Компанія Dunlop була названа на честь власного засновника і почала діяльність в 1889 році. На рахунку англійської бренду безліч відкриттів, починаючи від першої пневматичної покришки і закінчуючи високотехнологічними колесами для Формули-1.

До 2018 року корпорація Данлоп продовжує тісну співпрацю з компанією Goodyear, куди входять у ролі дочірніх підприємств такі бренди як:

  • Fulda;
  • Kelly;
  • Debica;
  • Sava.

Будучи визнаним лідером в області виробництва автомобільних, мотоциклетних, вантажних і велосипедних покришок британська компанія отримала широке поширення на території України. Завдяки цьому купити шини Dunlop в Україні можна легко і вигідно. Одним з топових магазинів є Koleso2000.ua.

Літні шини Dunlop
Летняя резина Dunlop SP Sport Maxx 050+ SUV сучасна модель, яка адаптована інженерами під високопродуктивні позашляховики і кросовери. Серед особливостей моделі варто звернути увагу на посилену конструкцію каркаса і технологічний склад гумової суміші дозволяє підлаштовуватися колесам під різні дорожні умови.

Перероблений дизайн з асиметричними блоками гарантують відмінні показники на мокрих і сухих покриттях. Застосування додаткових шарів брекера і перероблений профіль дозволяє машині демонструвати прогнозованість і надійну керованість на високих швидкостях.

Річна модель Direzza DZ102 виступає компромісом між спортивними показниками і паливною економічністю. Шини відрізняються стійкістю завдяки передовим технологіям від концерну Goodyear. Досить агресивний дизайн забезпечує економну витрату палива, який органічно поєднується з продуктивністю під час пересування.

Збільшений склад силіки у складі гумової суміші гарантує стабільні показники зчеплення на мокрому асфальті, попутно підвищуючи пробіг. Потужні блоки протектора шин Dunlop скорочують довжину гальмівного шляху і підтримують стійкість під час проходження поворотів.

Використання багатошарового каркаса із застосуванням безшовних технологій намоток дозволяє розраховувати на стійкість до перегріву і захист від механічних пошкоджень по ходу руху машини.

Зимова гума Данлоп
Серед зимової гуми Данлоп особливу популярність здобула модель GranTrek Ice 02, яка адаптована під використання на сучасних автомобілях класу SUV» і «CUV». Дизайн коліс передбачає переважне застосування на асфальтових дорогах.

Серед особливостей продукту слід відзначити ефективну роботу дренажної системи, яка прискорює процес відводу опадів за рахунок збільшеного числа каналів і канавок. Впевнена поведінка на високих швидкостях стало реальністю завдяки цілісному центральному ребру жорсткості.

Фірмові перемички, багатотисячні ламелі і заводські шипи протиковзання забезпечують короткий гальмівний шлях на слизьких покриттях. Двошаровий протектор стабілізує рівень комфорту при пересуванні і чуйності на рульове управління.

Фрикційні шини Dunlop Graspic DS3 є комерційно вдалою розробкою британської компанії. Розвинена лінійка типорозмірів сприяє великій застосовності, починаючи від 13-го і закінчуючи 19-му посадковим діаметром.

Застосування технології Digital Rolling Simulation II Technology в поєднанні з S-образним дизайном протектора дозволяє отримувати водіям безпечне і комфортне рух в зимових умовах.

Інноваційний складу компаунда відрізняється високим вмістом кремнію і скловолокна, що гарантує завжди функціональний стан коліс при негативних температурах. Знижений рівень освіти шумів і вібрацій підтримується за рахунок грамотно підібраної геометрія протектора і їх поперемінному розміщення.

Прочитав сам? Поділись з іншими: