Нововолинець із коронавірусом помер

16 5885

В обласній лікарні, куди його доправили позавчора, помер нововолинець, у якого 7 квітня виявили коронавірусну інфекцію. Йому ще не було 73 років.

Заразилися також його невістка і син, який працює водієм на “швидкій допомозі”. Вони перебувають удома на самоізоляції. 

Встановлено близько 100 осіб,  із якими контактував шахтар-пенсіонер. Більшість із них – медики.

Найслабша ланка у медичному ланцюгу – лабораторія в Луцьку, де роблять дослідження на наявність коронавірусу.

Там, кажуть, працює лише двоє інфекціоністів. За зміну можна опрацювати 40 тестів. За добу – близько 120, якщо обоє недосипають і трудяться по-стахановськи.

А тільки з Нововолинська вчора туди відправили понад 70 тестів. Із Ковеля – 80. А ще ж Луцьк, інші міста й райони.

Одне слово, бережіть медиків, вони вам іще знадобляться…

Наші щирі співчуття – родині померлого нововолинця. 

Одужання тим п’ятьом, які з ним контактували і в яких уже підтверджено коронавірус.  

 

Прочитав сам? Поділись з іншими:
  • Розкажу iншим:

Також читають

0 0 голосів
Рейтинг статті
16 Коментарі
старіші
новіші найбільшу кількість голосів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
РАДАР
2 років тому

Отже, в Новіку виявили вже 5 людей із коронавірусом. Про це сповістив в інтернеті міський голова, який у свої 66 років перебуває чи то на самоізоляції, чи то на лікарняному, чи те і те.
Керівнику лікарні теж 65+. Як щодо самоізоляції?

Анатоль_ БІДЗЮРА
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Міський голова не має права усуватися від своїх прямих службових обов’язків у цей тяжкий для міста час. Як і головний лікар ЦМЛ. Вони урочисто рапортували виборцям, що в лікарні все є. Проте, як виявилось, не все… І в “Багдаді не все спокійно”. А якась, пропагандистська каламуть. Вони обоє заслужені люди і мають працювати так, як працювали по виборчій програмі міського голови перед його тріумфальним походом на 5-ту каденцію. Або йти у відставку. Як вбачається, ми – Нововолинськ, будемо по захворюванню на коронавірус, наздоганяти Чернівці та Київ.

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

Якої самоізоляції? Капітан корабля покидає корабель останнім, або гине разом з ним і це всі знають. Усе керівництво міста повинне рятувати місто і містян. Священики можуть лише молитися. А керівники мають багато повноважень і покладених на них обов’язків. Поіменно перераховувати не буду, але припускаю що керівникам страшно до чортиків. А хто ті люди у яких виявили коронавірус? Можна дізнатися де живуть? Дуже не хочу принести цей вірус додому своїй мамі, якій 85 років

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  Анатоль_ БІДЗЮРА

А ордени за боротьбу з короновірусом будуть? Бо в них таких немає…

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Якби у них була хоч капля розуму-пішли б у відставку. Невже ще не нажерлись? І чергове запитання до нач поліції…розслідування буде?

РАДАР
2 років тому

П’ятеро з підтвердженим уже коронавірусом – це троє членів родини померлого й двоє, що поверталися з ним додому з санаторію в Нововолинськ.

Олег
2 років тому

Цікаво, з моменту приїзду з санаторію до виявлення коронавірусу, де ще бували ці п’ятеро та в які магазини ходили за продуктами? А взагалі, я про те що цей вірус дуже і дуже поряд та набагато ближче ніж всім здається…

PILIKALO
2 років тому

Це халтурне відношення лікарів, які його помістили в терапевтичне відділення…

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  PILIKALO

Це халтурне відношення до приписів і умов карантину і грубе порушення карантину як такого, іактично злочин у нинішніх умовах в Україні і в світі. Але злочин вчинили ті, які їхали, відпускали їхати до санатопію у такий час. Повна безвідповідальність перед суспільством і цілим світом, бо з вірусом боряться на усіх континентах. Покійний дідусь полікувався і відпочив перед смертю. Нехай спочиває у Бога. Видужування усім хворим

РАДАР
2 років тому

Є питання до фонду, який надав путівки 8 чи 9 нововолинцям. Коли надав? До початку карантину чи вже під час?
Є питання до керівництва санаторію. Чи працює він зараз? Чи запровадили там обсервацію? Чи виявили інших хворих відпочивальників?
І якось ніхто з читачів не завважив про блокпости. Всі талдичать, що винні родичі й він сам. А крім усьсого іншого – стоять же блокпости, на них виділені бюджетні кошти.
А температуру там виміряли лише водієві. Чомусь пасажирів не перевіряли. Якби перевірили – все могло бути не так.

Андрій Дмитрович Сапожнік
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Головне-щоб ломбарди працювали…

Людмила Зіменко
2 років тому

Можу вас втішити – прийнято рішення щоб ломбарди працювали))

Людмила Зіменко
2 років тому
Відповісти  РАДАР

Про блокпости я зазаначала, можливо просто не так висловилась. Я цікавилася тим як він їхав і повертався до і з іншої обоасті. Якщо путівки вилали до карантину, а їхали під час карантину, то їхати було не потрібно, потрібно було повернути путівки. Численні туроператори не хотіли втрачати гроші і путівки на закордонні тури приймати назад відмовлялися, та і приторговували путівками під час пандемії

РАДАР
2 років тому

Шановні, не стукайте тут одне анонімно на одного. Маєте претензії до “фотографки” чи ще до когось – кажіть у вічі або пишіть на своїх особистих сторінках у сомережах. Вірус вірусом, а .стукацтво стукацтвом. Видалила.

макс п.
2 років тому

цікаво,чи це якась особиста образа….чи конкуренція))))))))))) як би не було але “строчити” доноси знову повертається “в моду” 🙂