Оце шумахер! Утікав від поліції

6 4356

20 березня об 11.10 на розі Крайньої та проспекту Дружби в Нововолинську сталася трагікомічна автопригода. 

Як розповіла авторка фото Ірина, лихач утікав від поліції.

І з тріском врізався у паркан.

Громадяни поліцаї пореготали від душі. 

 

 

Водієві 50 років, машину придбав нещодавно. Документів на неї ще не встиг зробити, тому й намагався уникнути зустрічі з поліцією.

Хазяйка городу, на який він катапультувався, – пенсіонерка. Її паркан потерпає від таких шумахерів уже не вперше.

Загорожу винуватець мав відновити того ж дня.

Чи дотримав слова – розкажуть наші читачі, вони завжди все бачать і все знають 🙂 

 

Фотосюжет – Ірина

  • Розкажу iншим:

Також читають

6
Коментуймо!

3000
4 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
6 Автор коментаря
Сусідка

Огорожу зробив,бабуся задоволена.

макс п.

борода, як у старого, розуму, як у малого))))))))) народна творчість

Олександр

полиция создана для того что-бы предотващать нарушения, а не провоцыровать водителя нарушать тем самым делать улицы города небеспесными !!! а если-бы в то время на пути авто были люди…. ??
я знаю случай когда возле Нововолынска село есть Суходолы, преследовала полиция авто в которой были молодые парни девушки, и когда авто ушло в кувет полиция поехала дальше… не остановилась… вот вам полиция !.
зачем создавать гонки , разве это безопасно ???

Андрій Дмитрович Сапожнік

Бачите скільки Вам промінусовали? Ось це і є суспільство нерозумне… Воно не знає,чи не розуміє багато чого…наприклад законодавства чи закону про поліцію. Вкотре хоті би почути коментар начальника нововолинського поліції…почути відповідь на одне питання-в яких випадках в Україні дозволено переслідування(погоня) в межах міста? І питання до автора коментаря- а як розуміти фразу”…автомобіль придбав недавно ,а документів не встиг зробити”. Це вже не смішно…куди не тикнись- кругом короновірус головного мозку…

Олег

Оце люди попривикали порушувати і ні за що не відповідати, сів п’яний в машину і все, доганяти мене не можна. Поліція звідки знає чого втікає хтось на машині? Втікає значить винен і ЗАВЖДИ потрібно доганяти. А то по розводили полеміку, що порушників зупиняти не потрібно. Як тоді п’яних ловити, якщо вони всі будуть 100% втікати коли будуть знати, що за ними не будуть їхати. Потім заявить, що машину вкрали і все відповідальності ніякої.

Бабка

Насмішили…