Як вони сидять так спокійно і зверхньо на своїх мільйонах, ті чиновники?..

Нововолинці, волиняни, українці, просто люди!

Ми надалі збираємо кошти на лікування Аріни Донели – київської студентки з Нововолинська.

 

Понад десяток операцій за 20 років – усе через лікарську помилку, халатність медиків. Той не побачив, той недогледів, той прооперував малу дитину неякісно.

Історія боротьби Аріни та її мами Мирослави з підступною недугою, історія митарств і материнської самопожертви вражає. Плакали б навіть чоловіки, якби все розповісти.

Оті 30  тисяч гривень, конче потрібних для наступної операції, ми досі НЕ назбирали. Є лише 20 тис  грн.

Мама Аріни не вилазить із боргів, хоча працює як бджілка, тягне на собі всю родину.

 

Мама Мирослава

 

Одне слово – виручайте, без вас ніяк.

Операцію мали зробити у Києві сьогодні. Відклали.

Мирослава зверталась по допомогу до нововолинського міського голови Сапожнікова й нардепа Гузя. У приймальні нардепа відповідають, що коштів немає. Мер узагалі заявив: “Це не наша мешканка!”

Бо Аріна зареєстрована у київському гуртожитку (тимчасово, на час навчання). Хоча меру й нагадували: наша, наша, навіть студентську практику у виконкомі Нововолинської міськради проходила…

Не знаю, як ті “небідні люди”, “заслужені господарники” сидять на своїх мільйонах отак спокійно й зверхньо. Ну, але Бог їм суддя.

А Нововолинську давно потрібен благодійний фонд із наглядовою радою, який би очолила порядна і совісна людина. Щоб люди, які вкрай потребують коштів на порятунок, не принижувались у кабінетах байдужих чиновників.

Депутати облради від Нововолинська, ви ж маєте змогу допомогти через свій депутатський фонд! Мирослава Вікторівна надасть вам усі необхідні документи.

20 років поспіль вона самотужки бореться за дитину, Десь там реформи, десь там стаття Конституції про доступну медицину… Десь там, де й совість чиновника, який каже: “Вона не наша”.

Ну, хай студентка не ваша, пане Сапожніков, але ж її мама – наша, з нововолинською реєстрацією. І ви легенько могли виділити бодай кілька тисяч гривень із міського бюджету на порятунок дитини! І посприяти Аріні з путівкою у санаторій – за стільки років дівчині не вдалося  там побувати.

 

Наша Аріна

 

Коротше, люди,

картка Приватбанку5168 7427 0490 4535.

Донела Мирослава Вікторівна.

Дякуємо за кожен репост і кожну гривню!

 

Наталя Камишникова

 

Прочитав сам? Поділись з іншими: