Нові герої парковки в Новіку!

25 2731

Одразу двоє свідомих громадян надіслали нам дуже промовисті фото на тему, як не треба паркуватись.

Нововолинськ, Шахтарський мікрорайон, 38. Тут розташований магазин “Для вас”.

Чиє авто з номерним знаком АС 9895 ВО так гонорово стоїть на газоні – мабуть, розкажуть наші користувачі. 🙂

 

 

Ну, а цей автомобіль красується на тротуарі бульвару Шевченка, біля комп’ютерного салону “Ябко”.

Перехожі, надто ж мами з візочками й малюками, мусять старанно обходити дорогу іномарку, аби не подряпати.

 

 

Але якої біди вона там припаркувалась? І то вже не вперше!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

25
Коментуймо!

3000
10 Коментарі теми
15 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
15 Автор коментаря
editor

Ну, і хто ці герої?.. 🙂

Міра

Багато собі позволяють. На перших фото,то власник “Для Вас” ,від сонечка сховався😆😆😆

анти чобіт

у бадзюня вроді схоже

ОЛЬГА

ЦВЯХ ставить в рівне положення всі іномарки !
і ще – на бузі знову вимкнули коментування ! що ж це за сайт такий – специфічно куплений ? на*** і в кущі ? дайте людям хай висловлять свою думку.

Олександр

На “БУГ” коментарі не вимкнули-мабуть Ви щось написали “не те”. Це “свобода слова” така! Достатньо написати свою думку про “трьох богатирів” – Гузь, Сапожніков, Савченко, або про “досягнення” нововолинської влади-і Ви в тихенькому “бані”! Я про це писав неодноразово, навіть були думки звернутись до суду, але вирішив діяти по-іншому – просто відправити їх у” БАН “. Хай самі про себе пишуть і читають, а я свій вибір зробив, чого і Вам бажаю.

Ok_Jimmy

А чому тільки “БУГ”? Ви пробували на Нововолинськ.com.ua написати щось про тих же а особливо про Ярему? А на радарі про пані Наталю, пана Анатолія чи їхніх прибічників? Та ж сама свобода слова! Це просто “боязнь” побачити іншу думку “неоднакових” людей.
З.І. Не сам придумав ці слова. Це діалог з одним з Авторів радару!

Анатоль _ БІДЗЮРА

До “Ok_Jimmi”. Та пишіть про Бідзюру що завгодно! На всіх сайтах. Натхнення вам. Можете у віршованій формі. Можете польською чи німецькою мовами. Або російською. Я володію ними. Якщо не “ферштейн” – перекладу. Аби тільки це правда була. Щодо “Бугу” та”НВІП”. Вони мене, ці хлопці та дівчата, останнім часом дуже дивують. Вочевидь, між ними і міським головою В. Сапожніковим, читайте – нардепом Ігорем Гузем укладене перемир’я, :))) Може і не за так. А які сайти були! Хоча, справжньої війни між тими інтернет-фігурантами та міськими комунодинозаврами, й не було ніколи. Була гра на публіку: “Ігор прийде – порядок наведе!” Де обіцяний порядок,… Читати далі »

Ok_Jimmy

Надаю перевагу англійській, хоча Ви ж в ті самі часи совка вчились що і Сапожніков, і там про таку мову не чули! На рахунок правди, то у кожного вона своя. Теорії відносності це підтверджують! Я постійно читаю всі статті Радару і багато в чому погоджуюсь, але коли ви перегинаєте, тоді і ми коментуємо, хоча коментарі доходять не всі!

Анатоль _ БІДЗЮРА

Це дуже зручна позиція – про правду, яка у кожного своя. Вкрав: та це ж була виключно моя правда! Вигнав зі роботи підлеглого ні за що, ні про що – теж, вчинив по своїй персональній правді. Вбив на вулиці кота чи пса: так підказала мені моя внутрішня і неповторна, улюблена правда! Взяв хабара у розмірі неміряному: а що!, я старцем жити не збираюся до кінця свого життя – це моя правдочка, у моїх мізках, так обізвалася до мене. І таке інше Ви монополізували своє право на якісь підлі і мікроскопічні правди, котрих мільярди на планеті Земля. Зазирніть у Біблію. Правда… Читати далі »

РАДАР

І пані Наталя, і пан Анатоль вітають конструктивний діалог – без образ, намагання принизити і хамства. Обговорювати на РАДАРІ їхні позиції, ідеї, підходи – прошу дуже. Обговорювати особу, та ще й анонімно – це не сюди.
Ви ж навіть назватися боїтеся, що з вами обговорювати? Ваш страх?
Але цікавий ряд ви собі вибудували: мільйонер Ярема, нардеп на джипі (власники медіазасобів) – і пані Наталя чи пан Анатоль. Однакова політична вага. Розвеселили. 🙂

Катеринка

Золотеньке на бульварі Шевченка, то власниці магазину, біля якого припарковано. Дама ще та))

55555

І поліції як завжди нема на них!
Золотистий гольф пані власниці Світ Гардин!
Нехай в магазин заїжджає собі, що так слабо, тільки під магазин!

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так, якого милого. У неї власна вілла. Голову називає “Віця”. Чому й не ставити на газоні?

editor

Ліза: Поправте мене, але на другому фото… не таке вже й порушення
ПДР 15.10 – «Стоянка забороняється: на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м»

editor

але й цікаве розуміння у Лізи та власниці машини поняття “КРАЙ тротуару” 🙂
Поліціія теж трактує “край” від будинку, а не від дороги?

Олександр

Та й трактовка змінилась би, якби це був її власний будинок… А як заїжджала на той тротуар?

Вуаля

Стометровка – це пішохідна зона. Дивіться ширше.

Anatoliy

Жаба це велике діло! Я вам таких фото Жигулів і москвичів та інших заламків сотні зроблю ! Люди не заздріть !

editor

і котра з них ваша? 🙂

Anatoliy

Моя в гаражі

Вова

може створити рубрику ”герої доріг нововолинська” тут чи у Ф.Б. Вчора, якесь чудо ”раком” стало, (поставило свого буса Renault Master на бляхах LZ реєстрації) поперек пішохідної дорожки, за соцбезом. Жаль не було можливості зфотографувати…

Валік

А кажуть народ зараз бідний. Ага бідний! На нових машинах класу VIP їздять.

Валік

Навіть батюшка церкви що нагорбочку на шахтарському мікрорайоні отець Стефан їзде на старому Пежо червоного кольору. Де болотнікі над колесами уже в дирках так іржа поїла машину якій років 15 точно. Батюшка їзде на старому Пежо бо немає грошей щось новіше купити. Сторонський ясна річ маскується на део ланосі який уже старий та облізлий щоранку на роботу приїздить на роботу щоб не показувати що багатий. Ну а цей новенький автомобіль на фото я не знаю кому він належить але я знаю точно його раніше в тому районі я ніколи не бачив.

Лондон

Андрій Миронович має непоганий Хюндай вихідного дня.

Ok_Jimmy

Цікаво, а хтось з авторів чи коменторів підійшов до власника і повідомив йому в обличчя своє фе?
Я наприклад особисто ставав живим щитом і не давав рух авто-бидлу по бульвару Шевченка! А вам слабо?