П’яний поліцай кидався на людей. Скалічив студента битою

3 2048

Це трапилось 29 вересня у Полтаві, але ніхто не застрахований від свавілля “орлів” Авакова у своєму місті чи селі.

Центром Полтави мирно гуляли діти, студенти, подружжя. На їхню біду, у цей самий час поліцейський Василь Твердохліб із приятелем після пиятики вирішили відірватися на повну.

Чіплялись до перехожих. Накидались на них. Полювали з бейсбольною битою в руках і на двох неповнолітніх учасників програми “Українська академія лідерства”.

Дівчині вдалося втекти і сховатись у якомусь під’їзді. Її товариша Максима Кутника п’янючий поліцай відгамселив битою аж до розриву селезінки у хлопця.

Батьки студентів Української академії лідерства (УАЛ) б’ють на сполох і просять усіх нас поширити повідомлення про черговий злочин правоохоронця.

 

НАПАД НА СТУДЕНТІВ УАЛ

Учора, 29 вересня 2019 року, ввечері у Полтаві двоє нетверезих чоловіків здійснили серію нападів на перехожих. Серед потерпілих – неповнолітні, зокрема, двоє учасників програми “Українська академія лідерства”, які перебували у центрі міста у вихідний.

За свідченнями очевидців, нападники спершу атакували підлітків, а потім жінку, чоловік якої захистив її, вдавшись до попереджувального пострілу з табельної зброї.

Згодом виявилося, що один із нападників — співробітник Національної поліції України.

Про це свідчать дані витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо нападу на нашого студента Максима.

 

.

 

У результаті удару бейсбольною битою Максиму (17 років) нанесено травми середнього ступеня тяжкості. Поставлений діагноз засвідчує розрив селезінки. Хлопця прооперували вночі. Сьогодні він перебуває в місцевій лікарні під наглядом лікарів та товаришів, які в тому числі охороняють його.

У місцевих ЗМІ подано інформацію про вчорашні окремі напади. 

На превеликий жаль, понад добу після події усе ще немає розголосу на рівні національних ЗМІ, тому прошу допомогти поширити інформацію про вчорашні напади в Полтаві.

Закликаємо також усіх свідків долучитися до розслідування цієї справи.

Звертаємося до міністра внутрішніх справ пана Arsen Avakov, заступника міністра внутрішніх справ пана Антона Геращенка, керівника Національної поліції України генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка та начальника Головного управління Національної поліції України в Полтавській області полковника поліції Андрія Замахіна, до керівника Державне бюро розслідувань пана Романа Труби та Генерального прокурора України пана Rouslan Riaboshapka з проханням взяти під пильний контроль цю справу, аби захистити потерпілих від ймовірного тиску зі сторони нападників та провести справедливе розслідування.
Зокрема, звертаємося з проханням до керівництва ДБР у найшвидші терміни витребувати справу.

Безпека кожного громадянина — це основа довіри до держави, без якої неможливо реалізувати справжні системні зміни у нашому суспільстві, сформувати у нашої молоді віру в майбутнє України.

 

 

Аналогічні звернення надіслано Генпрокурору і керівнику ДБР.

Поширюймо, виродків у погонах треба зупиняти!

 

  • Розкажу iншим:

Також читають

3
Коментуймо!

3000
1 Коментарі теми
2 Відповіді в темі
0 Прихильники
 
Коментарі-вподобайки
Гаряче коментовані теми
3 Автор коментаря
Щось не так

Днями на “БУГ” була поширена “новина” – начальник нововолинського відділку поліції підтримав челендж і підтягнувся 22рази…Дивлячись на те, як йдуть справи поліцейські в Нововолинську я запропонував п. Галащуку підтримати і прийняти челендж від свого “шефа” – нач. поліції України і подати в відставку… Результат – п. Галащук промовчав і більш того-допис зник… От такий “вільний” ресурс “БУГ”… Колись, в 37-му році минулого століття саме так зникали люди…

Анатоль_ Бідзюра

“Буг” і мої коментарі, деколи, знімає. Там проблема із засадами демократії і свободи слова в ЗМІ. Вони не усвідомлюють, що таким чином порушують конституційні права і свободи громадян в Нововолинську. Дівчатка, що сидять там, законодавчих актів не читають, а сліпо виконують волю власника інтернет-ресурсу. Котрий бездіє, популяризуючи тільки себе, улюбленного.

ВАСИЛЬ

а хто власник ?