Окріп на голову! Нежданчик від “Тепла”

87 2357

Отак ви виходите неквапом уранці зі свого під’їзду в центрі Нововолинська – на бульварі Шевченка, 3…

А вам на голову ллють із усієї дурі окріп.

Це працівники “Нововолинськтеплокомуненерго” (директор Анатолій Гаврилюк) зливають воду – промивають мережу.

І ні тобі попереджень, ні сигнальної стрічки, ані вибачень.

Безкоштовний душ від комунальників!     Матюкаються     радіють усі!

Відео: 

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

87
Коментуймо!

3000
5 Коментарі теми
82 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
12 Автор коментаря
Людмила Зіменко

Дай Бог здоров’я тому, хто все це на відео зняв! Такі методи роботи у тепловиків існували споконвіку і тепловики скрізь і постійно так роблять. Правда не знаю чи там реальний окріп, бо батареї гарячими назвати важко, швидше ледь теплими. Плюс до того всього тепловики своїми постійними гарцюваннями на горищі стелі квартир на верхньому поверсі і у під’їздах руйнують. От дозволили б встановлювати свої котли по кватирах, то і економія газу була б, і опалення шалених грошей не коштувало б, і держава на опалювальний сезон на субсидіі гроші не витрачала б, і тепловики такий душ не влаштовували б… Та не з… Читати далі »

newvol

Я так розумію, стара радянська система газопостачання зовсім не розрахована на те щоб в кожній квартирі стояв котел для індивідуального опалення, бо якщо всі поставлять котли то в газосистемі буде просто недостатньо тиску. Щоб усім будинком перейти на індивідуальне опалення потрібно змінювати труби газопроводу до окремого будику, а дозволять одним то захочуть й інші, а якщо всі будинки захочуть перейти на індивідуальне опалення, то потрібно буде змінювати усю газопровідну систему міста, на що коштів в міста точно ніколи не хватить. Хто тоді має за це все платити? Тому, виходить що індивідуальне опалення в нас тільки для одиниць, тобто тільки для… Читати далі »

Людмила Зіменко

У селищі Благодатному/Жовтневому кватири були газифіковані набагато пізніше, ніж у Нововолинську, а саме вже після союзу, та ще й за кошти самих мешканців, не за кошти держави. На що розрахована система у селищі я не можу сказати. За державний кошт лише прокладали труби на вулиці і тягнули труби по будинках

Щось не так

От завдяки таким “розумним” ми і не маємо індивідуалки… В кожній квартирі є газова колонка, яка споживає більше газу, ніж сучасний котел… Це про труби, а про ефективність, то й дитині вже зрозуміло, що на гріти воду в квартирі-це економія, ніж нагріти і передати її на кілометри… Вся Європа користується індивідуальним, бо у них немає таких розумних мерів, як у нас…

Людмила Зіменко

При від’єднанні від централізованого теплопостачання і встановленні індивідуального котла повинна бути надана письмова згода сусідів по будинку, адже перебудовується вся система обігріву будинку. Але жоден власник у жодній квартирі, аптеці, магазині і т.д. ніякої згоди ні у кого не питав. Отже, ті індивідуальні котли встановлені з порушеннями, може, навіть, і не законно. Приймальна комісія не може не знати про необхідність наявності такого документа, як згода сусідів. І щоб не було розголосу і сусідських протестів усе роблять тихо, без розголосу і з багатьма порушеннями. Чиновники із людей роблять дурнів і лохів – вам, мовляв, котли не можна, бо ви люди чорні,… Читати далі »

Олег

Ну де ви це берете? Які сусіди? Є закон і про сусідів в ньому нічого не пише.
Для відокремлення (відключення) від ЦО та ГВП власник квартири чи нежитлового приміщення багатоквартирного будинку звертається до органу місцевого самоврядування з письмовою заявою в довільній формі із зазначенням причини відокремлення (відключення) та подає інформацію про намір влаштування системи індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) такої квартири чи нежитлового приміщення.
І ніяких сусідів питати не треба, що робити власнику квартири. А ви б напевно хотіли, що б у вас дозволу питали?

баян

Розкажіть це Сапожнікову з Гаврилюком, а також їхнім юристам. Від’єднатися можна тільки цілим будинком. Це раніше можна було поквартирно.

Олег

Всі магістральні труби по місту великого діаметру, так що тиску в них хватить всім. А от може не хватити діаметру труби в будинку, але змінивши трубу можна всім поставити котли. Приклад Ужгород все місто перейшло на індивідуалку, місто набагато більше ніж наше. І тиску наявних труб хватило. А ця інформація, що не хватить газу то страшилка Гаврилюка, щоб роботу не втратити.

Людмила Зіменко

Правильно – починати потрібно з того, що теплокомуненерго стане по суті непотрібною організацією з усіма невідворотними для її працівників наслідками. Ворон ворону око не виклює і високе начальство Гаврилюку такої капості не зробить. Новітні технологіі і можливості щось змінити на краще для керівників міста просто не існують. Робіть висновки, громадяни-виборці, думайте, чи потрібні вам ті керівники, які так керують вами вже стільки років, думайте, бо будуть вибори…

Людмила Зіменко

Мер Нововолинська Сапожніков В.Б. категорично проти державної програми по зниженню тарифів/вартості послуг по подачі теплопостачання і гарячої води у місті і готує відповідне звернення до уряду президента Зеленського. Так що комунальні послуги у Нововолинську залишаться такими ж високими, або ж іще подорожчають

Щось не так

Що не говори, а такого мера(і не тільки його) при Сталіну вже давно б розстріляли, не дивлячись, що комуніст… Я не за Сталіна-я проти сапогізму!

Щось не так

Всё Ви правильно пишите, але… Щось не бачив я людського спротиву… Віддає пенсіонери останні копійки… Де-хто тут висловлює свою думку… На тому все і закінчується. А я вирішив йти до “кінця”, згідно договору з УКТМ плачу 50гривень… А ще дуже хочу, щоб” через мене”не давали тепло на весь будинок, тоді побачу скільки розуму залишилось у моїх “любих” сусідів… які мають субсидії,різні пільги, поробили “теплу” підлогу і хочуть, щоб я це оплачував… З нетерпінням чекаю… можливо, самий гуманний нововолинський суд, на який з задоволенням запрошу Радар, п. БІДЗЮРУ, своїх знайомих і всіх бажаючих побачити все на власні очі. Я назвав їх… Читати далі »

Людмила Зіменко

Робити теплу підлогу від централізованого опалення взагалі не можна – система не розрахована на такі затрати тепла, та і взагалі батареї нарощувати в необмежених кількостях також

newvol

В нас багато чого не можна, але беруть і роблять: і самостійно масово замінюють плити та газові колонки, і “теплу підлогу” самостійно підключають до централізованого опалення, і ніші довбуть в несучих стінах будинків… і хоть когось за це покарали?

Щось не так

А хіба не сусіди дають “добро” на магазини і аптеки? Саме тими “згодами” влада прикриває свої корупційні вчинки… Чи не так?

Олег

Вже не сусіди, вже ніякий дозволів від сусідів не треба.

Анатоль_ БІДЗЮРА

І не покарають нікого. Нікому карати – місцевої влади у нас немає. Є посадові особи, які своє начальствування розглядають через окуляр власного і швидкого збагачення. Які своє службове становище перетворили на бізнес.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ми, пані Людмило, – люди бідні оплачуємо всі забаганки багатіїв. І центральне опалення теж. Лев’яча частка багатих не платить за нього зовсім. Це робимо ми – сіромахи. І багатомільйонний борг, в “НВ Теплоенерго”, утворився через їхнє небажання платити. Бо бідні, в основному, люди совісні на відміну від розбещених та ледачих багатіїв.

Людмила Зіменко

Згодна. Навіть банки кажуть, що злісними неплатниками є люди багаті і що для банків ризиковано укладати різні угоди із такими потенційними клієнтами

Щось не так

Не можна порушувати Конституцію і права людини.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Я це давно знаю. Львівський апеляційний суд назвав дії НВ міськвиконкому протиправними. Що згідно тлумачного словника є злочинним. Також, це зробили й два суди першої інстанції.

юрій

а в нас холодно. і звони- не звони.спускайте повітря.їм пофіг. Сірка 7

Людмила Зіменко

Якщо температура повітря в квартирі 12 градусів і нижче, то можна взагалі не платити за опалення. Потрібно, навіть самому, фіксувати температуру, викликати працівників котельні і складати акт перевірки, щоб задокументувати сам факт неякісного надання послуги. Можете ще поцікавитись у адвокатів – не зашкодить. Коли температура вище 12 градусів, але не відповідає встановленим нормам – то повинні зробити перерахунок. Працівники котельні зобов’язані встановити справжню причину поганого обігріву помешкання і повинні налагодити теплопостачання

Олег

“Потрібно, навіть самому, фіксувати температуру, викликати працівників котельні і складати акт перевірки, щоб задокументувати сам факт неякісного надання послуги.” Ага, а працівники тепла рвонули до вас за 20хв). Можна самому кажете, а чим? В вас є сертифікований термометр чи китайський піде? Хто зафіксує що в вас була така температура, ви собі самі? Наприклад у вас було 10гр з ранку, сонце вийшло і в обід у вас може бути 18гр, от тоді то і прийде комісія з термометром і перевірить чи у вас все добре з дверима, вікнами, стінами. Якщо щось не так (вікна не пластикові і є доступ повітря з… Читати далі »

Людмила Зіменко

Не було у мене пластикових вікон, коли я викликала комісію і зверталась у прокуратуру. Документи можу надати по тих перевірках. І покажіть мені де і у якому договорі чи законі прописано, що мають бути вікна пластикові, стелі опущені, стіни якісь інші?… Я особисто такого документу не бачила і такого договору із такими пунктами про вікна-стіни іт.д. не підписувала. Теплокомкненерго зобов’язалось обігрівати помешкання, а про пластикові вікна і різні навороти ні-гу-гу і ніде. Є норми, згідно яким має відповідати температура підігрітоі води при вході в будинок і при виході із будинку, коли іде обратка, також температура батарей на вході і на… Читати далі »

Олег

То по вашому, коли зимою вибити двері і вікна то можна за опалення не платити? Я мав на увазі не те що тільки пластикові вікна, а те що в дерев’яних старих є доступ повітря з вулиці, яке дуже зменшує температуру в квартирі. А що в законі є читаємо. Перевірка якості надання послуги з постачання теплової енергії 33. Під час проведення перевірки відповідності якості надання послуги з постачання теплової енергії параметрам, передбаченим договором про надання такої послуги, виконавець комунальної послуги враховує: 1) своєчасність початку і закінчення опалювального сезону; 2) безперервність надання послуги з постачання теплової енергії; 3) дотримання нормативної температури повітря… Читати далі »

Людмила Зіменко

До чого тут вибиті двері і вікна?Де ви таке прочитали? Бред сивої кобили. Ви спочатку напишіть своє справжнє ім’я і прізвище, аноніме, хоча можете не писати – мені до вас байдуже. Кінець спілкування

newvol

Плюс, щоб не попастись, хабарі беруть тільки через знайомих чи через провірених людей, тим хто не має звязків такий дозвіл недоступний навіть за гроші. Хто знає чи уже встановив собі індивідуальне опалення, розкажіть скільки коштує чи коштував такий дозвіл бо просто так таких дозволів не видають. Зате такі дозволи певно безоплатно отримало все вище керівництво міста та їхні близькі родичі, прокурори, начальники, бізнесмени з грошима та зі звязками і т.д., а простим людям зась, бо більше й не можна, система не витримає й тоді полетять голови, бо коли не буде достатнього тиску – обовязково запитають хто видавав всі ті дозволи… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так. Все вище начальство має індивідуальні системи опалення. Нам – зась! Ми раби, сіра маса, яка має жити, творити і присвятити своє існування їхньому добробуту.

янка

у нас автономка з 2006 року, нікому нічого не платили. вибігали , правда, багато по кабінетах і майже всюди з доказуванням свого права, але чиновники пиками покрутили і дозвіл дали.

Людмила Зіменко

От бачите – комусь зась, а ви “вибігали” і я знаю людей, які вже пїсля вас “вибігали”. Валити потрібно цю недолугу і злочинну систему

Анатоль_ БІДЗЮРА

Людмило Ви, як і я, пишемо під власними іменами. А “Янка” – бот і провокатор системи “сапогізму і рожелюківщини”, яка боїться власної себе і “роботодавців”. Не вірте “позитиву” анонімних користувачів! Доброї влади немає і не було ніколи, особливо, такої стародавньої і протиправної, як в Нововолинську. Котра хоче існувати вічно.

Людмила Зіменко

В інтернеті повно ботів і спочатку адекватні користуаачі ставлять під коментами “лайки”, а потім підтягуються боти і ставлять ” дизлайки” і на цьому ця влада(не скажу, що хороша) і тримається – такі наші Нововолинські реалії. А не вірити анонімам – це хороша думка – я так і роблю:-)

Щось не так

Знаєте, – дизлайки для мене набагато цінніші – значить злочинну організацію зачіпило!

янка

омг. не буду вам щось доводити.
я ж написала що робили автономне ще в 2006 – тоді, коли можна було. і навіть тоді не дуже хотіли підписувати папери у міськраді, носами крутили, прийшлося саме ВИБІГАТИ і не в лапках, як пише жіночка зверху. а реально бігати по кабінетах, бо то когось нема, то обід, то прийдіть завтра…
де тут позитив, одному Богу відомо

Хамську репліку на адресу користувача видалено. Далі може бути бан, жіночко.
Модер

Людмила Зіменко

“Жіночка зверху” має справжнє ім’я і прізвище – Людмила Зіменко- на відміну від вас, “янка”. І ніколи не розповідайте мені, аноніме, як бігати по кабінетах, бо у мене такого досвіду вагон і маленький візочок і по різних справах і питаннях, не по одній справі, як у вас. От тільки я не збираюся своїм досвідом з вами ділитись – часу і зусиль шкода, та і ні до чого це мені. Повторюю ще раз – знаю людей, які встановлювали індивідуальне опалення попри заборону і знаю мотиваціі, згідно яких їм надавали дозаоли на встановлення котлів. І коли знаю я, то знають і інші.… Читати далі »

Iра

бідна та янка, вчепилися до неї. хто вам рота закриває? людина написала що в неї автономне опалення – то зразу на палю її? заздрите?
чорним по білому написано, шо їй не хотіли давати дозвіл поки не добила їх ходінням по кабінетах. то хто поганий: кабінетники чи та янка? де логіка?

РАДАР

Людина думала й запевняла інших, що зараз надворі 2006 рік, коли вона ходила й добивалась. А надворі 2019-й, і правила встановлення автономного опалення давно змінились.
Де паля? Де заздрість? Не смішіть.

янка

ого, ото вже коментарів. одним словом вийшов балаган. я під коментарем, що автономка у обраних, написала, що у мене автономка, хоча я і не обрана, встановили ми її у 2006 році, коли можна було встановлювати, але навіть тоді я набігалася по міськраді, архітектурі і ще купі кабінетів, де ні в кого на мене не було часу, і я реально сварилася з тими чиновниками, але все таки вибила своє. і тут мене звинувачують у тому що я бот на зарплаті в мера і я боюся його і себе…потім написали що я комусь рота закриваю, що пишу позитив про міську владу..дее??? де… Читати далі »

РАДАР

О, бідна ображена овечка серед вовків. Так, ви не бот і не провокатор, тут погоджусь. Ви просто хамувата особа, яка іноді пише слушні коментарі, а іноді, користуючись анонімністю, безпардонно хамить. Ото й тільки.

Олег

Ну так число встановлення і прізвища назвіть.

Людмила Зіменко

Я таки ще раз вам, Олег, відповім – а ви хто такий? Ви слідчий по справі, щоб вам прізвища, та ще й інтернеті називали???? Ви справді бот. У мене все

Олег

Так що виходить, ви знаете про злочин і мовчите, значить покриваєте його. А ви пішли в поліцію і слідчому казали про виявлені факти злочину? Ні. А то кожен може в інтернеті нісенітниці писати, яким віри нема. І на рахунок аноніма, якщо я назвусь Олегом Звіздюлькіним то все, я вже не анонім, чи на сайті вже є перевірка документів, чи електронний підпис. Звідки хто знає ваше справжнє ім’я і прізвище.

Людмила Зіменко

От як вас зачепило і кортить чужі прізвища дізнатись, іншим людям ярлики чіпляєте, у злочинах звинувачуєте, а своїм справжнім ім’ям і прізвищем вам підписатись слабо. Тільки мені ваше ім’я і прізвище геть ні до чого.. Кажу ж вам -у мене все. Закрили тему.

Анатоль_ БІДЗЮРА

І я знаю, Людмило. Знаю й “розцінки” на автономне. Проте, довести щось нереально: фактів не вистачає. А використовувати їх із анонімних джерел – не в моїх правилах.

Iра

а не хамськи обзивати незнайому людину ботом, провокатором і казати щось хтось на зарлпті і боїться сапога? подвійні стандарти такі подвійні

РАДАР

Обзивати конкретних людей (із прізвищами) – погано, висловлювати критичну думку щодо анонімів – нормально, хоча бажано без ярликів.
Однак “бідну янку” ніхто нікуди лікуватися не посилав. А вона собі таке хамство дозволила. І то вже не вперше.
Тому зі стандартами у нас усе гаразд.

Людмила Зіменко

А ви, Іра, під ніком також ризикуєте стати ботом і де це тут про заздрість написано, про чийсь там страх? Хоча ваш страх видно неозброєним оком, бо саоє прізвище вказати вам страшно…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Знаєте, я не вважаю анонімів, котрі захищають місцеву владу реальними людьми. Хіба що, умовно. Я, Людмила Зіменко, Володимир Мигас та деякі інші пишемо під власними іменами – не боячись і відповідаючи за свої слова. Чого не скажеш про анонімних дописувачів.

баян

Ви просто встигли, коли уряд іще дозволяв від’єднувати квартири. А потім заборонив. Тільки цілим будинком. Навіть якщо в ньому 100500 квартир.
І ви самі пишете, що пробивати дозвіл у Нововолинську було важко навіть тоді.

Щось не так

500 у. е.! Побігаєте? Це не хабар-я не знаю де “бігати”… Ви розкажіть все подробно, хто в цьому був задіяний.

янка

500 у е – це що? я їх всіх не пам”ятаю, добре нерви мені Вісьтак потріпав і тодішня його секретарка.оце то точно. то не ак, то не сяк, настрій в нього не той. кричав..тільки коли чоловік мій на крик перейшов , тоді скривився і підписав

Людмила Зіменко

Янка, відкрию вам очі на правду – всі споживачі, тобто звичайні і прості люди, які переходили на автономку пройшли сім кіл пекла у кабінетах. Це обов’язкова складова успіху справи і реальність нашого життя. Але я так і не зрозуміла чому ви тут так обурюєтесь – ви ж працювали для себе, для свого власного добробуту у кінцевому результаті. Ну не подобалось вам таке чиновницьке обслуговування, то у вас був вибір – залишитись споживачем і платником теплокомуненерго, раз та справа була для вас така важка, чи щось ішло не так. То суто ваші проблеми – така моя думка

янка

то ж я вам про ті 7 кіл пекла і пишу!!!
при чому тут лишитися споживачем НТКЕ?? ви б лишилися?? ясне діло, що мої проблеми, що мені прийшлося вибивати своє право на атономку, але з таким підходом можна взагалі на ві статті писати – що то ваші проблеми: і про тепло, і про дороги, і про екологію….нашо тоді дискутуєм?

Людмила Зіменко

Ну то і заспокойтесь – все, що хотіли ви вже написали. Тема себе вичерпала у вашому випадку

Щось не так

500уе-це 500 доларів, американських… Все, що Ви описали-це “процедура”, яка була видумана місцевою владою-саме це і є корупція! Яке відношення до індивідуального опалення має архітектор? А от до втручання в несучі конструкції будинків-так! Але за “окрему плату” можна все! І стіни переробляти, і підвали переобладнали… А потім будинки валяться… І про “розцінки” на індивідуальне опалення – що хтось не знає, що це коштувало від 300 до 600уе? Ви не знаєте, що і після 2006року це робилось? Писались заяви “заднім” числом, вписувались прізвища в протоколи так само… Я знаю таких людей, але ніхто і ніколи не буде свідчити-такий наш світ. “еліта”… Читати далі »

янка

я незнаю хто і як вибивав своє право на автономку. я своє право вибивала 2 місяці. до архітектора ходила, бо дали список чиновників, чий підпис треба. то і ходила. підказати чи це законно не було кому.

Юрист

Відразу скажу дії тепловиків наводять жах.
Роздуми про індивідуальне опалення тішать серце, але є чинне законодавство України, затверджений порядок.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0982-19
Питання в тому чи мають право порушувати цей порядок чиновники місцевого самоврядування, напевно ні.
Але більшість у своїх гнівних коментарях, закликають до порушення законодавства.
Якщо ви скажете що ви не читали, не знаєте, чи не бачили – це означає, що даного питання ви не вивчали.
Перед тим як щось писати потрібно вивчити питання.

Людмила Зіменко

От, “Юрист”, я знаю про закон і про Раду, але я особисто знаю людей, які обійшли цей закон і саму Раду з допомогою чиновників. То ви, як юрист, скажіть що світить чиновникам за порушення закону, чи геть нічого не світить за доброю українською традицією ?

Юрист

Є різні види покарання в залежності від правопорушення, яке скоїла посадова особа.

Людмила Зіменко

Але враховувати потрібно, що це була групова змова посадових осіб і що це було кілька, а не одне правопорушення – це такий попередній і слабенький підсумок ситуаціі, що склалася. При детальному розслідуванні може виявитись багато чого нового і дуже цікавого, навіть можуть виявитись правопорушення по інших справах

Щось не так

І питання до Вас, як до юриста… Ви згодні на юридичний супровід справи проти “тепла” і влади? А законодавство я знаю…

Юрист

Якщо ви законодавство знаєте то для чого вам юрист?

Щось не так

Для “юриста” – закону, який забороняє індивідуальне опалення немає! Є постанова уряду! Яка порушує мої конституційні права, яка наносить колосальні економічні збитки державі і по-суті, є корупційною урядовою постановою. Можу довести це техніко-економічними розрахунками. Доречі, послухайте вчорашній виступ мера, де він розповідає, що підписав звернення до уряду про не допустимі ть встановлення граничних тарифів на тепло. При цьому сказав, що постанова уряду-це не закон і не обов’язкова для виконання…. А постанова на заборону індивідуалки- для вас – закон! І він його справно виконує! Ось так, любі “зебільчики” і “йуліні” бабусі, “рошенівці” і “ляшківці”, вас “човпуть”, а Ви все живете і… Читати далі »

Анатоль_ БІДЗЮРА

Всі постанови і розпорядження уряду є підзаконними актами і обов’язкові до виконання. А тим більше міському голові В. Сапожнікову, який виконує в Нововолинську функції Держави. Не забудьте цього виборці, коли будете голосувати на місцевих виборах за міського голову чи голову ОТГ.

Людмила Зіменко

Так, Сапожніков підпорядковується уряду країни, як посадовець, але чи всі громадяни так повинні підпорядковуватися рекомендаційним документам, пане Бідзюра?

Анатоль_ БІДЗЮРА

Так. Всі. Розпорядження та постанови Уряду не є рекомендаційними, а офіційними документами і мають силу закону. Надаю підтвердження: Конституція України, Розділ VI, Стаття 117 – “Кабінет Міністрів України в межах своєї компетенції видає постанови і розпорядження, які є обов’язковими до виконання”. Коли взяти до уваги те, що норми Конституції є найвищою юридичною силою (Розділ І, ст. 8), на місці Віктора Борисовича, і якщо він мав необрежність зробити публічну заяву про рекомендаційність постанов і розпоряджень Кабміну України, я на його місці швиденько вибачився б і забрав свої слова назад. Це може мати дуже дурні наслідки. Якщо це таки правда, виникає запитання:… Читати далі »

Людмила Зіменко

Постанова так само, як і Розпорядження носить суто рекомендаційний характер і справді не є обов’язковою до виконання

Людмила Зіменко

Постанови, Розпорядження і Накази – таки ж не є обов’язковими для виконання. Навіть злочинні накази можна не виконувати. Бійці “Беркуту” могли не стріляти в Майданівців, могли звільнитися зі служби без будь-яких наслідків для себе. Це був злочинний наказ

Олег

Ну знову, ви якщо не знаєте, не пишіть. В законі Накази міністерства, стаття 15
Накази міністерства, видані в межах його повноважень, є обов’язковими для виконання центральними органами виконавчої влади, їх територіальними органами, місцевими державними адміністраціями, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності та громадянами.

Людмила Зіменко

Ну знову не подумавши не пишіть. Як громадянам може вказувати високе начальство, писати злочинні розпорядження-постанови-накази, порушуючи конституційні права громадян? Я не є службовцем на службі у держави, не отримую платню від держави, щоб мені держава щось вказувала.

Людмила Зіменко

А про злочинний і незаконний наказ сріляти у беззбройних протестувальників на Майдані казали і писали у новинах юристи і журналісти

Людмила Зіменко

І якби той наказ не був злочинним, то всі співучасники не тікали б з країни

Щось не так

Наш мер підписав звернення до прем’ера про недопущення зменшення тарифів на тепло… Мер, який зі своєю бандою користується індивідуальним, дешевшим теплом, а вас має за дурнів… Має рацію?

Людмила Зіменко

Враховуючи все вищенаписане у коментарях про тарифи, враховуючи величезні борги перед теплокомуненерго і повну відсутність можливості від’єднатись від централізованого теплопостачання, тобто перебування звичайних справних платників у стані кріпацтва перед комунальниками, припускаю, що саме через такі космічні борги звичайним платникам встановлюють у нашому місті захмарні тарифи на тепло. Ну повинен же хтось за ті борги розраховуватись… Наша влада справді має нас за рабів

Щось не так

Це не борги-це реальний супротив! Ще трішки-“тепло ” банкрот! Жаль, що хтось цим скористається і потім буде хіхікати з тих, хто за них це робить!

Щось не так

Наприклад, як “юрист”… Розумний…

Анатоль_ БІДЗЮРА

Свята правда. Через неплатників-багатіїв, ми – незаможні люди, змушені сплачувати за теплопостачання у рази більше, аніж могло бути. Ми кредитуємо “НВ Теплоенерго” і даємо милостиню зажерливим і дуже багатим людям.

Анатоль_ БІДЗЮРА

Ви, Людмило, абсолютно праві. Якби багатії та й платили за тепло і повністю розрахувалися із “НВ Теплоенерго” за всі минулі роки та десятиліття, ми прості споживачі – без боргів і всього такого іншого, платили б за послугу теплопостачання у два рази менше. Це аксіома. Хтось мені заперечить? Чекаю. Я, на основі розрахунків вартості 1 Г\кал тепла, згідно діючих нині в Україні формул, доведу вам протилежне, як 2 х 2 = 4. Вочевидь, в умовах багатомільйонного боргу перед колективом “НВ Теплоенерго”, за надану раніше послугу, міському голові В. Сапожнікову ліньки підняти свій засиділий зад і якимось чином, дієво, вплинути на боржників.… Читати далі »

Людмила Зіменко

Наш мер своє звернення мотивував тим, що у разі зниження тарифів із міського бюджету будуть змушені виділити значні кошти тепловикам, бо теплокомуненерго збанкрутує, якщо тарифи знизити і що тоді змушені будуть із -за нестачі цих коштів у бюджеті міста зменшити виплати по зарплаті вчителям, медикам, комунальникам, змушені будуть скоротити штат комунальних працівників і буде припинено ремонти доріг, вулиць і взагалі буде неможливим розвиток інфраструктури міста і що не будуть виплачуватись субсидії. Так що оплачуючи за тепло і гарячу воду по високих тарифах справні споживачі не лише тримають на плаву зажерливу і збиткову організацію терлокомуненерго, а і дають гроші на зарплати… Читати далі »

Вася

Виходить що так!

Щось не так

Ще й не розумні і *цикливі…

Людмила Зіменко

Це ви так обзиваєте людей, яких влада рабами-кріпаками рахує і мене в тому числі? Ну це вже дно

Щось не так

По перше-не обзиваю, а називаю… Ну не отримала людина спеціальну освіту… За це не можна обзивати дурним… Назвав би боягузами-вам і так не сподобалось би… Але як вам хочеться… І про дно… Це як діжку перевернути…можливо і не дно.

Людмила Зіменко

Ви цинічна особа, або група осіб

Щось не так

… 1 цинічна особа=групі осіб…. Обов’язково колись познайомимось…але називати “самою роботячою” і “співучою” нацією не буду,особливо нововолинців. І я Вам більше наведу аргументів своєї правоти, ніж Ви мені – моїх помилок…

Людмила Зіменко

Якось звучить неоднозначно😕 А це знайомство буде безпечне? Бо я взагалі не впевнена, що воно мені треба…. Як відчуваю, так пишу))