж маленьке. Ех, Вікторе Борисовичу…

Віктор

З усіх депутатів до кого зверталася Мирослава відгукнувся і допоміг тільки один , це Бабійчук Борис Федорович.

Авторка

Дякуємо депутату облради Борису Бабійчуку, допоміг із депутатського фонду.

володимир

а в того бородатого депутата гроші пішли на виборчу компанію ? щоб і надалі грабувати наших співвітчизників?

Авторка

Та ж ніби нікого не пограбував. 🙂

Гість

З Гузя – як вода з гуся!

Авторка

Думаю, і нардеп допоможе.

Антоніна

Не хороша реклама для Гузя. РАДАР читають люди в перевидають інші сайти. Невже “немає коштів”- це повна і остаточна відповідь? Кошти можна запланувати і на наступний період, що перекриє кредити на лікування Аріни.

Олександр

Не хороша реклама Гузя? А є привід робити хорошу? З власного досвіду – Ні! Гнати в шию!

Анатоль_ БІДЗЮРА

До Олександра. Згідний. Гнати в шию! Що хорошого зробив І. Гузь для Нововолинська? Не бачив нічого такого. Єдиний раз, у місті, на моїй пам’яті – на початку свого депутатствування, особисто приймав громадян. Потім, це за нього робили його помічники, прости Господи. Не буду про них… Ми зверталися на початках, особисто до нього із колективною письмовою заявою про страшні зловживання в місцевій владі… Марно. Совдепівського мамонта, “капсулу часу” – В. Сапожнікова із його комуно-командою, він не чіпав майже ніколи. Із корупцією, бандитизмом, наркоманією у нашому місті (та й ніде більше!), як вбачається, не воював. Прикидався революціонером і робив, те що йому… Читати далі »

Авторка

Громадяни, коментуйте по темі. Тут не про це.

Олександр

Не про це… Тому і немає грошей у Сапога на “про це”, а на реконструкцію стадіону-буде 21 мільйон… Щоб було на “це” – потрібно громадянам змінити саме “те”… Я про мізки.

Авторка

От ви напишіть блог, опублікуємо. А тут – про збір коштів. Хо винен у дерибані бюджету – майже всім зрозуміло. Але Аріні від того не легше.
Тем для обговорення на РАДАРІ вистачає. Коментувати можна там.

Артур

Завжди є людина яка тебе рятує. Ось здається от і все. Кінець. Руки ще вчора опустилися. І раптом приходе в твоє життя людина яка допоможе в біді та стане тим маяком в темноті. Я впевнений Нововолинсь підтримає дівчину і вона стане на ноги!
Віті скажу так. Ти не завжди був при грошах! Гроші приходять і можуть піти а душа з нами навічно! Якщо в душі немає співчуття чужому горю то душа уже давно черства!

бабушка Кати

черства?! – НЕТ! просто продана д…….у, и еще говорят – МАМОНЕ.

РАДАР

Перший переказ ВІД ХОРОШОЇ ЛЮДИНИ на картку за сьогодні: 40 грн.

Озік

Предлагаю на наступных выборах,напротив Сапожникова В.Б. написать “Не наш мешканець”

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ні, “Озік”. В бюлетені такого не напишеш, як не хотілося б. Хіба що, приватно. У всьому потрібно дотримуватись Законів України і Конституції. А ось оголосити недовіру В.Сапожнікову та його команді із боку місцевих депутатів, згідно статей “ЗУ Про місцеве самоврядування” та Конституції України за узурпацію влади та інші “заслуги” , було б правильно і сміливо – згідно бажань їхніх виборців.

Олександр

… З боку депутатів? Шуткуєте? Вони скоріше оголосять недовіру Ісусу Христу, якщо Він стане мером.

бабушка Кати

опять С. что-то придумает, как было с Елевой!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ю. Єлева відмовлявся зняти на виборах свою кандидатуру, на користь “фараона”. Історія та, звичайно, дуже цікава і повчальна. І страшна, теж. Казнокради, розгорніть Біблію, знайдіть Книгу Іова і прочитайте вірш 27:13-23. І пізнаєте для чого Бог благословляє, деколи, на довге життя злочинців та злодіїв. І у вас волосся на головах заворушиться від жаху. Кажете, Бога нема? Міркуєте, що Він нічого не бачить? Що в’їдете у Царство Його на мерседесах із мішками баксів? Ну-ну. Хотів би я це побачити. Жоден (!) злодій і бандит, корупціонер чи брехун не залишаться непокараними рукою Його. Амінь. Слава Тобі, Боже Саваофе – Великий, Всеправедний і… Читати далі »

Житель

Анатоль, ви ж самі добре знаєте що крім кримінального кодексу більш вони нічого не бояться… а релігія у них для народу, щоб народ боявся.

Гість

…якщо хтось здасть.

РАДАР

Мирослава й Аріна щойно приїхали додому, відписалися нам. На картку сьогодні загалом надійшло за день 2800 грн.
Люди кидали і по 15, і по 20 гривень – кому як виходило.
Особлива подяка стоматологу з Нововолинська Андрію Ласкевичу. Він сам уже зробив конкретний внесок і потужно поширює свій пост про збір коштів для Аріни.
Ми допоможемо Аріні одужати й витягнемо її маму з нескінченних боргів. Я в це вірю!
Збір коштів триває, підтягуйтесь 🙂

Олег

Підтримую!!! Люди!!!!! Хватить давати гроші на базарі привізним професійним жебракам, які ноги нормальні під інваліда косять і просять, давайте підтримаємо місцеву дівяину, яка ТОЧНО ПОТРЕБУЄ і тут сума копійки, якщо ми поможемо!!!

марія

Сьогодні Гузь розказував на підприємстві в Володимирі скільки добрих справ зробив за своє депутатсво і от читаю відзиви -плач мами про допомогу і коли конкретно звертається людина про допомогу допомоги нуль. Питання викидів з кроноспану.курчака .олійного комбінату- дозволи на будівництво видавалися до його депутатства .. От тобі робота депутата по округу … добре в селі людям лапшу навішати…